dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Marina Mokotów

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 143 000 zł82,50 m² 25 975,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

[oferta nie jest skierowana do agencji ani pośredników - proszę nie dzwonić!] Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 82.5 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł34 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Białej Floty 2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, zrealizowanym przez Dom Development. To nowoczesne osiedle cenione jest za.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł102,28 m² 14 666 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

0% prowizji od kupującego 0% pcc faktura vat Cena netto: 1 500 000 pln Cena brutto: 1 845 000 pln Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w wygodnej lokalizacji tuż przy Marina Mokotów. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do lekkiego odświeżenia. Inwestycja idealna pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

97,77 zł/m²102,28 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca nie płaci prowizji! Prezentowany lokal usługowy znajduje się na parterze wykończonego w wysokim standardzie apartamentowca z 2020 roku, położonego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 653 000 zł108,30 m² 24 496,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Świeżo wykończony apartament 108,3 m | Marina Mokotów | Komfort, prestiż, zieleń Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 108,3 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 600 zł80,30 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu cichy apartament na eleganckim osiedlu Marina Mokotów, w tzw części apartamentowej. Dwu pokojowy, duży metrażem apartament z dużym ogródkiem znajduje się na parterze w trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł89,20 m² 21 076,23 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowa okazja cenowa! Apartament wart 2,2 mln zł dostępny za 1,880 mln zł. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni 89 m , położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł89,20 m² 21 300,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bezpośrednio Marina Mokotów ul. Przejazd 4 , 89,2m2 plus 2 duże tarasy. Na podłogach i blatach marmury granity. Meble w cenie. W zasięgu ręki sklepy, restauracje, spa.

Szczegóły ogłoszenia

2 425 000 zł92,65 m² 26 173,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka 38 m na osiedlu Marina Mokotów. Ogrodzone osiedle wyróżnia się ciszą, bezpieczeństwem i bogatą zielenią, z własnym parkiem, malowniczą rzeczką i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł62 m² 21 370,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Marinie Mokotów przy ul. Rajska o powierzchni 58,5 m2 plus komórka lokatorska 3,5 m2 ( na tej samej kw co lokal mieszkalny). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł131,87 m² 20 095,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament z panoramicznym widokiem Villa Marina, mokotów. : dla kogo? To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, prywatność i wyjątkowy widok na Warszawę. Apartament w Villa.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł77 m² 19 350,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Usługowy 77 m - Prestiżowa Marina Mokotów Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 77 m , usytuowany w sercu jednego z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł68,50 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchmości Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów, o powierzchni 78m2 usytuowane na 2 piętrze 6 kondygnacyjnego budynku z 2010r. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł78 m² 19 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zdjęcie poglądowe Sprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m. Lokalizacja Osiedle Marina Mokotów zamieszkuje ponad 5 tys mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł70 m² 24 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł75 m² 21 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży - 3-pokojowe mieszkanie na Marina Mokotów, warszawa Cena ofertowa: 1 580 000 zł Powierzchnia: 75 m | Liczba pokoi: 3 | Balkon | 2 łazienki | Miejsce postojowe Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł96,50 m² 16 051,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy na osiedlu Marina Mokotów (składa się z dwóch lokali, które mogą być niezależne o powierzchni 43 i56 m 2 ). Duże witryny z wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł116,60 m² 19 297 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowy apartament na marina mokotów - idealny dla rodziny Idealny Układ | Duży Balkon | Słoneczne Wnętrza | Cicha lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 116,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł75 m² 21 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 75 m , położonego przy ul. Wyględowskiej na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 390 000 zł119 m² 28 487,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 001 zł68 m² 23 897,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 68 m , położony na 6. (ostatnim) piętrze prestiżowego osiedla Marina Mokotów I przy ul. Wyględowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł63,30 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 63 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł54,50 m² 23 302,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 54,5 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł34,70 m² 19 971,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż kawalerka 34,7 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Nie wymaga remontu, gotowe do zamieszkania, wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²168,69 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy z dużymi witrynami i pełną swobodą aranżacji, położony na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów - Osiedle marina lokalizacja Osiedle Marina Mokotów to wyjątkowe miejsce, skąpane w zieleni, z jeziorkiem i własnym parkiem i tylko 10 minut samochodem do centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł54,53 m² 24 940,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,53 m2, 3-pokojowe, w nowej części Marina Mokotów, przy ul. Białej Floty. Możliwość zakupu dodatkowo miejsca postojowego w garażu podziemnym:.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł69 m² 115,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Białej Floty na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł74,40 m² 21 088,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na renomowanym osiedlu Marina Mokotów - jedno z najbardziej cenionych i popularnych osiedli w Warszawie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł330 m² 69,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

- - - english version below - - - Dom na osiedlu "marina Mokotów" Dom jest wykończony w wysokim standardzie. Podłoga w pokojach jest wykonana z jesionowej deski, hol i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , położone w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, z pięknym widokiem na jeziorko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł55 m² 26 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bezpośrednio - nowoczesne mieszkanie 54,53 m | Marina Mokotów II Sprzedam bezpośrednio nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,53 m , zlokalizowane przy ul. Białej.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł147,20 m² 27 853,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i przestronny apartament 147 m2 z tarasem w prestiżowej lokalizacji - w osiedlu Marina Mokotów. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 147,2 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł68 m² 18 970,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy- na eleganckim, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. To.

Szczegóły ogłoszenia

88,46 zł/m²78 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zdjęcie poglądowe Sprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m. Lokalizacja Osiedle Marina Mokotów liczy ponad 5 tys mieszkańców. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 244 000 zł168,69 m² 19 230,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal Użytkowy na Sprzedaż: marina Mokotów II Idealne Miejsce dla Twojego Biznesu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kupna lokalu użytkowego o powierzchni ok.170 m usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 000 zł297,52 m² 31 258,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję w zabudowie bliźniaczej, położoną na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Warszawie - Marina Mokotów. Nieruchomość.