dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Osiedle Wawer

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Zapraszamy do zakupu segmentu o powierzchni całkowitej ok. 270 m (pow. użytkowa ok. 169 m ), obecnie przystosowany do działalności gabinetowej, z możliwością wykorzystania również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 100 zł43,15 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 43,15 m , usytuowany na parterze nowoczesnej inwestycji Trakt Lubelski III w samym sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wawer (warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł952 m² 6 197,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nowy, skomercjalizowany (w 100%) park handlowy przynoszący 51.000 zł zysku miesięcznie. Stopa zwrotu wynosi tutaj 10%.

Szczegóły ogłoszenia

59,70 zł/m²469 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 600 000 zł380 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania nieruchomość + cała infrastruktura techniczna budynku - wyposażenie sali zabaw. Wszystko w idealnym stanie - nie wymaga nakładów. Podana cena jest ceną łączną nieruchomości wraz.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²30 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o powierzchni 30 m2 w nowym budynku Primo Wawer na ul. Żegańskiej 18, piętro II Primo Wawer to: nowy, oddany do użytkowania, kameralny trzykondygnacyjny budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostania dostępna powierzchnia ok. 100 m2 na pierwszym piętrze! K3 Business Park to: - prestiżowy, nowy, kameralny, trzykondygnacyjny budynek biurowy z parkingiem naziemnym i dodatkową salą.

Szczegóły ogłoszenia

59,89 zł/m²177 m² 10 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

OD 1 czerwca 2026 roku: dostępna powierzchnia magazynowa: 145m2 Powierzchnia biurowa: 32m2 Miejsca postojowe Opis Standard Logistics to nowoczesny budynek magazynowo -biurowy o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

31,67 zł/m²120 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy 12om2, 3 pokoje, ostatnia kondygnacja w 2 piętrowym budynku w Warszawie - Marysinie Wawerskim. Wejście z klatki schodowej. Rozkład pomieszczeń: przedpokój 19,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²256 m² 15 872 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 256m2 zlokalizowana na granicy Pragi Południa i Wawra standard: podnoszone podłogi podwieszane sufity klimatyzacja otwierane okna wykładzina światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²250 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow ok 250m, w budynku wolnostojącym na 1 piętrze. Na działalność handlowo/usługowo, biurową lub inną cichą i nieuciążliwą działalność. Lokal ma wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

109,71 zł/m²58 m² 6 363 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy 58 m parter, narożny, duże witryny, możliwość powiększenia Na wynajem/sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 58 m położony na parterze nowoczesnego budynku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²400 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro + Magazyn 400 m | Warszawa Międzylesie Do wynajęcia prezentuję powierzchnię biurowo-magazynową w świetnej lokalizacji przy ul. Zwoleńskiej. Kluczowe informacje: powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

85,33 zł/m²150 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate | Lokal handlowo-usługowy 150 m z witrynami i parkingiem - Praga Południe atuty Duże witryny z bezpośrednim wejściem od ulicy Ruchliwa lokalizacja - arteria Pragi Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

85,24 zł/m²569 m² 48 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bardzo ustawny lokal z witrynami od głównej ulicy i prywatnym parkingiem na 7 aut ( z możliwością parkowania aut elektrycznych ). Lokal w stanie deweloperskim. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²262,24 m² 12 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: biuro ok 250 m2 położone w kameralnym budynku, z dobrą komunikacją na Pradze Południe. Lokalizacja: praga Południe, ul. Wał Miedzeszyński, kompleks biurowo hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł952 m² 6 197,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowy, skomercjalizowany (w 100%) park handlowy w Celestynowie (aglomeracja warszawska) przynoszący 51.000 zł przychodu miesięcznie. Oznacza to, że zarobienie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²202 m² 12 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 202 m , położony w nowoczesnym kompleksie z całodobową ochroną. Obiekt położony jest w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę kontener o powierzchni ok.30m2 na magazyn. Kontener znajduje się w okolicy ul Trakt Lubelski na wysokości ul Bronowskiej na prywatnej posesji. Wymiary 12,1m x 2,4m wysokość 2,7m.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy - 90m2 Przedmiotem wynajmu jest lokal z przeznaczaniem na nieuciążliwą działalność gospodarczą np; biuro , kancelaria , gabinet, sklep internetowy itp. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²1 050 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Willa o charakterze rezydencji z dużym potencjałem inwestycyjnym z możliwością do wykorzystania na placówkę dyplomatyczną, siedzibę firmy, ośrodek zdrowia, dom opieki, szkołę,.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²211,16 m² 25 339 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia 211 m | międzylesie Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 211 m , zlokalizowany na parterze budynku handlowo-usługowego przy głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

