dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Stara Miłosna

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 849 000 zł256 m² 7 222,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu | 3 lokale usługowe | Stara Miłosna Zapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód 3 lokale usługowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Stara Miłosna,Warszawa

1 550 000 zł234 m² 6 623,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment środkowy w całości podpiwniczony. Lokalizacja: warszawa, wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II Powierzchnia całkowita 234,20 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 549 000 zł220 m² 16 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w Starej Miłośnie, położony na dużej, naturalnej działce o powierzchni ponad 2200 m2. Nieruchomość wyróżnia się nietypową, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,15 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

K&s partners feruję do wynajęcia przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy - Stara Miłosna. To idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

579 000 zł41,41 m² 13 982,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Starej Miłosnej ul. Gościniec | 33 mieszkania z balkonami | dwupoziomowe lokale | garaż podziemny Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł63,94 m² 12 198,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł69,50 m² 41,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje I 70m2 I parking I balkon I Stara Miłosna Funkcjonalne trzy pokoje w Starej Miłośnie To mieszkanie o powierzchni 69,5 m zapewnia Ci maksymalną użyteczność,.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio, mieszkanie stara miłosna Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m + 9m + jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym. Balkon narożny. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł88 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Warszawa Wesoła | od zaraz Szukasz komfortowego mieszkania w cichej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i prestiżowej Starej Miłosnej przy ul. Biesiadnej. To idealna propozycja dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł230 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Każdy z nas szuka czegoś innego. Jedni chcą bliskości natury, inni przestrzeni do życia, a jeszcze inni - domu, który można urządzić po swojemu. Ten dom w Starej Miłosnej to dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł173 m² 7 225,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Szukasz wygodnego domu dla rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze atuty: lokalizacja: wesoła/stara.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,85 m² 17 993,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | balkon 8 m | parking | komórka | Stara Miłosna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,85 m , położone w pięknej inwestycji. Rozkład pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł300 m² 14 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 780 m²

Ekskluzywna rezydencja w stylu modern classic | ponad 300 m | działka 2700 m | Stara Miłosna Oferta skierowana do osób, które szukają absolutnie najwyższego standardu życia - domu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł217,30 m² 7 818,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w wyjątkowej części Warszawy w dzielnicy Stara Miłosna przy ulicy Szkolnej. Na działce usytuowany dom wybudowany w 2002 roku na wzniesieniu, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 999 zł166,27 m² 14 434,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Warszawa | Stara Miłosna | 166 m | 4 pokoje | 2 poziomy | apartament gotowy do zamieszkania | 3 miejsca w garażu podziemnym | komórka lokatorska Dwupoziomowy apartament o powierzchni 166.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł75 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, gdzie z jednej strony możesz cieszyć się bliskością lasów i natury, a z drugiej - szybkim dostępem do Warszawy? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł10 588 m² 415,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości warszawa wesoła - stara miłosna Polecamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną/leśną w centrum starej miłosnej prawomocne pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł79,90 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Piękne słoneczne mieszkanie o powierzchni 79,9 m2 zlokalizowane w centrum Starej Miłosnej. Lokal położony jest na III piętrze kameralnego niskiego bloku otoczonego ogrodem (niestety nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 000 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wesołej na osiedlu Stara Miłosna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

5 pokoi/260 mkw z tarasem, 2 garaże. Wolnostojący dom do zamieszkania po kompleksowym remoncie. Piwnica : garaż 2 stanowiska, siłownia (wyposażona), spiżarnia, magazynek, kotłownia/pralnia. Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

10 398 000 zł6 932 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84,90 m² 10 588,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i dobrze skomunikowanej części Starej Miłosny, przy ulicy Jana Pawła II. Atuty tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Stara Miłosna,Warszawa

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy w Starej Miłosnej. Wejście z ulicy, witryny. Sala główna plus zaplecze z łazienką. Miejsce na reklamę. Bezpiecznie - rolety antywłamaniowe. Nad lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł82,60 m² 11 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w jednym z najlepiej utrzymanych budynków z końca lat 90. w Starej Miłosnej. Ten blok to prawdziwa rzadkość - dzięki troskliwej wspólnocie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 452 zł95,47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł69,50 m² 41,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

8 466 850 zł9 961 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobrze skomunikowany grunt inwestycyjny pod inwestycję deweloperską. Uchwalony mpzp pozwala na zabudowę jednorodzinną, bez przeciwwskazań do zabudowy bliźniaczej, co wskazuje inwestorom na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł68,46 m² 11 612,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł90 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od Kupującego ***** promocja***** Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji, położonej w centralnej części os. Stara Miłosna. Doskonała, unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stara Miłosna,Warszawa

2 990 000 zł1 998,05 m² 1 496,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 998,05 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii od.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł52,30 m² 14 856,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mdp partners prezentuje Komfortowe 3 pokoje | balkon | zielona okolica funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 016 160 zł70,08 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3 pokoje z 2 balkonami przy lesie Stara Miłosna. Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub przestrzeni do pracy z widokiem na zieleń? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,50 m² 13 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2 pokojowe, 44 metrowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku z windą przy ulicy Piłsudskiego w Starej Miłosnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł87,80 m² 11 276 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na wyłączność przytulne mieszkanie z garażem i dostępem do ogródka. 0% prowizji biura nieruchomości. Lokal posiada odrębną Księgę Wieczystą więc nie ma przeszkód w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

25,35 zł/m²217 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warszawa Stara Miłosna 217 m2 Polecam do wynajmu budynek 2 poziomowy. Nieruchomość znajduje się w centrum Wesołej - Starej Miłosnej. Istnieje możliwość niezależnego wjazdu i wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa-wesoła Stara Miłosna, blisko 76 m2 do wynajęcia, lokal w domu jednorodzinnym w przyziemiu, na prywatnym terenie. Idealny na lokal biurowy, gabinet psychologa, logopedy o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od Kupującego *** Ostatnie mieszkanie z ogródkiem *** Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji, położonej w centralnej części os. Stara Miłosna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,97 m² 11 976,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,97m2, położone na 2 piętrze niskiego, zadbanego budynku przy ul. Pogodnej. Nieruchomość posiada 2 balkony. Mieszkanie idealne dla.