Lokal handlowy, ul. Grenadierów

Grenadierów, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 1 634 000 zł
  • 96,40 m²
  • 16 950,21 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Karpiński

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Grenadierów

Grenadierów, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
10 maja 2026

1 634 000 zł

96,40 m²

16 950,21 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Grenadierów

Zaktualizowane: 10 maja 2026

1 634 000 zł 96,40 m² 16 950,21 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowe
Pomieszczenia:
6

Pomieszczenia:

6

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 634 000 zł (16 950,21 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 96,40 m², 6 pomieszczeń
  •   winda
  •   przeznaczenie handlowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/10
  • Budynek: rok budowy: 1993
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada dwie duże witryny, co w okolicy z intensywnym ruchem pieszym zapewnia sukces dla Twojego biznesu. (...)

Agent

Jakub Karpiński

22 185 38...

22 185 38 96

22 185 38 96

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Karpiński

22 185 38...

22 185 38 96

22 185 38 96

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości