dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ursus

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Ursus | świetna komunikacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Dąbka 5 w warszawskim Ursusie. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 515 zł31,91 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 350 zł33,90 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 580 zł58,04 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w warszawskim Ursusie (skorosze). Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze z 4, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 999 zł56,67 m² 70,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie Państwo mieszkania do wynajęcia w Warszawie, mieszkania: nowego, wykończonego w wysokim standardzie na bezpiecznym i zamkniętym osiedlu to ta informacja jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 000 zł41 m² 14 707,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, możliowsc darmowego notariusza. Gwarancja najniższej ceny W danym okresie. w sprzedaży również inne mieszkania w przedziale 28 - 60 m2. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł60 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 90 m , położony na parterze willowego budynku w zielonej i spokojnej części dzielnicy Warszawa Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - nowoczesne biuro / lokal usługowy / handlowy / magazynowy / produkcyjny o powierzchni 90 m zlokalizowany na parterze budynku w willowej części Ursusa, idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 042,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Ursusa, przy ul. Adamieckiego, na 2 piętrze. Budynek z cegły, wyremontowany ( nowe instalacje, dach, elewacja ) Mieszkanie 46,95 m2, składa się z : - 2.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł62 m² 12 901,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Warszawskim Ursusie! Nieruchomość jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m z dużym tarasem 11,5 m , położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł56,16 m² 15 990,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachęcam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które mieści się na przyjemnym osiedlu przy ul. Quo Vadis 1a na warszawskim Ursusie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²59,97 m² 7 196 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 59,97 m w nowoczesnej inwestycji pry100ra na warszawskim Ursusie. Lokal położony jest na parterze nowego osiedla, które przyciąga młode rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68,17 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament, wysoki standard. Bardzo dobra lokalizacja, 15 min do centrum Warszawy. Blisko pełna infrastruktura - centra handlowe, sklepy, usługi, szkoła, przedszkola, przychodnia, parki, klub.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Wyposażone jest w zabudowę kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł85,38 m² 19 793,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 85m na Ursa Sky Gotowe do wprowadzenia | 15 min do Centrum! Szukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl z wygodą i ciszą? Odkryj wyjątkowy apartament przy ul. Silnikowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł44,50 m² 15 483,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam Państwa uwadze 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Walerego Sławka obok Parku Achera. Lokal stanowiący odrębną własność z kw. Kilka lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł86,10 m² 17 409,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu ursa sky (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69 m² 14 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

homfi ma przyjemność zaprezentować bardzo przyjemne, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na warszawskim Ursusie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Ursus, przy ul. Dzieci Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł173,49 m² 9 510,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Świetna lokalizacja z doskonałą komunikacją! Do sprzedania pół bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 173,49 m2 na działce narożnej o powierzchni 300 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

599 000 zł27,65 m² 21 663,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pośredników mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją na bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,73 m² 19 030,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

111,52 zł/m²165 m² 18 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 165,20m2, zlokalizowany w Warszawie w Ursusie Skorosze. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²595,53 m² 53 598 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje do najmu lokale usługowo-handlowo-biurowe o powierzchni całkowitej 595,53 m w Ursusie Niedźwiadek. Powierzchnia rozłożona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł133,50 m² 11 985,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Prezentowane mieszkanie składa się z: parter: - salon z jadalnią, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - taras. Piętro: - 2 x sypialnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67 m² 13 417,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Ursusa Gołąbki, przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

~cena wynajmu 3400 zł z czynszem do wspólnoty!~ Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na parterze na osiedlu strzeżonym przy. ul Dzieci Warszawy 15e.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł56,16 m² 16 203,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Ursusie na osiedlu Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej. Lokal o funkcjonalnym układzie, dwustronny, dzięki czemu jest dobrze doświetlony. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25,50 m² 19 568,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

| o nieruchomości Nowe, wykończone, niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 25,47 m2, zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64,52 m² 14 708,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 7. piętrze z otwartym widokiem na panoramę okolicy. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł77 m² 15 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 77 m w sercu Ursusa - zielone osiedle z dużym patio. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,9 m , zlokalizowane na kameralnym i zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł46,60 m² 16 072,96 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Eleganckie dwa pokoje garaż komórka do wprowadzenia lokalizacja - ursus szamoty taylora Dobra komunikacja, blisko stacji Ursus, 15 minut zajmuje dojazd do Centrum. Nowe osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80,70 m² 12 267,66 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opis mieszkania Przestronne mieszkanie o powierzchni 80,7 m , położone na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z 3 pokoi z możliwością łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż jasne, wygodne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Nieruchomość jest widna, cicha i bardzo wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł60 m² 15 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego przy ul. Tomcia Palucha 9 w warszawskim Ursusie - Skorosze. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł65,78 m² 16 707,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament W świetnej lokalizacji Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł67,53 m² 18 495,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkańcy Ursusa! Szukacie miejsca, gdzie jedynym zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Mamy dla Państwa ofertę wyjątkową: mieszkanie, które nie było przygotowywane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł64 m² 15 578,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecam: 3 przestronne pokoje w mieszkaniu o powierzchni 63,9 m2 usytuowanym na 4 piętrze w bloku z 2004 roku. Lokal bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,69 m² 14 724,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Umów się na prezentację. Loft Skorosze to apartament, który redefiniuje standard miejskiego życia. Położony w prestiżowej części Ursusa, na strzeżonym osiedlu z 2014 roku, oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł165 m² 9 993,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 165 m | Ursus | ul. Noworegulska Lokalizacja: warszawa, ursus - ul. Noworegulska Powierzchnia użytkowa: 165 m Powierzchnia działki: 391 m Rok budowy: 2008.