62 zł/m²755,60 m² 46 847 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: praga Południe, wawer, ul. Kosmatki Kompleks biurowo hotelowy. Budynek o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia: 686,91 m2 netto (755,60 m2 brutto - z uwzględnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia parter połowy bliźniaka przy ul. Zwoleńskiej. 50m2, wysokość 280cm, tj: jedno duże pomieszczenie + toaleta z małym socjalem + schowek/miejsce na małe biuro. Wejście od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

66,28 zł/m²73,93 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem Warszawa, ul. Korkowa 29 | 73,93 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,93 m , zlokalizowany w Warszawie przy ul. Korkowej 29. Lokal idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

85,36 zł/m²755,60 m² 64 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 755 m - kosmatki - 4 piętro - podział możliwy Duży moduł biurowy z opcją elastycznego podziału - Kosmatki 8! Piętro: 4 piętro Powierzchnia: 686,91 m + 10% = 755,60.

Szczegóły ogłoszenia

70,70 zł/m²430,36 m² 30 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 430 m - wał miedzeszyński - 2 piętro Piętro: 2 piętro Powierzchnia: 385,5 m + 20,5 m współdzielone + 6% = 430,36 m remont W cenie: malowanie, wykładzina, drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

46,36 zł/m²11 m² 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia mały pokój biurowy o powierzchni 11,34 m2 położony na pierwszym piętrze w budynku biurowym. Dostęp 24 h. Teren ogrodzony, monitorowany, ochrona. Koszt wynajmu 45 zł /m2 + koszty.

Szczegóły ogłoszenia

116,67 zł/m²60 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie produkcyjne na które składają się: - pracownia ok 30 m2 - regał w mrożni na 9 palet - zmywalnia - brudownik - pomieszczenie ze zlewem - magazyn suchy (regały) - 1.

Szczegóły ogłoszenia

40,91 zł/m²220 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro handlowe 220 m | open space do dowolnej aranżacji | możliwość wynajęcia magazynu Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 220 m , zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²262 m² 13 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 247,4 m2+6% powierzchni wspólnej = 262,24 m2, lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku biurowym przy Wale Miedzeszyńskim w pobliżu Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²194 m² 15 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 194 m z witryną | Międzylesie | vis-à-vis stacji pkp Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 194 m , położony w doskonale widocznym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy 50 m Marysin Wawerski, warszawa Na wynajem lokal o powierzchni 50 m , położony na wysokim parterze budynku zlokalizowanego w spokojnej części Marysina.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²197,22 m² 10 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks budynków biurowych, magazynowego o łącznej powierzchni 4.372 m 2 zlokalizowanych przy Trasie Siekierkowskiej. Odległość 7 km od centrum Warszawy, tuż przy Moście Siekierkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

73,08 zł/m²260 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate | Warsztat samochodowy 260 m na wynajem - Wawer / 7 stanowisk / możliwy parking na 20 aut atuty Doskonała lokalizacja przy głównej arterii Pragi-Południe 7 stanowisk naprawczych -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł700 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; , stacja Wawer" wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej "warszawa - Wawer" hotel/pensjonat/siedziba Firmy:.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²700 m² 43 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal biurowy o powierzchni 686,91m2+10% czynnik powierzchni wspólnej = 755,60 m2, istnieje możliwość podziału piętra na dwa mniejsze moduły o powierzchniach +/- 250.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 100 m , położony w dzielnicy Wawer, przy ulicy Bronowskiej. Lokal znajduje się na 1. piętrze budynku z wejściem bezpośrednio.