dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Osiedle Powiśle

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

68,12 zł/m²146,80 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 146,80 mkw. Położony na Powiślu przy ul. Fabrycznej w budynku z lat 90-tych. Znajduje się na I piętrze. Jest narożny z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

90,29 zł/m²82,73 m² 7 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 82,73 m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

90,14 zł/m²124,80 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 124,8 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²388 m² 25 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnie biurowe do wynajęcia | Wisła Plaza | od 30 m do 500 m Adres: ul. Ludna 2, warszawa Powiśle Dostępna powierzchnia biurowa na Warszawskim Powiślu, do dyspozycji jest 388m2 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

3 900 000 zł319 m² 12 225,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Ta wyjątkowa oferta sprzedaży skierowana jest do inwestorów poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wynajmu długoterminowego w prestiżowej lokalizacji, okolica ul. Rozbrat.

Szczegóły ogłoszenia

64,97 zł/m²38,68 m² 2 513 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na warszawskim Powiślu. Budynek ma 8 kondygnacji i został całkowicie zrewitalizowany oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

64,97 zł/m²71,14 m² 4 622 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²219,19 m² 14 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

170 zł/m²128 m² 21 760 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal gastronomiczny na Powiślu : - Metraż 128 m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

146,96 zł/m²44,23 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 44m2, w samym sercu Warszawy, gdzie Śródmieście spotyka się z Powiślem, w sąsiedztwie Uniwersytetu Muzycznego. ul. Mikołaja Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,21 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na wynajem oferujemy nowoczesne biuro zlokalizowane w reprezentacyjnym budynku Wisła Plaza przy ul. Ludnej 2 w warszawskim Śródmieściu. Biurowiec wyróżnia się elegancką, przeszkloną fasadą.

Szczegóły ogłoszenia

90,95 zł/m²20,78 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biura o powierzchni 20,78 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²112 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

| polecam do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie w przedwojennej, zadbanej kamienicy. Odnowiona klatka schodowa. Do dyspozycji 5 niezależnych pokoi o pow. 29, 27, 13, 12 i 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221 m² 14 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Prestige nieruchomości prezentuje: nowoczesny lokal biurowy W biurowcu klasy A na powiślu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu eleganckiego lokalu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

60,03 zł/m²162,92 m² 9 780 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 162,92 m2, które mieści się w przyziemiu w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł319 m² 12 225,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy na parterze budynku apartamentowo - usługowego na Powiślu. Lokalizacja: ścisła zabudowa wielomieszkaniaowa, w otoczeniu lokali handlowo-usługowo- biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25,27 m² 1 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa Powiśle powierzchnie biurowe i usługowe do wynajęcia. Budynek monitorowany z całodobowa ochroną, kontrolą dostępu, recepcją ,światłowodem ,klimatyzowany z windą. Części.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²68 m² 6 460 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajmu lokal usługowy na wynajem o pow. 68m2, usytuowany w dzielnicy Śródmieście- powiśle, ten niezwykle ciekawy rejon Warszawy, nieustannie przyciąga zarówno mieszkańców, jak.

Szczegóły ogłoszenia

55,21 zł/m²190 m² 10 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Reprezentacyjny budynek apartamentowo - biurowy położony na Powiślu. Do wynajęcia biuro 260 m2 na 1 piętrze. Podział powierzchni: 6 gabinetów, sala konferencyjna 28 m2kuchnia 9,17 m2, serwerownia 1,47.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221 m² 14 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jeżeli szukasz powierzchni biurowej na Powiślu oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 542 000 zł148 m² 17 175,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Część zdjęć stanowi wizualizację i nie odzwierciedla stanu rzeczywistego. Wizualizacje są oznaczone w galerii zdjęć odpowiednim podpisem. Poszukujesz prestiżowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²75,40 m² 4 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł210 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Posiadamy do sprzedaży wynajęty lokal na działalność medyczną 210 m 2 Do sprzedaży ekskluzywny lokal usługowy o powierzchni 210 m , położony na warszawskim Powiślu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 000 zł147,80 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Śródmieście, ścisłe Centrum Powiśla między ul. Topiel a Dobrą, 350m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik (4 min pieszo). Prestiżowa lokalizacja biznesowa pod biuro. Lokal na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²158,68 m² 10 314 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnie biurowe do wynajęcia | Wisła Plaza | od 30 m do 300 m Adres: ul. Ludna 2, warszawa Powiśle Dostępna powierzchnia biurowa na Warszawskim Powiślu, do dyspozycji jest 158m2 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²219,19 m² 14 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany na Powiślu w sąsiedztwie Wisłostrady, mostu Poniatowskiego. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i własną. W pobliżu: most Poniatowskiego, bulwary Wiślane,.

Szczegóły ogłoszenia

70,54 zł/m²112 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powiśle Wysokie i przestronne mieszkanie o powierzchni 112m2, idealne na biuro, w przedwojennej kamienicy na 1. piętrze. Blisko stacji Metra. Posiada 5 pokoi o powierzchni: 29, 27, 13,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²62 m² 3 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 32 m2 ( 3 pokojowe ) w centrum Warszawy (powiśle). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²35,50 m² 2 308 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 35,5 m2 w centrum Warszawy (powiśle). 2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65.

Szczegóły ogłoszenia

89,41 zł/m²85 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy na wynajem u zbiegu ulic Dobrej i Jaracza. Lokalizacja Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy z 1926 roku na Powiślu, u zbiegu ulic Dobrej i Jaracza. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł107,80 m² 25 881,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal usługowy zlokalizowany w prestiżowej części Warszawy - na Powiślu, przy ul. Tamka. Lokalizacja Powiśle to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

113,64 zł/m²55 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie, cele komercyjne,kamienica Powiśle 55m2 lokalizacja Zapraszam na prezentację klimatycznego mieszkania w sercu tętniącego życiem Powiśla, przy ul. Jaracza, 50m od ul. Dobrej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

90,82 zł/m²98 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie w kamienicy na warszawskim Powiślu idealne na kancelarię prawną, biuro architektoniczne, księgowe, konsultingowe lub działalność kreatywną: studio.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 700 zł147,80 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalny lokal położony w sercu prestiżowej dzielnicy Powiśle w Warszawa - miejscu, które łączy miejski styl życia z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

65,93 zł/m²106,17 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m , położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²115 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy, może być również mieszkalny, o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy na Powiślu. W pobliżu popularnego teatru, uniwersytetów i starego.

Szczegóły ogłoszenia

5 389 000 zł179,73 m² 29 983,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English Version Below Avenue Estate prezentuje lokal usługowy z imponującymi witrynami i prestiżową ekspozycją przy ulicy Solec na przeciwko ulicy Wioślarskiej. Lokal o powierzchni 179,73.

Szczegóły ogłoszenia

97,89 zł/m²20,38 m² 1 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 20,38 m2. Lokal mieści się na piątym piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

57,15 zł/m²210 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia wyposażone ( umeblowane) biuro w kameralnym budynku na warszawskim Powiślu. Biuro razem z powierzchnią wspólna ma 210 m2. Jest podzielone na pokoje, ma wydzieloną urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,10 m² 14 372 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Warszawa, Śródmieście, Powiśle

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij