dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 375 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 000 zł102,28 m² 14 666 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

0% prowizji od kupującego 0% pcc faktura vat Cena netto: 1 500 000 pln Cena brutto: 1 845 000 pln Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 654 zł37,16 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,16 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 934 zł37,29 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,29 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 442 zł37,24 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,24 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 149 000 zł81 m² 14 185,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze usługowo-biurowym, zlokalizowaną w samym sercu tętniącego życiem Gocławia. Dzięki położeniu na parterze oraz dużej witrynie.

Szczegóły ogłoszenia

22 150 000 zł443 m² 50 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odrestaurowany budynek w standardzie premium, znajdujący się w samym sercu warszawskiej Pragi, gdzie industrialność, tradycja i minimalistyczny design tworzą przestrzeń pełną.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia duże biuro o pow. 223 mkw w pięknej kamienicy przy ul. Noakowskiego 12. Lokal składa się z 6 pokoi biurowych, sali konferencyjnej, dwóch łazienek i kuchni. - recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

75,46 zł/m²53,01 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal użytkowy 53 m świetna lokalizacja na Ursynowie, blisko metra Natolin Do wynajęcia funkcjonalny, narożny lokal usługowy o powierzchni 53 m , położony przy ul. Meander 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

92,29 zł/m²86,68 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na wynajem lokal usługowy - od października sala sprzedażowa: 68,12m2 magazyn: 9,43m2 pomieszczenie socjalne: 4,65m2 wc: 3,04m2 Duże witryny, bezpośredni dostęp z ul. Bohaterów Warszawy Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

82,86 zł/m²35 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia odnowiony lokal usługowy przy ul. Wita Stwosza 45 w Warszawie. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku, w lekkim podpiwniczeniu, z wygodnym dostępem. Wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²212 m² 18 868 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia, lokal handlowo-usługowy 212 m idealny jako Twoja nowa klinika premium, przestrzeń na flagowy showroom, biuro premium lub gastronomię. Oferuję na wynajem przestronny, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

139,63 zł/m²92,39 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu Lokalu Usługowego położonego w frontowej części budynku aparthotelowego zlokalizowanego przy ul. Obrzeżnej 20/22 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²100 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę lokal po kebabie z urządzeniami duży ruch pieszy jedna z głównych ulic Woli Kasprzaka,lokal ma 100m2 i składa się z głównej sali 70m2+po schodkach antresoli 30m2 posiada.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 000 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę dwie hale w super lokalizacji wśród innych plac w bardzo dobrej lokalizacji zaledwie około 7 km od ulicy Modlinskiej ,plac 2000m2 wyłożony kostką. Wynajmę 2 hale w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

128,21 zł/m²78 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę na parterze 6-cio kondygnacyjnego bloku mieszkalnego jest lokal głółwny Sklepowy78m2 z podjazdem dla osób niepełnosprawnych oraz dodatkowym podjazdem dla zaopatrywania lokalu od.

Szczegóły ogłoszenia

190 zł/m²210 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy lokal na wynajem 210m2 parter w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Lokal ma duże witryny od strony ulicy i bezpośredni dostęp do ulicy. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

69,72 zł/m²142 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo -handlowy , pod usługi medyczne itp. Parter w galerii handlowej, cena netto + opłaty serwisowe

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł76,09 m² 15 507,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Ursynów ( Wyczółki) ul. Pieskowa Skała. Inwestycja / marvipol z 2020r. /. Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe: harmony.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł141 m² 11 702,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

NA sprzedaż lokal użytkowy W świetnej lokalizacji! od zaraz! lokalizacja: lokal mieści się w centralno-wschodniej części Warszawy przy ul. Zegadłowicza 1, w dzielnicy Wola. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

76,43 zł/m²196,27 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal usługowy w wolnostojącym budynku w doskonałej lokalizacji na Bemowie, niedaleko skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Radiowej! Tylko u nas! Bez prowizji! Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

97,77 zł/m²102,28 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca nie płaci prowizji! Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie apartamentowca z 2020 roku, położonego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł105,61 m² 27 459,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Miasteczka Wilanów. Na sprzedaż lokal usługowy klasy premium o powierzchni 105,61 m , który stanowi w pełni przygotowaną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

150 000 zł200 m² 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Odstąpię szwalnię na Mokotowie o powierzchni 200 m , w pełni wyposażoną w profesjonalny park maszynowy oraz zaplecze niezbędne do natychmiastowego rozpoczęcia lub kontynuacji.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61 m² 16 311,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 61 m położony w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie przy ul. Puławskiej 158/164.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,20 m² 6 598,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 68,2 m2, centrum Handlowe Panorama. Zakup z przejęciem najemcy! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny lokal o powierzchni 68,2 m2, zlokalizowany w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²203 m² 3 672 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal przystosowany do prowadzenia działalności fizjoterapeutycznej. Wnętrza wykończone w wysokim standardzie, spełniające wymogi sanitarne. Przestronna sala podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

89,29 zł/m²420 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym przy ruchliwej, głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²192,60 m² 8 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia 192m2 biur na piętrze. Biuro zlokalizowane jest na terenie biurowo-magazynowym na Białołęce, przy ulicy Białołęckiej. Ogólne.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²165,95 m² 6 447 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok166m2) w biurowcu na Mokotowie. Informacje ogólne: powierzchnia jak na zdjęciach. Wspólny korytarz dla najemców.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²178 m² 10 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.178 m2 brutto) w śródmiejskiej kamienicy. Lokal znajduje się na trzecim piętrze na Muranowie, na styku Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

35 €/m²80 m² 2 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 80 m2 gotowej powierzchni pod działalność fryzjerską. Dostępna powierzchnia znajduje się w galerii handlowej, która.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²122,52 m² 2 818 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną eu5 o powierzchni 122,52 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²113,99 m² 2 622 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną eu4 o powierzchni 113,99 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²60 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 60 m2 w Śródmieściu. Lokal znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

25,61 €/m²237,57 m² 6 085 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 237,57 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

26 €/m²390 m² 10 140 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 390m2 powierzchni usługowej z funkcją gastronomiczną. Dostępna powierzchnia znajduje się w galerii handlowej, która.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²83,86 m² 1 845 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy cu1 o powierzchni 83,86 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

97,12 zł/m²257,42 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokalu gastronomicznego o powierzchni 257,42m2 na bliskiej Ochocie. Lokal znajduję się na parterze, w nowo powstałym apartamentowcu, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

31,60 zł/m²250 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o powierzchni 250 m brutto, zlokalizowaną w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Klubowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²200 m² 3 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną hu10 o powierzchni 200 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²98,75 m² 8 888 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o o przeznaczeniu handlowo-usługowym, o powierzchni 98,75 m2 znajdujący się na Wilanowie w Miasteczku Wilanów. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

30 €/m²390 m² 11 700 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 390 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij