dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 526 ogłoszeń

78,90 zł/m²19,52 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19,63 m 2 ,w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie ,sielce. Dobra relacja ceny do.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł977 m² 20 470,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 977 m2 w Centrum Warszawy, przy głównym ciągu komunikacyjny z witrynami i bezpośrednim wejściem od ulicy. Powierzchnia do indywidualnej aranżacji, przeznaczona na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

82,19 zł/m²146 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w sercu prestiżowego Mokotowa? Prezentujemy przestronny lokal przy ul. Racławickiej Przeznaczenie: idealne pod gastronomię, nowoczesne biuro, showroom,.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²446 m² 49 060 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal pod klub nocny o powierzchni 446m2 na poziomie -1 w centrum Śródmieścia. Wejście do lokalu od głównej ulicy. Drugie wejście na tyłach budynku Zgoda na alkohol.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 000 zł319 m² 12 225,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu. Najważniejsze atuty: - 319 m na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw - przeszklenia i wysokie sufity, wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

90,95 zł/m²20,78 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biura o powierzchni 20,78 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 4000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 pln miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

78,90 zł/m²18,79 m² 1 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Dolnym Mokotowie ,sielcach.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 273 zł64,31 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

NA sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się na parterze w kameralnej inwestycji znajdującej się w Wilanowie o powierzchni 64 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera ,oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²50 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biura serwisowane - Warszawa, aleje Jerozolimskie Oferujemy nowoczesne biura serwisowane w doskonałej lokalizacji przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, niedaleko galerii blue city. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

72,90 zł/m²121,82 m² 8 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 121 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa Sielce, w rejonie ulicy Belwederskiej.

Szczegóły ogłoszenia

8 079 600 zł403,98 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Restauracja "first Floor" o powierzchni 403,88 mkw. położona na 1 piętrze apartamentowca Varsowia. Lokal jest obecnie funkcjonujący, w pełni wyposażony, z doświadczoną kadrą. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

52,71 zł/m²70 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 70 m2 zlokalizowany na 2 piętrze budynku (bez windy) w dzielnicy Mokotów - Sadyba. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²61,44 m² 4 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni 61,44 m usytuowany przy ul. Kruczej w Warszawie. Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym - Centrum Biurowe Krucza. Lokal w pełni przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

78,90 zł/m²24,11 m² 1 902 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Kontakt w sprawie oferty Rafał   . Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 24 m 2 ,na 2 piętrze , w zespole budynków biurowych na.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 165 m2, który mieści się na szóstym (ostatnim) piętrze w części frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal posiada taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

65 zł/m²51,43 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biuro o pow. 51,43 m 2 na terenie obiektu biurowo - magazynowego .( otwarta przestrzeń - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²74,63 m² 4 134 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 zł/m2/m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe. Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe netto 165 zł/m-c. Możliwy podział lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

78,90 zł/m²17,47 m² 1 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Rafał tel. ;   Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²173 m² 12 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| powierzchnia biurowa w zmodernizowanym budynku w centrum Warszawy. Biurowiec posiada całodobową ochronę, monitoring, kontrolę dostępu, klimatyzację. Jest możliwość wynajęcia miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

151,57 zł/m²26,10 m² 3 956 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²220 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia 220 m2 przestrzeni handlowo-wystawienniczej na pograniczu Wilanowa i Mokotowa. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku handlowym, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

79,55 zł/m²44 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 44 m , położony w nowoczesnym budynku Pileckiego Office na Ursynowie. To funkcjonalna przestrzeń dla firm, które szukają spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy/usługowy 109,18 m w prestiżowej kamienicy przy ul. Wspólnej - serce Śródmieścia! Lokal może zostać wynajęty na działalność usługową (z wyłączeniem gastronomii) lub.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²240 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

110,70 zł/m²56 m² 6 199 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalne biura w centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, hotel Hilton i innych prestiżowych budynków. 400m od Metra Rondo Daszyńskiego 1500m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

4 465 000 zł471,30 m² 9 473,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

[bez prowizji od kupującego!] - Na sprzedaż lokal użytkowy Malachit Space , o powierzchni 471,3 mkw, wyodrębniony architektonicznie jako samodzielna część budynku przy ul. Płockiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

21,90 €/m²586 m² 12 833 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy biurowiec klasy A wyróżniający się ciekawym i niepowtarzalnym kształtem, zlokalizowany w centrum Warszawy. Oferuje łącznie 11.000 m2 powierzchni do wynajęcia na czternastu.

Szczegóły ogłoszenia

4 079 600 zł291,40 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

English Version Below Avenue Estate prezentuje elegancki lokal biurowy o powierzchni 291,4 m , zajmujący całe 5. piętro nowoczesnego budynku przy ul. Wąwozowej. To przestrzeń oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²289 m² 5 636 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Central Tower - Prestiżowe Biuro w Sercu Warszawy Central Tower (al. Jerozolimskie 81) to jeden z najbardziej ikonicznych wieżowców w stolicy, oferujący najwyższy standard powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

58,56 zł/m²111 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II 110,5 m | Doskonała lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²14,92 m² 1 865 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł66,60 m² 7 462,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na Mokotowie, świetna lokalizacja Budynek: galeria Panorama powstała we wczesnych latach dziewięćdziesiątych jako pierwsze w Polsce centrum handlowe. Pod koniec lat 90-tych była.

Szczegóły ogłoszenia

59,51 zł/m²957 m² 56 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duża, elastyczna powierzchnia biurowa klasy A w strategicznym budynku przy Alejach Jerozolimskich! Budynek posiada certyfikat środowiskowy breeam na poziomie Very Good , a na dachu zainstalowano.

Szczegóły ogłoszenia

373,33 zł/m²15 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

428,57 zł/m²14 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

86,70 zł/m²298,11 m² 25 846 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy atrakcyjną powierzchnię biurową. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń, idealna dla firm poszukujących dobrej lokalizacji, świetnej komunikacji i wysokiego standardu technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 055 000 zł103,51 m² 19 853,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Oferta, która wyróżnia się spośród innych - Twoja przestrzeń biznesowa przy ul.Hożej. Poznaj wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców ceniących.