dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Ursynów

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

75,46 zł/m²53,01 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal użytkowy 53 m świetna lokalizacja na Ursynowie, blisko metra Natolin Do wynajęcia funkcjonalny, narożny lokal usługowy o powierzchni 53 m , położony przy ul. Meander 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 628 190 zł112,46 m² 23 370 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 779 160 zł118,92 m² 23 370 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²605 m² 8 470 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 605 m2 w standardzie deweloperskim. Lokal usytuowany na parterze reprezentacyjnego budynku biurowo - usługowo - wystawienniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

13 €/m²420 m² 5 460 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 420m2 w standardzie deweloperskim. Lokal usytuowany na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 130m2 wykończony z dostępem na taras. Lokal usytuowany na ostatnim piętrze z windą, reprezentacyjnego budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

31,60 zł/m²250 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o powierzchni 250 m brutto, zlokalizowaną w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Klubowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²104 m² 9 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal usługowy o pow. 104 m2, znajdujący się na warszawskim Ursynowie na Pileckiego. Lokal znajduje się na parterze w nowo oddanym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²57 m² 5 415 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko u nas w biurze. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 57 m , położony na parterze zadbanego budynku z 2000 roku na warszawskim Ursynowie, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł56,13 m² 8 658,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko u nas w biurze. Znakomity lokal usługowy, położony na Ursynowie / Kabaty z bardzo dobrą komnikacją miejską w tym 5 min do stacji metra Kabaty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

88,20 zł/m²89 m² 7 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia nowy, bardzo ustawny lokal z dużymi witrynami od ulicy. Wokoło już zasiedlone oraz nowe, dynamicznie rozbudowujące się osiedla mieszkaniowe na 5 tys mieszkań. Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Murowany pawilon handlowy na ursynowie/imielin położony wewnątrz osiedla w pobliżu stacji metra i Bazarku na Dołku w miejscu byłej pętli autobusowej. Składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

704 900 zł37,10 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta inwestycyjna Pakiet 4 mieszkań - Warszawa Ursynów, ul. Pileckiego Aparthotel lokale niemieszkalne o funkcji mieszkalnej Gotowy produkt inwestycyjny z operatorem najmu Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

92,37 zł/m²184,05 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Piękny, w pełni wykończony lokal po ciężkiej gastronomii, zgoda na sprzedaż alkoholu, przed lokalem ogródek 37m bez dopłat i 2 miejsca w garażu podziemnym po 400zł+vat każde. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 622 000 zł185 m² 14 172,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Piękny, w pełni wykończony, klimatyzowany lokal 184.05m w ciągu innych lokali, dostosowany pod ciężką gastronomię (lub inne dowolne usługi czy sklep), witryny od dużej ulicy. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

52,50 zł/m²60 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m , znajdujący się na poziomie -1 budynku zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Poleczki. Kluczowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

95,15 zł/m²102,99 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 103 m | Narożny | Duże witryny | 2 wejścia | Ursynów Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 102,99 m przy ul. rotm. Witolda Pileckiego na warszawskim Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł62,30 m² 20 064,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 62,30 m2, a użytkowej 59,30 m2. Lokal od samego początku pełnił funkcję gabinetu stomatologicznego, na który to został sporządzony.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł291 m² 13 024,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

: krótko: funkcjonalne biuro w nowoczesnym budynku biurowym na Ursynowie przy ul. Wąwozowej. Lokal oferuje 11 niezależnych pokoi, 5 miejsc postojowych w garażu podziemnym, przytulną kuchnię, 2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²370 m² 22 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjna powierzchnia biurowa na III piętrze przy ul. Poleczki - 370m. Szukają Państwo funkcjonalnej i dobrze wyeksponowanej przestrzeni dla swojej firmy, która połączy komfort pracy.

Szczegóły ogłoszenia

79,55 zł/m²44 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 44 m , położony w nowoczesnym budynku Pileckiego Office na Ursynowie. To funkcjonalna przestrzeń dla firm, które szukają spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 017 m² 8 849,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam nieruchomość z ogromnymi możliwościami - budynek może posłużyć inwestorowi, ale też osobie prywatnej. Doskonały na wielopokoleniowej rodziny, z możliwością wydzielenia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 079 600 zł291,40 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

English Version Below Avenue Estate prezentuje elegancki lokal biurowy o powierzchni 291,4 m , zajmujący całe 5. piętro nowoczesnego budynku przy ul. Wąwozowej. To przestrzeń oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²330 m² 3 960 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal biurowy 330 m.kw.na Ursynowie. Parking Budynek posiada naziemny parking strzeżony, oraz parking zewnętrzny. Miejsca parkingowe na parkingu strzeżonym są numerowane i indywidualnie przypisane -.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal z przeznaczeniem na biuro lub nieuciążliwe usługi. Lokal stanowi część domu mieszkalnego, ale jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²520 m² 31 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjna powierzchnia biurowa na II piętrze przy ul. Poleczki - 520 m . Szukają Państwo funkcjonalnej i dobrze wyeksponowanej przestrzeni dla swojej firmy, która połączy komfort pracy.

Szczegóły ogłoszenia

65,31 zł/m²191,40 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191 mkw. z ogródkiem, urządzony z lekką nonszalancją, ale z pięknym pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 €3 260 m² 1 687,12 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny budynek biurowy położony przy ulicy Tanecznej w Warszawie. Przylegający do ulicy Puławskiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, nieopodal portu lotniczego im.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł334,05 m² 15 566,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia. Funkcjonująca lecznica z blokiem operacyjnym na Kabatach to gotowy produkt dla inwestora medycznego lub funduszu - z operatorem na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

107,41 zł/m²27 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ustawny, samodzielny pokój biurowy, o pow.27 mkw. w kameralnym, trzypiętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Puławskiej. Przystanek autobusowy w kierunku Piaseczna - 30.

Szczegóły ogłoszenia

98,58 zł/m²101,44 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal w parterze 101mkw usytuowany jest wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Lokal jest zadbany, posiada duże witryny, dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany i widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł144 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

:Krótko: nowoczesne biuro z przeszkleniami o powierzchni 144 m , zlokalizowane przy Alei Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie. 7 pokoi || duży taras || balkon || kuchnia || 2 łazienki ||.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²26 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy do wynajęcia - Galeria Ursynów, ul. Komisji Edukacji Narodowej 36 Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 26 m , zlokalizowany w Galerii Ursynów przy ul. Komisji Edukacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł101,37 m² 13 613,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 101,37 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Lanciego 11, w dzielnicy Ursynów (natolin). Nieruchomość idealna pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia 75 m2 w piętrowym domu jednorodzinnym. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Rozkład: - przestronny salon z aneksem kuchennym - dwa oddzielne pokoje - łazienka - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł221,11 m² 7 914,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż Galeria Ursynów, al. Ken 36, warszawa Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Ursynów przy al. Komisji Edukacji Narodowej w sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł225 m² 14 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Doskonała lokalizacja! Świetnie położony lokal użytkowy tuż przy stacji metra Stokłosy. Lokal usytuowany jest na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Obecnie lokal wynajmowany dla banku Kasa.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²360 m² 13 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa: adres: puławska 428 Powierzchnia: 360 m2 Ilość kondygnacji: 2 Możliwość własnej aranżacji, aktualnie jest wyodrębnionych 10 pokoi w tym powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł548,90 m² 11 841,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zakup inwestycyjny A także zakup powierzcni biurowej na swoje potrzeby. Do sprzedaży kameralny budynek biurowy na Ursynowie - Służewiec, okolica Lotniska. W najbliższym otoczeniu inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

72,94 zł/m²170 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia elegancką powierzchnię biurowo-usługową na poziomie 1 piętra w komercyjnym zmodernizowanym budynku. (możliwe jest też wynajęcie dodatkowo, takiej samej powierzchni na 2.

Szczegóły ogłoszenia

12,90 €/m²111 m² 1 432 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 111 m.kw.na Ursynowie. Do wynajęcia moduł biurowy 111 m2 w Warszawie (ursynów) na 2 piętrze - gotowe do wprowadzenia. W tej chwili układ gabinetowy. Możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

34,48 zł/m²290 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek usługowy w pobliżu Puławskiej, kierunek Mysiadło i Piaseczno. Dwa budynki połączone ze sobą łącznikiem wraz z miejscem parkingowym na terenie. Obecnie.