dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ursus

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

540 000 zł46,30 m² 11 663,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,3m2, na którą składają się: - przestronny salon z aneksem kuchennym (21,93 m2), - dwie oddzielne sypialnie (9,05 m2, 6,11 m2), - łazienka (3,19 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł3 192 m² 1 535,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okazja inwestycyjna! Działka z potencjałem 1550 m pum Warszawa, ursus! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę - komfortowej kawalerki w budynku z 2020 roku przy ul. Dzieci Warszawy 36 w dzielnicy Ursus Skorosze. To idealna propozycja dla singla. Lokal składa się z: >.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł77 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe położone w dzielnicy Ursus Skorosze przy ul. Składkowskiego 3, z jednym miejscem parkingowym w hali garażowej pod budynkiem w cenie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 700 zł117 m² 65,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukacie miejsca, w którym Wasza rodzina naprawdę poczuje się u siebie? A może jesteście parą i szukacie przestrzeni do życia + home office? Tu każdy ma swoje miejsce, tu naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 989 zł38 m² 15 526,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane w kwietniu 2026! System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 , przy ulicy Edwarda Habicha, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł260 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom jednorodzinny, ursus, 587 m , 5 pokoi, w sąsiedztwie parku Czechowickiego Atuty: - funkcjonalne wnętrza: półotwarta kuchnia z wydzieloną strefą jadalnianą. - cztery sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²940 m² 93 060 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowoczesny lokal usługowy w powstającym budynku na Ursusie doskonała lokalizacja pod sklep wielkopowierzchniowy. Powierzchnia całkowita: ok. 940 m Widoczność i dostęp: duże witryny od.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł515 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Wynajem 2 domów - żłobek, przedszkole, ursus Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę wynajmu dwóch wyjątkowych domów wolnostojących, idealnych do prowadzenia żłobka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł60 m² 13 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Dostępne inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane na wysokim parterze - w sercu warszawskiego Ursusa. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 514 zł92,62 m² 14 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł94,18 m² 11 892,12 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie z potencjałem położone w historycznej części Ursusa (kiedyś ten obszar nazywał się Stary Ursus, dzisiaj Skorosze), przy Placu 1905 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera Dlaczego to doskonała decyzja finansowa? Wybierając tę inwestycję, zyskujesz od samego początku: 0% prowizji kupujesz bezpośrednio od dewelopera. 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł1 065 m² 1 154,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji:   Na sprzedaż działka o powierzchni 1065 m2 położona w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Ursus Czechowice. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł48 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z oddzielną kuchnią. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,05 m² 10 647,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego na warszawskim Ursusie. Lokal ma powierzchnię 61,05m2 i składa się z 3 pokoi. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 710 zł61 m² 16 896,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio, najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie Nowe Wykończone ( nigdy nie było zamieszkałe) - odbiór po wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,20 m² 11 825,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych - Warszawa, ursus, ul. Orląt Lwowskich. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 niezależne pokoje - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,15 m² 10 637,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł500 m² 100 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ogłoszenie prezentuje budynek biurowy na sprzedaż, położony w samym centrum Warszawy, w dzielnicy Ursus. Oto główne informacje na ten temat: lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,20 m² 11 804,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*oferta tylko W naszej agencji: do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,20 m2 usytuowane na 2.piętrze w czteropiętrowym budynku. Blok bez windy. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł84,68 m² 17 062,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:82 m²

Prezentuję Państwu przestronny segment w Warszawie. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej części Warszawy, łącząc wygodę życia w cichej okolicy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 zł61,77 m² 73,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 oddzielne pokoje | 2 łazienki | ostatnie piętro | klimatyzacja | pierwszy najem : Krótko: wykończone z dbałością o detale, w wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł54,87 m² 14 926,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości findsquare prezentuje przestronne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ursusie - przy ul. Bohaterów Warszawy 26, tuż obok stacji pkp Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł1 203 m² 1 744,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pakiet dwóch działek budowlanych objętych mpzp na zabudowę jednorodzinna wraz Z usługami mpzp | Płaski teren | Media w granicy działki | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

686 205 zł59,67 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Szukasz 3 pokoi na 1 piętrze w dobrej cenie? To mieszkanie spełnia dokładnie te kryteria funkcjonalny układ, jasne wnętrza i pełna własność (kw czysta). Takie oferty znikają z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²50,99 m² 4 844 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy U8 w nowym budynku przy Zagłoby 16 czeka na Twój biznes. Jest to jeden z kilku nadal dostępnych lokali usługowych. Jest to 51 m2 w samym środku głównego dziedzińca. Są.

Szczegóły ogłoszenia

1 205 000 zł72,30 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,3m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku z 2004r. Zamknięte, chronione osiedle zlokalizowane przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²110 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Doskonały, wysoki (5.5m) lokal od jednej z głównych ulic w nowym Ursusie, wokoło ponad .40tys nowych mieszkań. Witryny od dużej, ruchliwej ulicy, wysoka i gęsta zabudowa mieszkalna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł495 m² 6 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:737 m²

Przestronna Rezydencja w willowej dzielnicy Ursus Gołąbki z pięknie zagospodarowanym, niewielkim ogrodem. Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom (330 powierzchni użytkowej mkw. + 164 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53,92 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Mieszkanie znajduje się w inwestycji Ryżowa Park, na granicy warszawskich dzielnic Włoch i Ursusa, przy ul. Stefanii Wilczyńskiej 5a (dawniej ul. Dzieci Warszawy). Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 165 zł32 m² 67,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 czerwca ( możliwość oglądania każdego dnia po wcześniejszym telefonie ) słoneczne mieszkanie 1-pokojowe na pierwszym piętrze ( duże studio o powierzchni 33 m , położona.