dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 65 m | dwustronne | parking za szlabanem | Rakowiec Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 65,2 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 237 900 zł161 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Wyjątkowa inwestycja premium Domów Jednorodzinnych z własną Księgą Wieczystą na granicy Ursynowa i Wyścigów w okolicy ulicy Poleczki z w Inwestycję wyróżnia: - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł993 m² 14 098,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate przedstawia kameralny budynek magazynowo-biurowy na Białołęce - wynajęty do 2028 roku Atuty nieruchomości: pierwsza linia zabudowy przy głównej arterii komunikacyjnej Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł45,83 m² 14 182,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z ogródkiem | Komórka lokatorska | Garaż | Zielona Białołęka Szukasz mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? To 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 575 000 zł115,13 m² 22 366,02 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 115,13m2, usytuowany na 13. piętrze w budynku z 2011 roku, położonym w fantastycznym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł734 m² 848,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 734 m Warszawa Aleksandrów, blisko lasu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 734 m, położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom o powierzchni 138 m w zielonej części Warszawy (wawer). Dom posiada swój prywatny ogródek - 25 m.kw. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni. Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł46,43 m² 19 362,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wilanów Zawady 46 m stylu, ciszy i zieleni | Balkon 10 m | 2 miejsca parkingowe | Gotowe do wprowadzenia Wyjątkowa okazja mieszkanie gotowe do zamieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Jest to gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,10 m² 18 635,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum warszawy | rondo onz | ciche | 2 oddzielne pokoje | 38,2 m cena : 670 000 do negocjacji Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, ale bez miejskiego zgiełku za oknem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł85,85 m² 12 813,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w stanie deweloperskim bez prowizji na ulicy Pułaskiego w Henkrykowie - spokojnej i zielonej części Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł72 m² 19 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 72 m z dużym balkonem na warszawskim Bemowie. Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł275 m² 17 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy dom położony na wyjątkowym osiedlu warszawskich Bielan w otulinie lasu i Parku Młocińskiego. Dom położony na 650m2 działce, wykończony nowocześnie materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł460 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:356 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Marymoncie, zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi zlokalizowanej w dogodnym położeniu komunikacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł47,10 m² 15 074,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe (pow. 47 mkw) mieszkanie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł32 m² 28 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 32 m2 o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

| mieszkanie znajduje się w modernistycznym, 3-piętrowym budynku, który powstał w 1947 roku,według projektu Barbary i Stanisława Brukalskich. Budynek położony jest na Starym Żoliborzu,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na parterze zadbanego, 3-piętrowego budynku z czerwonej cegły z lat 60., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł62 m² 24 112,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, słoneczne, dwustronne, rozkładowe, wysokie, gotowe do wprowadzenia, kilka kroków od Łazienek Królewskich, przedwojenna wyremontowana kamienica z 1932 r.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63,04 m² 12 515,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Topograficznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: budynek z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 645 zł73,35 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,20 m² 17 298,58 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Warszawa ul Racławicka przy Puławskiej, mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią, kuchnia umeblowana i wyposażona, łazienka z wc ( prysznic ), w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia