Lokal gastronomiczny, ul. Przejazd

Przejazd, Marina Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 1 549 000 zł
  • 96,50 m²
  • 16 051,81 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Bukow...

Skontaktuj się

Lokal gastronomiczny, ul. Przejazd

Przejazd, Marina Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 kwietnia 2026

1 549 000 zł

96,50 m²

16 051,81 zł/m²

Lokal gastronomiczny, ul. Przejazd

Zaktualizowane: 13 kwietnia 2026

1 549 000 zł 96,50 m² 16 051,81 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
gastronomiczne
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 549 000 zł (16 051,81 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 96,50 m², 2 pomieszczenia; stan: dobry
  •   winda, wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: aluminiowe
  •   przeznaczenie gastronomiczne
  • Rozkład lokalu: piętro 0/5, jednopoziomowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2006
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: ARDIS Nieruchomości, zaktualizowane: 13.04.2026
  •   numer ogłoszenia: ARD-LS-48291-1

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży lokal użytkowy na osiedlu Marina Mokotów (składa się z dwóch lokali, które mogą być niezależne o powierzchni 43 i56 m 2 ). Duże witryny z wejściem od ulicy w ciągu lokali użytkowych. Lokal nadaje się na każdą nieuciążliwą działalność. Przez ostatnich kilka lat prowadzona w nim była restauracja i lokal jak najbardziej jest do tego typu działalności dostosowany. Do lokalu przynależy ogródek 9 około 30 m2) i miejsce postojowe przed lokalem dodatkowo płatne 30.000 zł. (...)

Agent

Małgorzata Bukowska

501 719...

501 719 373

22 621 77 95

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt