Biuro, ul. Ludna

Ludna, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

  • 65 zł/m²
  • 158,68 m²
  • 10 314 zł

Zdjęcie

Rafał Pluciński

Skontaktuj się

Biuro, ul. Ludna

Ludna, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

65 zł/m²

158,68 m²

10 314 zł

Biuro, ul. Ludna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

65 zł/m² 158,68 m² 10 314 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 314 zł (65 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 158,68 m²
  •   winda
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 5/10
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 1998
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 196/14150/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Powierzchnie biurowe do wynajęcia | Wisła Plaza | od 30 m² do 300 m² Adres: ul. Ludna 2, Warszawa Powiśle

Dostępna powierzchnia biurowa na Warszawskim Powiślu, do dyspozycji jest 158m2 na 5 piętrze.

Parametry Najmu:
- Powierzchnia 158,68 m2
- Czynsz 65 zł/m2 netto
- Opłaty eksploatacyjne 34 zł / m2 netto
- Dodatkowo płatny jest wywóz nieczystości stałych (1,98 netto za m2)
- + energia elektryczna według wskazań licznika. (...)

Agent

Rafał Pluciński

729 056...

729 056 244

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Pluciński

729 056...

729 056 244

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Rafał Pluciński

729 056...

729 056 244

Oddzwoń do mnie

Jak najszybciej