dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Targówek

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 50 m , położony na 1. piętrze przy ul. Radzymińskiej 129 na warszawskim Targówku. Wejście bezpośrednio od ulicy, bardzo dobra widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

87,20 zł/m²134 m² 11 685 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

22,61 zł/m²398 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom 398m2 - 200m od stacji metra Zacisze Segment środkowy na Zaciszu - idealny na biuro siedzibę firmy Bardzo dobry punkt komunikacyjny w okolicy przystanek autobusowy 250m i 200m do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²777 m² 23 310 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia hala magazynowa betonowa o pow. 777 m2 okolice ulicy Radzymińskiej w Warszawie. Hala nieogrzewana wysokiego składowania, nieogrzewana. Wysokość hali do spodu dźwigara 8,40 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

86 zł/m²35 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł527 m² 8 538,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Budynek położony jest w Warszawie na Targówku, osiedle mieszkaniowe Zacisze. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wolnostojąca. Wśród zabudowy znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

45,32 zł/m²507,50 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek Loftowy z Trzema Poziomami Kluczowe Informacje: - lokalizacja: doskonała, blisko metra i obwodnic - Powierzchnia: całkowita 507,5 m , użytkowa 437 m - Kondygnacje: 3 poziomy,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego biura typu open-space o powierzchni 50 m2 na I piętrze w ciągu pawilonów w atrakcyjnej lokalizacji na Targówku w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

96,33 zł/m²109 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy 109 m z ogrodem | Targówek Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal zajmujący cały parter wolnostojącego budynku usługowego przy ul. Karkonoszy na warszawskim Targówku. To.

Szczegóły ogłoszenia

67,31 zł/m²156 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowy Lokal Biurowy 156 m | 5 Pokoi | Targówek Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 156 m , obejmujący 1. oraz 2. piętro nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł1 570 m² 8 598,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Na sprzedaż 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy z 2018 roku, o łącznej powierzchni 1570m2, idealny pod inwestycję. Położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

48,73 zł/m²667 m² 32 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Oferuję na wynajem 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy, o łącznej powierzchni 1570 m2, położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc parkingowych naziemnych pod.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 200 m Prestiżowa lokalizacja | Wejście z ulicy | Metro Bródno Oferujemy na wynajem wyjątkowy, dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy Kluczowe atuty nieruchomości: doskonała ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²55 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 55m2. Lokal mieści się na parterze w ciągu lokali usługowych w bloku mieszkalnym na dużym osiedlu w dzielnicy Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²35,86 m² 1 434 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Targówek | Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku Mieszkaniowym w budynku zlokalizowanym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

29,12 zł/m²340 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Różne powierzchnie magazynowe od 340m2 od zaraz ogrzewane lub nie teren chroniony od zaraz ,biura male i duże, ceny konkurencyjne, ogrzewane magazyny 20 zł/m2, magazyn ogrzewany 300m2 w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł354 m² 7 485,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

343 m przy głównej ulicy Targówka / usługi + biuro + część mieszkalna / taras 70 m / Panele fotowoltaiczne + klimatyzacja Na sprzedaż nieruchomość o bardzo dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

53,76 zł/m²74,40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu na: biuro, gabinet, usługi, na pierwszym piętrze (antresola) pasażu handlowego od strony ulicy Radzymińskiej przy stacji metra Trocka około 500m i 100m od przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

89,25 zł/m²400 m² 35 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 950 000 zł335,72 m² 8 787,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Warszawa | Targówek - Zacisze | ul. Mechaników Nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem rozwoju | mpzp + perspektywa zabudowy mieszkaniowej Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od zaraz przestronny lokal biurowy o pow. 100 m2 ( 1 piętro ) w niewielkim budynku w świetnej lokalizacji - na Targówku niedaleko stacji Metro Zacisze. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł1 510 m² 9 271,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam nowe działające od rniespełna dwóch lat Centrum Handlowe Convenience Warszawa. Na sprzedaż wybudowane i otwarte w 2024 roku Centrum Handlowe. Wolnostojący budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł80,30 m² 12 453,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy 80,3 m mintcity, targówek, warszawa Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80,3 m , zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu mintcity na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

40,91 zł/m²440 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania z wyjątkową ofertą budynku do wynajęcia na ul. Tykocińskiej - Willa Pietrusińskiego Jest to zabytkowy budynek o powierzchni całkowitej około 440 m2.

Szczegóły ogłoszenia

84,56 zł/m²80 m² 6 765 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Lokalizacja i Przeznaczenie Oferujemy do wynajęcia prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 80 m, zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²36 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wynajmę biuro 36m2 składające się z trzech pomieszczeń ,oraz samodzielny moduł 4 pomieszczenia z własną kuchnią bardzo ładne biura 75m2 cena 45zł/m2+media Powyższa informacja nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

82,61 zł/m²46 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²48 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ładny lokal o pow. 48m do wynajęcia na Targówku Mieszkaniowym ( 0,5km od stacji metro Trocka) , składający się z dużego pomieszczenia, podzielonego na strefy, zaplecza oraz wc. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

56,67 zł/m²300 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 300 m , przystosowany pod działalność klubową, pub lub salę gier, zlokalizowany w Warszawie na Targówku. Układ pomieszczeń: - przestronny hol.

Szczegóły ogłoszenia

89,40 zł/m²500 m² 44 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²13 m² 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 13m2 usytuowane na 1. piętrze w 1 piętrowym budynku z 1960 roku, położonym przy ulicy Św. Jacka Odrowąża 9. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²35 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²150 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę powierzchnie 150 m2 piętro bez windy na Targówku przemyslowym teren chroniony niska cena 25zł netto dobry dojazd Lokal nadaje się na pracownię malarską ortaz również inną nie wymagającą.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²695 m² 25 979 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala wielkosci 698m2 wysokosci 10m blaszana duza brama wjazdowa +biuro 159m2 połączone z halą. Energia elektryczna do celów oświetleniowych. Poziom zerowy. Przeznaczenie : typowo do magazynowania.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²113 m² 10 735 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy na parterze w budynku biurowo - usługowym na warszawskim Targówku Mieszkaniowym. W budynku funkcjonują między innymi sklep sieci Biedronka, drogeria.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²51,90 m² 2 076 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

73,89 zł/m²27 m² 1 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

116,88 zł/m²77 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy 77 m | Parter z witrynami | Gotowy pod beauty/medycynę | Warszawa Podstawowe informacje: powierzchnia: 77 m Piętro: parter Przeznaczenie: usługowe, biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²560 m² 42 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni łącznej ok 700m2 usytuowany na Warszawskim Targówku. Standard: lokal składa się z 3 pięter, każde po ok 235m2 budynek wolnostojący stan.