dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Siekierki

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

795 000 zł46,90 m² 16 950,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

: jasne, ciche i wygodne mieszkanie na dolnym Mokotowie : Funkcjonalny układ, osobna i jasna kuchnia. Doskonałe dla singla lub pary na start albo inwestycyjnie pod wynajem. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 631 zł49,33 m² 18 459,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

902 493 zł46,84 m² 19 267,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się w inwestycji Aura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 366 zł42,16 m² 18 533,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytkowania Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 (salon ok 20 m2, sypialnia ok 10m2) z widokiem na zieleń w nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa. |lokalizacja| ul. Antoniewska.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 zł56 m² 108,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 56 m , zlokalizowany na warszawskim Mokotowie Siekierkach przy ul. Grupy ak Krybar. Lokalizacja Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mokotów - Siekierki - do wynajęcia miejsce postojowe w garażu przy ul. Bartyckiej 20. Miejsce w hali garażowej. Hala na poziomie -1 pod budynkiem na strzeżonym osiedlu z 2004 r. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł300 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichym otoczeniu wśród imponujących drzew ilastych w lokalizacji Rod Siekierki II. Na działce: - drzewa iglaste i owocowe oraz liczne inne nasadzenia. - woda z własnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym (w garażu podziemnym) na warszawskim Mokotowie (siekierki) - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 000 zł61,69 m² 14 329,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł24 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kontenery magazynowe o wymiarach szer. 2,3m x długość 12m, wysokość 2,7m i 2m x 6m zlokalizowane na warszawskich Siekierkach tuz przy trasie Siekierkowskiej. Kontenery.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł63,52 m² 83,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament wykończony Z dbałością O detale Bliskość terenów zielonych | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład | Inwestycja z 2019 roku ***** standard: ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 625 m² 1 046,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana na Mokotowie, idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Nieruchomość położona na warszawskim Mokotowie, przy ul. Korzennej, zaledwie 9 km od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł65 m² 103,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pierwszego najemcy na osiedlu harmonia na mokotowie Dwie sypialnie z 2 łazienkami | Nowa inwestycja Dom Development | Duży balkon | Miejsce postojowe w garażu podziemnym *****.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł330,50 m² 9 379,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Mokotów - Siekierki w okolicach ulicy Bartyckiej. Proponowany do zakupu segment położony jest na spokojnym i ogrodzonym osiedlu domów jednorodzinnych w niedużej odległości od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 930 zł46,35 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe w oddanej inwestycji, położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 297 zł75,06 m² 13 299,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! 4 pokoje - mokotów - ostatnie takie ceny W zielonej części warszawy - 0% pcc - bez prowizji - od dewelopera! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji na Mokotowie. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł71 m² 21 056,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem niedaleko Portu Siekierki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł54 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Mokotowa - na Siekierkach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

92 000 000 zł23 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Teren o pow. 2,3 ha, nie objęty mpzp, plan po wyłożeniu. Założenia planu : - intensywność zabudowy 0,6 - wysokość zabudowy 12 m, do 3 kondygnacji - pow. biologicznie czynna 70% - pow. zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²12 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 177 zł54,23 m² 16 857,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz balansu między miejskim życiem, a bliskością natury? Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,23 m znajduje się na 1 piętrze niskiego, 3 piętrowego bloku:. * salon.

Szczegóły ogłoszenia

917 457 zł47,05 m² 19 499,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,05 m w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ochroną. | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł65 m² 98,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Mokotowie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Aleja Polski Walczącej 28,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje nowe mieszkanie do wynajęcia na Dolnym Mokotowie o pow.35m2 wykończone w wysokim standardzie, nigdy niezamieszkałe Mieszkanie gotowe do wejścia, całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł66,48 m² 19 479,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne 3 pokoje z dużym tarasem | 66,48 m | okolice Portu Siekierki | kameralne osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 66,48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

75,71 zł/m²210 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Bardzo przestronne, jasne i ciche biuro na Mokotowie. Składa się z 12 pomieszczeń w tym: - 6 osobnych pokoi biurowych - open speace - 2 toalety - kuchnia - magazyn lub serwerownia 210m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł114,43 m² 26 173,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację apartamentu na Mokotowie - Wysoki standard budynku - Apartamentowiec sgi - Sauna i siłownia do dyspozycji mieszkańców - Kameralna okolica - nowo powstała uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28,74 m² 97,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie z bardzo dużym ogródkiem, znajdujące się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,71 m² 13 321,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Opis ; Na sprzedaż kameralne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze na zamkniętym osiedlu w spokojnej części Wawra. W całym budynku znajduje się tylko 5 mieszkań ,co czyni inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

917 475 zł47,05 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, wykończone wyselekcjonowanymi ze znawstwem materiałami wysokiej klasy. O mieszkaniu Ustawny salon (22,90 m. kw.) jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 115 m² 1 524,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana na Mokotowie, idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Nieruchomość położona na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ul. Kobylańskiej i ul. Korzennej, zaledwie 9.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł300 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zagospodarowana działka w cichym otoczeniu z domkiem w lokalizacji Rod Siekierki II. Domek na działce: - dom murowany o powierzchni całkowitej 25 m , podpiwniczony, ze strychem. -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64,72 m² 14 663,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 64m2, usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z lat pięćdziesiątych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67,45 m² 17 776,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne / Z widokiem na zieleń / kameralne osiedle / garaż / piwnica Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,45 m2 , usytuowane na 1 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

75,57 zł/m²79,40 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal usługowy na wynajem - Mokotów -siekierki - Parter - Duża Witryna - Pow. 81 m2 Lokal znajduje się w południowo-wschodniej części Mokotowa, w rejonie trasy przy ul. Polski Walczącej.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł71 m² 76,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 124.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,19 m² 19 011,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Hot oferta! W pepper house! Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,19 m , położona na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą i całodobową.