dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 865 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 865 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

139,63 zł/m²92,39 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu Lokalu Usługowego położonego w frontowej części budynku aparthotelowego zlokalizowanego przy ul. Obrzeżnej 20/22 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

92,29 zł/m²86,68 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na wynajem lokal usługowy - od października sala sprzedażowa: 68,12m2 magazyn: 9,43m2 pomieszczenie socjalne: 4,65m2 wc: 3,04m2 Duże witryny, bezpośredni dostęp z ul. Bohaterów Warszawy Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia duże biuro o pow. 223 mkw w pięknej kamienicy przy ul. Noakowskiego 12. Lokal składa się z 6 pokoi biurowych, sali konferencyjnej, dwóch łazienek i kuchni. - recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

75,46 zł/m²53,01 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal użytkowy 53 m świetna lokalizacja na Ursynowie, blisko metra Natolin Do wynajęcia funkcjonalny, narożny lokal usługowy o powierzchni 53 m , położony przy ul. Meander 22.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

82,86 zł/m²35 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia odnowiony lokal usługowy przy ul. Wita Stwosza 45 w Warszawie. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku, w lekkim podpiwniczeniu, z wygodnym dostępem. Wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²212 m² 18 868 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia, lokal handlowo-usługowy 212 m idealny jako Twoja nowa klinika premium, przestrzeń na flagowy showroom, biuro premium lub gastronomię. Oferuję na wynajem przestronny, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²33,49 m² 1 641 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Uprzjemie informujemy, że od września br. będziemy dysponować powierzchnią biurową - 9000 mkw oraz lokalem gastronomicznym o pow. 128 mkw w budynku biurowym przy ulicy Ludnej. Budynek IX.

Szczegóły ogłoszenia

216 zł/m²209,50 m² 45 252 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na parterze, o pow. 209,5 m przeznaczony na działalność usługową, rozrywkową lub gastronomiczną i posiada pełną wentylację na potrzeby horeca. Lokal będzie.

Szczegóły ogłoszenia

90,32 zł/m²31 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| prestiżowa lokalizacja w pobliżu Sejmu i Pl. Trzech Krzyży. Polecam do wynajęcia kawalerkę w budynku przy Al. Ujazdowskich 8. Kawalerka nieumeblowana, bardzo dobrze doświetlona dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²100 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę lokal po kebabie z urządzeniami duży ruch pieszy jedna z głównych ulic Woli Kasprzaka,lokal ma 100m2 i składa się z głównej sali 70m2+po schodkach antresoli 30m2 posiada.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 000 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę dwie hale w super lokalizacji wśród innych plac w bardzo dobrej lokalizacji zaledwie około 7 km od ulicy Modlinskiej ,plac 2000m2 wyłożony kostką. Wynajmę 2 hale w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

128,21 zł/m²78 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę na parterze 6-cio kondygnacyjnego bloku mieszkalnego jest lokal głółwny Sklepowy78m2 z podjazdem dla osób niepełnosprawnych oraz dodatkowym podjazdem dla zaopatrywania lokalu od.

Szczegóły ogłoszenia

190 zł/m²210 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy lokal na wynajem 210m2 parter w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Lokal ma duże witryny od strony ulicy i bezpośredni dostęp do ulicy. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

69,72 zł/m²142 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo -handlowy , pod usługi medyczne itp. Parter w galerii handlowej, cena netto + opłaty serwisowe

Szczegóły ogłoszenia

76,43 zł/m²196,27 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal usługowy w wolnostojącym budynku w doskonałej lokalizacji na Bemowie, niedaleko skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Radiowej! Tylko u nas! Bez prowizji! Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

97,77 zł/m²102,28 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca nie płaci prowizji! Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie apartamentowca z 2020 roku, położonego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²203 m² 3 672 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal przystosowany do prowadzenia działalności fizjoterapeutycznej. Wnętrza wykończone w wysokim standardzie, spełniające wymogi sanitarne. Przestronna sala podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

89,29 zł/m²420 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym przy ruchliwej, głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²192,60 m² 8 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia 192m2 biur na piętrze. Biuro zlokalizowane jest na terenie biurowo-magazynowym na Białołęce, przy ulicy Białołęckiej. Ogólne.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²165,95 m² 6 447 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok166m2) w biurowcu na Mokotowie. Informacje ogólne: powierzchnia jak na zdjęciach. Wspólny korytarz dla najemców.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²178 m² 10 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.178 m2 brutto) w śródmiejskiej kamienicy. Lokal znajduje się na trzecim piętrze na Muranowie, na styku Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

35 €/m²80 m² 2 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 80 m2 gotowej powierzchni pod działalność fryzjerską. Dostępna powierzchnia znajduje się w galerii handlowej, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

23 €/m²122,52 m² 2 818 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną eu5 o powierzchni 122,52 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²113,99 m² 2 622 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną eu4 o powierzchni 113,99 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²60 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 60 m2 w Śródmieściu. Lokal znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

25,61 €/m²237,57 m² 6 085 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 237,57 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

26 €/m²390 m² 10 140 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 390m2 powierzchni usługowej z funkcją gastronomiczną. Dostępna powierzchnia znajduje się w galerii handlowej, która.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²83,86 m² 1 845 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy cu1 o powierzchni 83,86 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

97,12 zł/m²257,42 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokalu gastronomicznego o powierzchni 257,42m2 na bliskiej Ochocie. Lokal znajduję się na parterze, w nowo powstałym apartamentowcu, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

31,60 zł/m²250 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o powierzchni 250 m brutto, zlokalizowaną w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Klubowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²200 m² 3 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną hu10 o powierzchni 200 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²98,75 m² 8 888 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o o przeznaczeniu handlowo-usługowym, o powierzchni 98,75 m2 znajdujący się na Wilanowie w Miasteczku Wilanów. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

30 €/m²390 m² 11 700 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 390 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

108 zł/m²59 m² 6 372 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 59 m, znajdujący się w nowoczesnym budynku mieszkalnym w dzielnicy Ursus, przy ulicy Bohaterów Warszawy 41. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²64,85 m² 7 134 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje do najmu lokal usługowy U1 o powierzchni 64,85m2 w Ursusie przy skrzyżowaniu ulic Lalki z ul. Władysława Jagiełły. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

10,13 €/m²163 m² 1 651 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem w formie cesji 141 m2 gotowej powierzchni biurowej. Biuro mieści się na 15 piętrze w biurowcu Central Tower.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²420 m² 5 460 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 420m2 w standardzie deweloperskim. Lokal usytuowany na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 130m2 wykończony z dostępem na taras. Lokal usytuowany na ostatnim piętrze z windą, reprezentacyjnego budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²105,91 m² 2 648 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem lokal z funkcją gastronomiczną o wielkości ok.106 m2 w sercu biznesowego Mokotowa Górnego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

91,43 zł/m²35 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal 35 m2 zlokalizowany na Pradze Północ przy Wileńskiej. Szukamy przedsiębiorcy, który przejmie i będzie kontynuował.

Szczegóły ogłoszenia

126,67 zł/m²75 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy o pow. 75m2 na Pradze Południe (kamionek). Lokal znajduje się na parterze w budynku.