dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Żoliborz

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 070 000 zł44,33 m² 24 137,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,33 m , położone przy ulicy Powązkowska 42 na terenie prestiżowego osiedla Żoliborz Artystyczny jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,52 m² 22 954,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena | 2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Warszawie , na Sadach Żoliborskich ul. Broniewskiego Mieszkanie znajduje się na parterze Otoczenie ciche i zielone. Blok ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł340 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:529 m²

Wyjątkowy dom na Starym Żoliborzu - idealny na biuro lub cele mieszkalne Szukają Państwo przestrzeni z duszą w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł43,12 m² 23 167,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | ul. Kaliny Jędrusik, żoliborz Artystyczny | 43,12 m | Idealne na wynajem | Opis nieruchomości: nowoczesne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²80 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia wyjątkowe, przytulne biuro o powierzchni ok. 80 m2 w sercu starego Żoliborza, na ul. Tucholskiej przy placu Wilsona. Biuro usytuowane jest w części wyremontowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stary Żoliborz - Plac Lelewela, przy Skwerze Igora Newerlego. Prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Przestrzenne (wysokie na 280 cm), słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł37,90 m² 15 514,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Żoliborz - sady żoliborskie Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku na Sadach Żoliborskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon 15,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentowana nieruchomość to 47 m mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,36 m² 19 002,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentacje 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni znajdującego się na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej 7. Osiedle oddane do użytku w 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m , zlokalizowane przy ul. Jasnodworskiej 3b na Żoliborzu, w inwestycji Rezydencja Arteco (marvipol). Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3 pokoje z garażem ul. Kłopot | tuż przy Arkadii | blisko centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone przy ul. Kłopot tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka po generalnym remoncie, nikt tu jeszcze nie mieszkał. Jest założona klimatyzacja. Mieszkanie jest przeznaczone dla osób, niepalących, bez dzieci i zwierząt. Umowa najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł53,22 m² 17 286,73 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Stary żoliborz - Marymont Potok na granicy Żoliborz Dziennikarski. Blisko stacja metra "plac wilsona" - 7 minut spacerem Bulwary Wiślane - 15 minut spacesem. Widok na niską zabudowę Starego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 14 609,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na Żoliborzu (okolice przystanku Włościańska). Mieszkanie znajduje się na parterze i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł46 m² 25 630,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż Apartament na ostatnim piętrze | Żoliborz Artystyczny, warszawa | 45,53 m + balkon 11 m | 1 179 000 zł + miejsce garażowe (opcjonalnie) Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34,50 m² 17 101,45 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa żoliborz promyka 1 dwupokojowe mieszkanie ok. 35 M2 na 11 piętrze, z panoramą, która, zdecydowanie się nie nudzi. Narożne, pełne światła, z pięknym widokiem na kępę potocką.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²80 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem prestiżowy lokal usługowy zlokalizowany na warszawskim Żoliborzu Artystycznym w budynku powstałym w 2015 roku. Parterowy lokal o powierzchni blisko 80 m2 posiada dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy, 50 m2, położony na wyjątkowym Żoliborzu Artystycznym, kameralnym, strzeżonym osiedlu. W okolicy liczne restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, blisko do ch Arkadia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56 m² 15 178,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Unikatowa lokalizacja duży potencjał Do sprzedania mieszkanie w bardzo lubianej części zielonego Żoliborza, na osiedlu tzw Serek. Lokal w niskim budynku z z przełomu lat.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, klimatyczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z lat trzydziestych na Żoliborzu. Mieszkanie o pow. 74 m2 składa się z dwóch przestronnych,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,77 m² 15 189,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Żoliborz, stary Żoliborz - osiedle Marymont - Potok Znakomita, prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Stacja Metro Plac Wilsona - ok. 900 metrów. Stacja Metro Marymont - ok. 900 metrów. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

620 000 zł35,50 m² 17 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne, mieszkanie przy ul. Ks. Boguckiego 3, usytuowane na trzecim pitrze z windą, w budynku z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielkie, schludne mieszkanie o powierzchni 25m2 składające się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone według aktualnych.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł250 m² 40 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:285 m²

Do sprzedania perełka Piękny dom z 1924 r. ul. Forteczna Żoliborz Oficerski top lokalizacja - jedna z najlepszych, najbardziej kameralnych, cichych uliczek Starego Żoliborza, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:395 m²

Budynek 400 m2 w kameralnej uliczce na Starym Żoliborzu w zabudowie bliźniaczej, z ogrodem i tarasem 30 m2, dotychczas wykorzystywany na cele biurowe, jest sala konferencyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł46,30 m² 25 485,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Stylowe mieszkanie w sercu Żoliborza Artystycznego | ul Rydygiera Są miejsca w Warszawie, które wybiera się świadomie Żoliborz Artystyczny to jedno z nich To nie tylko adres - to styl.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł55 m² 14 818,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie przy ulicy Przasnyskiej 22 położone w cichej, kameralnej i zielonej okolicy. This offer is available in English. Lokalizacja: - ul. Przasnyska 22, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

649 900 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane przy ul. Broniewskiego 77 na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na 10. piętrze budynku wyposażonego w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł34,83 m² 18 949 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Słoneczne 35m na Starym Żoliborzu | Widok na Zieleń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w sercu klimatycznego Starego Żoliborza. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł75,75 m² 24 422,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z przepięknym i w pełni wyposażonym mieszkaniem 3-pokojowym, usytuowanym na prestiżowym osiedlu warszawskiego Żoliborza. Mieszkanie ma powierzchnię 75,75 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł42 m² 16 404,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie rozkładowe z balkonem, po remoncie spółdzielcze własnościowe, 41,7m2 w budynku stojącym na uregulowanym gruncie. Budynek ocieplony po remontach technicznych , nowe windy ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł68,40 m² 26 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł234,58 m² 10 998,38 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie u nas! Istnieje możliwość rozdzielenia nieruchomości na 3 oddzielne lokale. Wyjątkowa okazja - 234 m - 10 pokoi - dwupoziomowy kompleks pokoi na wynajem przy ul. Włościańskiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eng & ru belovmieszkanie do wynajęcia - ul. Kazimierza Promyka* Powierzchnia: 35 m 2 odrębne pokoje* Piękny widok* Nowa łazienka* Możliwość doposażenia sypialni (łóżko lub kanapa - według.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37 m² 19 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Ustawny pokój dzienny z małym balkonem, sypialnia z dużą szafą, widna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój. Bardzo ładny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł87,70 m² 21 550,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością zaaranżowania garderoby pod 4 pokój) o powierzchni (87,77 m2), znajdujące się na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,90 m² 16 263,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestrzeń, światło i prestiżowy adres na mapie Warszawy. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwustronne i świetnie doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,90 m.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²104 m² 8 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 104m2 z dużymi witrynami wychodzącymi na dwie duże ulice, położony na parterze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Do lokalu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,12 m² 14 469,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój.