dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Radość

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką o powierzchni 1880m2 w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji, kuchnia, wc, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł2 372 m² 990,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż działka o powierzchni 2372 m , zlokalizowana przy ul. Rawickiej w Warszawie (radość). Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł1 656 m² 1 080,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Radość, warszawa-Wawer Cena: 1 790 000 zł (1 081 zł/m ) Powierzchnia: 1 656 m Typ działki: budowlana (zabudowa jednorodzinna z zielenią leśną) Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 650 000 zł1 487 m² 1 109,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w zielonej i spokojnej części Warszawy - Wawer, radość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie. Nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce. Domy zostaną oddane w Q2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce. Domy zostaną oddane w Q2 2027.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł42,30 m² 16 997,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Designerska perełka W przedwojennej willi - 45 m W zielonym wawrze Przedwojenna willa | Połączenie historycznego klimatu z dobrym designem | Możliwość instalacji kominka | Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 850 000 zł1 200 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radość | 1200 m przy lesie 500 m od pkp | rezydencja + media Wyjątkowa działka leśna z prawem zabudowy - Warszawa, radość Na sprzedaż jedna z najładniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 813 m² 1 020,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Radość / Koszęcińska | Piękna działka ze starodrzewiem w cichej okolicy pod budowę domu jednorodzinnego 1813 m2 | Wydane wz | Brak mpzp | Położona 18 km od centrum Warszawy z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł177,15 m² 10 104,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów bliźniaczych w Radości Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która wkrótce zostanie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł140 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Są miejsca, które oferują metry. I są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Dom w warszawskiej Radości to propozycja dla osób, które chcą połączyć codzienną wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 354 000 zł2 795 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2795m2/ Radość / mpzp mieszkalnictwo jednorodzinne - zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł845 m² 946 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wawer ul. Mrówcza Działka o pow. 845m2 (ok. 32m szerokości i ok. 26m długości ) + 144m2 udział w drodze. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 100 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość wschodnia strona torów/ zbójna góra Prestiżowa lokalizacja. W sąsiedztwie atrakcyjna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż dwie działki: 2 x 4100m2 - powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł820 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na działce o powierzchni 970m2 zlokalizowany w pod Warszawskim Wawrze/ Radość przy ul. Drwali. Dom z historią? A może rezydencja z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 364 m² 862,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane z miejscowym planem zagospodarowania - zgoda na dom jednorodzinny. Okolica rezydencjonalna Kwitnącej Akacji / Janosika To co interesujące co luźna zabudowa wokół - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 991 m² 1 052,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona na terenie objętym mpzp Zbójnicka Góra - Fromborska. Działka oznaczona symbolem 88mnl - przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł99,79 m² 15 021,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie dla konesera W przedwojennej kamienicy. Nieruchomość z klimatem, doskonale położone w ścisłym centrum Warszawy - Radość. Kamienica na ogrodzonej posesji wśród starodrzewu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 279 m² 609,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana 3000+ m otoczona lasem, radość Powierzchnia: ponad 3000 m Lokalizacja: druga linia zabudowy, dojazd asfaltową ulicą Powiatową Status: teren objęty mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł1 400 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1400M2, budowlana radość - zachodnia strona torów/ międzylesie / dom jednorodzinny/ bliźniaczy/ dwulokalowy piękna działka budowlana zlokalizowana w prestiżowej części Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 500 000 zł1 274 m² 1 962,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż obiekt położony Warszawa Wawer Radość ul. Radłowska W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowo-mieszkalny o pow. użytkowej 1 192,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł2 657 m² 828 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

2657 m | Wawer Radość | wszystkie media | narożna | pod bliźniak / inwestycję Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2657 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 015 000 zł285 m² 7 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom z dużym potencjałem dom wolnostojący Z lokalem usługowym Dom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 274 m² 1 962,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 269 m²

Budynek biurowo-mieszkalny w Warszawie - dzielnica Wawer, w pobliżu Szybkiej Kolei Miejskiej. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 269 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł4 100 m² 707,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość wschodnia strona torów/ zbójna góra Prestiżowa lokalizacja. W sąsiedztwie atrakcyjna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż dwie działki: 2 x 4100m2 Powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

4 444 444 zł333,50 m² 13 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

English below! Dzień dobry, zapraszam do wyjątkowej okazji zamieszkania w przestronnej, nowoczesnej willi w prestiżowej dzielnicy Warszawa-Radość. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 977 000 zł4 187 m² 949,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** pod osiedle domów /bliźniaków *** Możliwość wybudowania 4 bliźniaków ( 8 połówek lub 16 lokali mieszkalnych ) Do sprzedania piękna działka położona w Radości przy ul. Malwowej (.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł175 m² 16 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 204 m w połowie podpiwniczony (wysokość piwnicy 2,5 m, cztery okna}, usytuowany w zielonej i spokojnej części Warszawy - w Radości.

Szczegóły ogłoszenia

7 875 000 zł8 290 m² 949,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość/ zbójna góra/ wschodnia strona torów Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów poszukujących świetnej okazji na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 053 m² 638,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w Radości u zbiegu ulic: artystyczna i Janosika - obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla rejonu Zbójna Góra - Fromborska.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł700 m² 1 212,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż piękna działka budowlana warszawa - radość Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się nowoczesne domy co wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 000 zł860 m² 16 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Duży dom składający się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. Piwnica składa się z bardzo wysokich pomieszczeń: barek z niewielką kuchnią, sala telewizyjna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 520 m² 994,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - wawer/ radość/ patriotów , Piękna działka budowlana o pow. 3520 m2 w świetnej lokalizacji w Warszawa Radość, ul. Patriotów , Droga: droga asfaltowa , brak- mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 300 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Radość Wschodnia Strona Torów, mpzp działka 2300M2/ radość wschodnia strona torów/ mpzp- wolnostojący/ dwulokalowy piękna działka leśno - budowlana warszawa radość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł162,95 m² 9 021,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł2 795 m² 1 001,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2800m2/ Radość / mpzp mieszkalnictwo jednorodzinne - zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł744 m² 6 438,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowe miejsce, w którym las spotyka się z elegancją. Zapraszamy do zakupu rezydencji o powierzchni ponad 740 m , położonej na dużej działce 3000 m w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 332 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ul.Prabucka / ul. Podmokła Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna o pow. 1332m2 , inwestycyjna , bo była objęta mpzp mówiącego o możliwości zabudowy jednorodzinnej , obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł2 795 m² 1 198,57 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij