dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

496 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

496 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 000 zł158,30 m² 15 792,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego brak pcc faktura vat Cena netto: 2 500 000 pln Cena brutto (23% vat): 3 075 000 pln Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 545 zł41,49 m² 20 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy nr 1 o powierzchni 41,49 m , znajdujący się w inwestycji Sprzeczna 6.

Szczegóły ogłoszenia

22 150 000 zł443 m² 50 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odrestaurowany budynek w standardzie premium, znajdujący się w samym sercu warszawskiej Pragi, gdzie industrialność, tradycja i minimalistyczny design tworzą przestrzeń pełną.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł366,60 m² 11 593,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy 366 m | Ochota Residence | Warszawa Twój biznes na wyższym poziomie Szukasz miejsca w Warszawie, w którym Twoja firma osiągnie wyższy poziom? Potrzebujesz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

995 000 zł61 m² 16 311,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 61 m położony w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie przy ul. Puławskiej 158/164.

Szczegóły ogłoszenia

4 171 171 zł541,87 m² 7 697,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

540 m2 | mieszkania + usługi | Bemowo Część (1/2) wolnostojącego budynku usługowo-mieszkalnego w doskonałej lokalizacji na Bemowie, niedaleko skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Radiowej! Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł284,70 m² 17 211,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Wola / ul. Żelazna /pow. 284,7 m2 - pow. rzeczywista: 380 m2 / garaż Lokal użytkowy o dużym potencjale, idealny na działalność medyczną, biurową lub gastronomiczną. Położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

875 500 zł85 m² 10 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wprowadzenie Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 85 m , położony przy ul. Zasobnej w którym funkcjonuje w pełni wyposażony i działający salon kosmetyczny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 442 zł37,24 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,24 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 245 zł37,22 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,22 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 934 zł37,29 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,29 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Zapraszamy do zakupu segmentu o powierzchni całkowitej ok. 270 m (pow. użytkowa ok. 169 m ), obecnie przystosowany do działalności gabinetowej, z możliwością wykorzystania również.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł152 m² 19 078,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż reprezentacyjny, dwupoziomowy lokal klasy premium o powierzchni 152 m , zlokalizowany w prestiżowej Rezydencji Merliniego (ul. Merliniego 5 / Puławska 107), w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł141 m² 11 702,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

NA sprzedaż lokal użytkowy W świetnej lokalizacji! od zaraz! lokalizacja: lokal mieści się w centralno-wschodniej części Warszawy przy ul. Zegadłowicza 1, w dzielnicy Wola. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł105,61 m² 27 459,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Miasteczka Wilanów. Na sprzedaż lokal usługowy klasy premium o powierzchni 105,61 m , który stanowi w pełni przygotowaną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

763 521 zł40,83 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 40,83 m , zlokalizowany przy ul. Drwęckiej 12a, na Pradze-Południe w Warszawie. Lokal usytuowany jest w sercu intensywnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł257,40 m² 10 489,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy 257 m | Galeria Saska Kępa | witryny | antresola | 4 miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 257 m , położony na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 610 zł33,45 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowej pracowni, składającej się z pokoju dziennego, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 456 zł41,12 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 408 zł34,16 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 489 000 zł131 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy 131 m. kw., położny na bliskiej woli ( dawny karcelak) na rogu ul. Okopowej i Żytniej. Lokal ulokowany na 1. Piętrze, klimatyzowany , z windą, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł346,70 m² 17 303,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal o powierzchni 346,70 m znajduje się na parterze nowoczesnej inwestycji, w ciągu handlowo-pieszym o wysokim natężeniu ruchu. Nieruchomość jest wynajęta na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

833 459 zł44,57 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 44,57 m , zlokalizowany przy ul. Drwęckiej 12a, na Pradze-Południe w Warszawie. Lokal usytuowany jest w sercu intensywnie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna cena! Do sprzedaży lokal w Centrum Handlowym Panorama. Lokal o pow. 48 m2 składa się z trzech oddzielnych pomieszczeń przystosowanych pod każdą działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 662 500 zł133 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy - 133 m Warszawa, śródmieście, ul. Nowogrodzka Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 133 m , zlokalizowany w kamienicy z 1900 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,20 m² 6 598,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 68,2 m2, centrum Handlowe Panorama. Zakup z przejęciem najemcy! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny lokal o powierzchni 68,2 m2, zlokalizowany w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł198,99 m² 6 985,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 156,85 m | wysoki standard | Białołęka Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 156,85 m , zlokalizowany na 1. piętrze w budynku handlowo-usługowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 465 000 zł471,30 m² 9 473,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

[bez prowizji od kupującego!] - Na sprzedaż lokal użytkowy Malachit Space , o powierzchni 471,3 mkw, wyodrębniony architektonicznie jako samodzielna część budynku przy ul. Płockiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł18 m² 27 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż Kawalerka idealna na wynajem lub na Start dla Młodych! Mieszkanie o pow. 18 m2 z balkonem aż 5,5 m2 - Bliska Wola, ul. Kasprzaka 29 Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł380 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania nieruchomość + cała infrastruktura techniczna budynku - wyposażenie sali zabaw. Wszystko w idealnym stanie - nie wymaga nakładów. Podana cena jest ceną łączną nieruchomości wraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł255 m² 14 117,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowiec inwestycyjny 7,7% roi bemowo umowa na 10 lat fitness Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu komercyjnego, który jest idealną propozycją dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł110 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy wejście od ulicy Fieldorfa. Dotychczas był tam bar Sushi. Lokal dwupoziomowy. Witryny. Klimatyzacja. Całkowita powierzchnia powiększona dodatkowo o antresolę, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 900 000 zł319 m² 12 225,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu. Najważniejsze atuty: - 319 m na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw - przeszklenia i wysokie sufity, wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł101,26 m² 11 850,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 101,26 mkw., zlokalizowany na osiedlu Młoda Białołęka przy ul. Geodezyjnej w Warszawie. Nieruchomość objęta jest obowiązującą, 5-letnią umową.

Szczegóły ogłoszenia

1 634 000 zł96,40 m² 16 950,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł123,52 m² 14 491,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cichy lokal z oddzielnym wejściem, usytuowany na parterze dziesięciopiętrowego budynku z 1990r. w doskonałej lokalizacji, na skrzyżowaniu ulic Wilanowskiej i Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł36,68 m² 1 826,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niedrogi, zadbany, gotowy lokal usługowo - handlowy o powierzchni 36,68 m , zlokalizowany w Pasażu Chomiczówka jednej z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł76,09 m² 15 507,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Ursynów ( Wyczółki) ul. Pieskowa Skała. Inwestycja / marvipol z 2020r. /. Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe: harmony.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł105 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowy na sprzedaż - warszawa wola oferta na wyłączność Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 105 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł316,20 m² 13 915,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal użytkowy - Mokotów Na sprzedaż oferujemy wynajęty lokal użytkowy stanowiący stabilną i przewidywalną inwestycję w segmencie premium. Oferta skierowana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł98 m² 25 510,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż - Poznańska 16, warszawa | 98 m | parter | prestiżowa kamienica Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł178 m² 12 359,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy | Wola, ul. Dzielna | W pełni wyposażony Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal biurowy, położony przy ul. Dzielnej na warszawskiej Woli. To narożna przestrzeń, rozłożona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 542 000 zł148 m² 17 175,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Część zdjęć stanowi wizualizację i nie odzwierciedla stanu rzeczywistego. Wizualizacje są oznaczone w galerii zdjęć odpowiednim podpisem. Poszukujesz prestiżowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł37 m² 19 432,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o uniwersalnym układzie, położony przy ul. Kobielskiej 19 w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku w sercu Pragi-Południe, w rejonie Ronda Wiatraczna,.