dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

211,11 zł/m²45 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Al.Jana Pawła II 22 Wieżowiec Q 22 Biuro do wynajęcia Powierzchnia 45m2 Cena 9500pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

73 zł/m²97 m² 7 081 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Parter 344,50 pow. Usługowo/ gastronomiczna 199,00 21,00 pln 2026-04-02 bpz5a 68 555,50 zł 75 790,00 zł Parter 209,50 pow. Usługowo/ gastronomiczna 199,00 21,00 pln 2026-05-01 bpz5a-1 41 690,50 zł 46.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł213 m² 18 544,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:podziemna hala garażowa

<> willow Estate preznetuje: na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 213,47 m , położony w fantastycznej lokalizacji: przy ul. Huculskiej 5 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu przy ul baletowej ok. 100 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m , przy ul Baletowej, położony w budynku z niezależnym wejściem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 662 500 zł133 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy - 133 m Warszawa, śródmieście, ul. Nowogrodzka Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 133 m , zlokalizowany w kamienicy z 1900 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²185,94 m² 14 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem połowę piętra w całości po biurze zarządu i dziale sprzedaży o powierzchni 185,94 m (nr 904). Biuro znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²37 m² 3 367 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia powierzchnia ok 37 m 2 , dwa pokoje (jeden przejściowy ) , w budynku biurowym , w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38,50 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec położony jest w centrum biznesowym na warszawskim Mokotowie w bliskiej odległości od ulic Marynarskiej oraz Wołoskiej. W okolicy położony jest także wjazd na trasę szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

51,17 zł/m²1 200 m² 61 404 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 1200 m , z możliwością podziału na dwa niezależne lokale o powierzchni 600 m . Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²144,57 m² 2 747 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchnie 144,57m2 brutto na bliskiej Woli przy skrzyżowaniu Prostej i Hrubieszowskiej. Jest to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

25 €/m²101 m² 2 525 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 101 m | Blue Tower (błękitny Wieżowiec) | Plac Bankowy | Metro Ratusz Arsenał Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 101 m zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

138,46 zł/m²130 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adgar Plaza A (ul. Postępu) Pojemność: dla maksymalnie 16 osób Adgar Plaza One znajduje się na Biznesowym Mokotowie, w okolicy Galerii Mokotów, zaledwie kilka minut drogi od Lotniska Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²204 m² 3 468 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowe biuro 204 m w Atrium Plaza - Al. Jana Pawła II - Serce Biznesowej Warszawy Kluczowe cechy oferty: lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy (centralna Dzielnica Biznesu), zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż - nieruchomość inwestycyjna | Mokotów, ul. Ksawerówna sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana na Mokotowie, przy ul. Ksawerów. Lokal o łącznej powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

175,96 zł/m²90,93 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 90,93 m , zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 37 jednej z najbardziej prestiżowych ulic w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

70,83 zł/m²12 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia mały lokal w centrum Sochaczewa. Lokal znajduje się w na I piętrze jednej z kamienic, w samym centrum Sochaczewa przy ul. Warszawskiej (róg z ulica.

Szczegóły ogłoszenia

96,33 zł/m²109 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy 109 m z ogrodem | Targówek Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal zajmujący cały parter wolnostojącego budynku usługowego przy ul. Karkonoszy na warszawskim Targówku. To.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²620 m² 27 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 620 m , zlokalizowana na 1 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy. Lokal stanowi samodzielny moduł biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²123 m² 14 145 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Rozmawiam po -polsku, speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Do wynajęcia jasny, funkcjonalny lokal użytkowy w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²111 m² 2 775 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy 110,31 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami i wyjściem na ulice zlokalizowany przy ul. Postępu. Lokal przystosowany pod różnego rodzaju działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł40 m² 28 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica. W skład lokalu wchodzi: - 3 oddzielne gabinety (w każdym jest.

Szczegóły ogłoszenia

64,56 zł/m²154,90 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal usługowy 154,9 m - Warszawa, grochów. Adres: ul. Grochowska 326, warszawa. Powierzchnia: 154,9 m . Piętro: 1 z 4. Czynsz najmu: 10 000 zł/mies. Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

67,31 zł/m²156 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowy Lokal Biurowy 156 m | 5 Pokoi | Targówek Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 156 m , obejmujący 1. oraz 2. piętro nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

65,14 zł/m²109 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

109 m | Kamienica | Praga-Północ, ul. Gersona Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 109 m , idealne również pod działalność gospodarczą, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²90 m² 10 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential. 90 m2 w samym centrum Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²116 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia wykończone biuro, w wysokim standardzie, o powierzchni 116m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy. Atuty: recepcja z lobby na dole.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²454 m² 51 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential. 454 m2 w samym centrum Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²309 m² 15 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 309 m - Warszawa, włochy, ul. Łopuszańska. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Kluczowe atuty: - lokalizacja: zaledwie 200 metrów od centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²81 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 81 m , zlokalizowany na parterze nowego osiedla mieszkaniowego przy Alejach Jerozolimskich. Lokal znajduje się w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

75,59 zł/m²61,03 m² 4 613 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia biuro wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 61m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy. Atuty: recepcja z lobby na dole.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²250 m² 28 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential. 250 m2 w samym centrum Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 80 m , położony na wysokim parterze kamienicy w jednej z najbardziej cenionych części Ochoty. Lokal jest dwustronny, z wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²219 m² 8 541 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal magazynowo-usługowy 219 m - Kolonia Sielce. Do wynajęcia przestronny lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 219 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Kolonia Sielce.

Szczegóły ogłoszenia

109,72 zł/m²72 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia jasny i przestronny lokal o powierzchni 72 m , zlokalizowany na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy Skwerze Oleandrów, w samym sercu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł154,90 m² 16 132,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy - 154,90 m - Warszawa, grochów Adres: ul. Grochowska 326, warszawa Piętro: 1 z 14 Powierzchnia: 154,90 m Cena: 2 499 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

73,68 zł/m²95 m² 6 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Reprezentacyjne biuro przy Osi Królewskiej Miasteczko Wilanów Gotowe do pracy, w pełni umeblowane biuro dla zespołu 5 9 osób, położone w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²388 m² 25 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnie biurowe do wynajęcia | Wisła Plaza | od 30 m do 500 m Adres: ul. Ludna 2, warszawa Powiśle Dostępna powierzchnia biurowa na Warszawskim Powiślu, do dyspozycji jest 388m2 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł/m²352 m² 88 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Reprezentacyjny, wolnostojący budynek usługowy 352 m | Centrum Warszawy | Idealny pod klinikę / showroom / siedzibę firmy Nieruchomość stanowi kameralny, niezależny budynek, co zapewnia pełną.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²203 m² 14 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Warszawa, mokotów, ul. Stępińska 22/30. Lokal biurowy o powierzchni 203 m zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Dolnym Mokotowie. To doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²285 m² 12 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 285 m , zlokalizowana na 2 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy. Lokal stanowi samodzielny moduł biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²256,58 m² 5 132 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 256 m zlokalizowany na parterze prestiżowego biurowca klasy A Marynarska Point 2 przy ul. Postępu 15 na Mokotowie. Lokal posiada dwa wejścia.