dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 125 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

810 000 zł84,70 m² 9 208,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / obecnie budynek w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 032 zł53,77 m² 11 958,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 2 etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 250 zł74,10 m² 11 514,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek, garderoby i 2 balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 704 zł30,12 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł65 m² 11 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m + użytkowy strych (ok. 12 m ), położone na 3 piętrze zadbanego, monitorowanego budynku przy ul. Pasłęcka 16C. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł32,50 m² 14 246,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m , położona na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku na warszawskiej Białołęce To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 704 zł34,69 m² 13 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup Bezpośrednio od Dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 53,70 m , położone na drugim piętrze w kameralnym budynku z 2003 roku, przy ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 184 zł56,88 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 796 zł50,79 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 320 zł52,64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł1 450 m² 599,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować cudną działkę położoną w dzielnicy Białołęka. Nieruchomość znajduje się w spokojniej, zielonej i rozwijającej się okolicy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,91 m² 16 603,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania: funkcjonalne 1 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 28,91 m2 w budynku apartamentowym z 2019 roku z dużym ogródkiem 35m2, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł103,65 m² 12 349,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Nowoczesny dom w cenie mieszkania z 31-metrowym strychem w bonusie Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny lub wymagającej pary? Marzysz o własnym ogrodzie i sielskim spokoju bez.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Henryków,Warszawa

46 700 zł852 m² 54,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa z częścią biurową w Warszawie Białołęka, o łącznej powierzchni 852 m . Obiekt łączy magazyn ok. 600 m oraz biura ok. 250 m , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 462 zł50,45 m² 13 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Zapytaj o rabaty. Z pobliskiego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 733 zł62,82 m² 12 157,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Z pobliskiego przystanku autobusowego dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 935 zł58,08 m² 13 772,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i 3 loggiami. Lokal znajduje się w inwestycji Miasteczko Nova Sfera 4 na pograniczu Białołęki i Targówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 515 zł54,67 m² 14 057,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Miasteczko Nova Sfera na pograniczu Białołęki i Targówka, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 217 zł82,94 m² 13 868,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, 2 łazienkami, tarasem i 2 loggiami. Lokal znajduje się w inwestycji Miasteczko Nova Sfera 4 na pograniczu Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 975 zł34,90 m² 14 325,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł46,67 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | 46,67 m | Białołęka, ul. Aluzyjna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m , położone na parterze budynku z 2020 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny, w nowoczesnej zabudowie dom o powierzchni 180 m , w spokojnej dzielnicy Białołęka Kobiałka w Warszawie. Miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 352 000 zł104 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Po generalnym remoncie! Bardzo ciche! Na sprzedaż eleganckie 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,5 m2, do którego przynależy taras o powierzchni 14 m2. Mieszkanie ma nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,10 m² 14 882,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: wysoki standard i gotowe do wejścia. W pełni wyposażone + klimatyzacja. Ciche i dwustronne. : estetyczne i niewymagające żadnych nakładów mieszkanie w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Marywilskiej 68a. Jest to nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta sprzedaż domu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, przy ulicy Warzelniczej. Jest to dom typu bliźniak, usytuowany na działce o powierzchni 478m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,37 m² 11 530,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na dzień prezentacji 30.05.2026 (sobota) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.! okazja na Białołęce! wyjątkowa oferta na Zielonej Białołęce! agencji nieruchomości - 0%.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł336 m² 10 267,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Największym luksusem staje się dziś przestrzeń a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Atuty nieruchomości w skrócie: segment środkowy | 170mkw | ogród 50mkw | 2007 r. | 4 pokoje | klimatyzacja | garaż | blisko szkoła i przedszkole | zielona i cicha okolica | Dom Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

485 105 zł34,69 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł900 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta właściciela. Działka 64/14 z obrębu 4-16-05. Możliwość zakupu od 1 do 5 działek. W wewnętrznej (prywatnej) drodze odchodzącej od ulicy Mochtyńskiej. Wjazd przy sali zabaw Gumiś.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł49 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką i piwnicą To jest oferta bezpośredniego zakupu od właściciela, bez pośrednika i bez prowizji od kupującego. 49 m 2. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 650 000 zł120,59 m² 13 682,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Skrajny segment 120,59 m | ogródek 68 m | garaż | 2020 Na sprzedaż skrajny segment na osiedlu Czeremchowa Ostoja przy ul. Rustykalnej w Warszawie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł30 m² 18 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka 30 m z ogródkiem ul. Modlińska 56b, białołęka Żerań Na sprzedaż komfortowa i nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Okazja cenowa nowe, 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie za 565 tys. zł! Idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,23 m² 16 436,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,23 m z dużym zadaszonym tarasem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł34 m² 15 441,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu ofertę sprzedaży 1-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Belliniego. Nowoczesne, zorganizowane zielenią osiedle apartamentowe Zamknięte, ochrona, monitoring Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł116 m² 8 508,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość zlokalizowany na warszawskiej Białołęce - Nowodworach przy ul. Książkowej 9e (druga linia zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 845 000 zł188,69 m² 9 777,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

= rezerwacja do 2026/07/20 = Szukasz przestronnego domu na warszawskiej Białołęce, chcesz mieć wszystko zawarte w cenie i uniknąć uciążliwego procesu budowy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł35 m² 17 657,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w stanie deweloperskim, położone na parterze z ogródkiem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,44 m² 16 528,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Marzysz o sporym ogródku ale stu metrowy dom to za dużo ? Unikalne rozwiązanie łączące zalety 3 pokojowego mieszkania z prawie 200 m ogrodem. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł102,31 m² 14 661,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Opis Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowe, 5-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie na Białołęce, przy ul. Strumykowej, tuż przy Parku Ireny Jarockiej, idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,55 m² 13 883,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje | Zieleń, cisza, blisko metra Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,55 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, 5-piętrowym budynku z windą na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł189 m² 9 841,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Jeśli szukasz domu w Warszawie, w którym jest spokojnie i kameralnie, ale jednocześnie miejskie życie masz na wyciągnięcie ręki - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż zadbana połowa.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł66 m² 14 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne mieszkanie z tarasem (21 m ) oraz dużym ogródkiem (109 m ) i komórką lokatorską (w cenie), położone na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Geodezyjnej 80.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł169 m² 13 609,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Opis Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: 5-pokojowy skrajny segment z ogrodem: położony na Białołęce Brzeziny. Dom znajduje się na nowoczesnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia