dowolna

Lokale użytkowe Warszawa ul. Puławska

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

995 000 zł61 m² 16 311,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 61 m położony w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie przy ul. Puławskiej 158/164.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²605 m² 8 470 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 605 m2 w standardzie deweloperskim. Lokal usytuowany na parterze reprezentacyjnego budynku biurowo - usługowo - wystawienniczy.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²420 m² 5 460 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 420m2 w standardzie deweloperskim. Lokal usytuowany na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 130m2 wykończony z dostępem na taras. Lokal usytuowany na ostatnim piętrze z windą, reprezentacyjnego budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:tak

Zespół budynków biurowych z częścią handlowo-usługową u zbiegu ul. Puławskiej, ul. Boya-Żeleńskiego oraz pl. Unii Lubelskiej. Powierzchnie biur można swobodnie kształtować,.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²2 534 m² 40 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:podziemna hala garażowa

Europlex to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany przy Placu Unii Lubelskiej na bliskim Mokotowie przy ul. Puławskiej. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

107,41 zł/m²27 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ustawny, samodzielny pokój biurowy, o pow.27 mkw. w kameralnym, trzypiętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Puławskiej. Przystanek autobusowy w kierunku Piaseczna - 30.

Szczegóły ogłoszenia

86,33 zł/m²30 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro serwisowane 2-4 os. | ul. Puławska | Warszawa, mokotów Powierzchnia: ok. 20 m | Cena: 2 590 zł netto/miesiąc + vat Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²64 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

English below Bardzo dobrze skomunikowane biuro / Metro Wilanowska 5 minut / 2 Pokoje / 64 m2 / Miejsce postojowe w garażu podziemnym Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o powierzchni 64 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²25 m² 1 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Biura na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego.! lokal o pow. 25 m.kw. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych. Dostęp do wszelkich środków.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²360 m² 13 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa: adres: puławska 428 Powierzchnia: 360 m2 Ilość kondygnacji: 2 Możliwość własnej aranżacji, aktualnie jest wyodrębnionych 10 pokoi w tym powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

13,55 €/m²257 m² 3 483 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Zapytaj o ofertę :   . Biurowiec zlokalizowany na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska i ul. Puławskiej. Oferowana powierzchnia to całe piętro - 553 m2, podzielone własnym.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²500 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy, na wynajem piętro budynku biurowego usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji, przy głównej drodze - ul. Puławskiej na warszawskim Ursynowie. Budynek dobrze utrzymany, 4 użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²321,50 m² 17 683 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro 321,5 m | Mokotów | ul. Puławska | 7 pokoi + kuchnia Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o powierzchni 321,5 m , położona na 1. piętrze kameralnego biurowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²854,51 m² 13 672 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia ostatnie 10 piętro w wieży kompleksu biurowo-handlowego. Atutem biura jest dodatkowa przestrzeń rozrywkowa położona na tym.

Szczegóły ogłoszenia

17,50 €/m²465 m² 8 138 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bardzo atrakcyjna powierzchnia w nowoczesnym biurowcu przy stacji Metra Wilanowska na Mokotowie. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny. W biurowcu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²294 m² 3 528 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Onyx budynek biurowy położony przy ul. Puławskiej, w odległości ok 2 km od Torów Wyścigów Konnych. Sąsiedztwo Południowej Obwodnicy S2 zapewnia bardzo dogodny dojazd zarówno do Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²191,30 m² 11 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowo - magazynowy zlokalizowany w dzielnicy Ursynów w odległości ok. 500 metrów od ulicy Puławskiej, ok. 1500 metrów od stacji kolejowej Warszawa Jeziorki , 3 kilometry do.

Szczegóły ogłoszenia

404,17 zł/m²12 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia kuchnię 12m2 w modelu delivery dla sektora gastronomicznego. Lokalizacja to dolny Mokotów okolice ul. Puławskiej, idealne miejsce do obsługi dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

18,50 €/m²386 m² 7 141 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Budynek w pobliżu stacji metra Wilanowska, autobusowego Dworca Południowego oraz przystanków autobusowych. Wysokiej jakości standard wykończenia. Budynek posiada certyfikat breeam. W budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²77 m² 6 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro 5 pokojowe (77 m.kw.) na Mokotowie. Biurowiec usytuowany jest na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego. Lokalizacja umożliwia łatwy i szybki dojazd do tras szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²522 m² 5 742 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:tak

Butikowy budynek biurowy przy ul. Puławskiej na Mokotowie. Powierzchnie widne, dobrze doświetlone. Wysokość pomieszczeń 3 m. Część okien wychodzi na Park Dreszera. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł99,88 m² 23 027,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

English Version Below Avenue Estate przedstawia reprezentacyjny lokal usługowy z narożnymi witrynami przy jednej z głównych arterii Warszawy. Niecałe 100 m nowoczesnej przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek z przeznaczeniem na cele biurowe, oddany do użytkowania w 2001 r. Lokalizacja - Górny Mokotów w sąsiedztwie ulicy Puławskiej. W budynku ochrona, monitoring, system.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²55,40 m² 3 269 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego.! wielkość biura 55,4 m.kw. 2 pokoje. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych. Dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²204 m² 2 856 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²550 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.550m2 położony na Ursynowe przy ul. Puławskiej. Reprezentacyjne wejście do budynku. Jest to jedyny lokal na piętrze. W skład którego wchodzą: recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Budynek biurowy z częścią usługowo-handlową na poziomie parteru i piętra, położony na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Rakowieckiej. Usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł85,60 m² 15 070,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 85,6 m , który znajduje się na I piętrze budynku przy ul. Puławskiej. Istnieje możliwość podziału lokalu na dwa niezależne lokale ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 766 m² 4 338,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek biurowy na Południwowym Ursynowie , blisko ulicy Puławskiej , przy kameralnej uliczce. Otoczenie - budynki biurowe, usługowe, zabudowa jednorodzinna Opis nieruchomości: *rok.

Szczegóły ogłoszenia

68,33 zł/m²270 m² 18 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o pow. 270 m2 usytuowany na II piętrze budynku z 2000 roku, zlokalizowany w dzielnicy Ursynów przy ul. Puławskiej. Doskonała lokalizacja. Duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²108 m² 6 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy kameralne małe biuro 108 m2 do wynajęcia w biurowcu o całkowitej powierzchni 1650 m2 położony na Górnym Mokotowie blisko ul. Dolnej i Parku Dreszera. Dogodny dojazd zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

62,15 zł/m²362 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przedstawiamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 362 m , idealnie nadającego się na różnorodną działalność. Jest możliwość wynajmu polowy lokalu. Lokalizacja: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Duża przestrzeń usługowo-biurowa na parterze z dobrze wyeksponowaną witryną od strony ulicy. Lokal składa się z: otwartej przestrzeni (open space)3 mniejszych pokoianeksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²34 m² 2 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biura na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego.! wielkość biura 34 m.kw. 2 pokoje. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych. Dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²114,20 m² 6 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Biura na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego.! wielkość biura 114 m.kw. 7 pokoi. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych. Dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 000 zł4 853 m² 4 739,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam budynek biurowy położony przy ul. Puławskiej, w odległości ok 2 km od Torów Wyścigów Konnych. Sąsiedztwo Południowej Obwodnicy S2 zapewnia bardzo dogodny dojazd zarówno do Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

86,33 zł/m²30 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz gotowego miejsca do pracy dla swojego zespołu? Wybierz biuro w eleganckiej kamienicy, gdzie jedynym Twoim obowiązkiem jest rozwój biznesu - o resztę zadbamy my. Oferujemy nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²500 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 500 m , dostępny od lipca, położony tuż przy stacji Metro Wilanowska. Lokal wcześniej wykorzystywany na cele biurowe, idealny dla kancelarii, agencji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec na Ursynowie, tuż przy ulicy Puławskiej na drodze do Piaseczna. Widoczny z daleka. Lokal z boku biurowca, możliwość reklamy od Puławskiej. Miejsce na dostawy z tyłu lokalu.