dowolna

Nowe mieszkania i domy Białołęka, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Białołęka

232 ogłoszenia

232 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Juranda Village

Piasta Kołodzieja 60-60G, 62-62B,Warszawa

Domy od 1 220 000 zł do 1 540 000 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:109,78 - 112,64 m²

Oferta dotyczy etapu 2 i 3 Osiedle mieszkaniowe juranda village z lokalizowane jest przy skrzyżowaniu ulicy Piasta Kołodzieja oraz Krzemiennej w dzielnicy Białołęka w Warszawie.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Zbytki

Zbytki 9,Warszawa

Mieszkania od 498 450 zł do 815 864 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:33 - 60 m²

Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie nowoczesności, natury i wygody. Położone w sąsiedztwie nadwiślańskich terenów rekreacyjnych oraz rozległych lasów przy ul. Marcina.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

452 704 zł34,69 m² 13 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup Bezpośrednio od Dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Możliwość zakupu takiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Miasteczko Nova Sfera

Marywilska 11,Warszawa

Mieszkania od 526 853 zł do 1 150 217 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:36 - 83 m²

Majówka domówka! Wpadnij na domówkę do Victoria Dom! Wpadnij 23 maja w godz. 10:00 15:00 na majówkę domówkę do Biur Sprzedaży Victoria Dom w Warszawie i Julianowie. Poznaj prawdziwie.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Ogrody Przyjaciół 5

Inna,Warszawa

Domy od 729 000 zł do 909 000 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

 

Metraże:64 - 81 m²

Tętniące życiem, nowoczesne osiedle wtapiające się w otaczającą je naturę to doskonałe miejsce na to, by nawiązać nowe znajomości, które być może z czasem zaowocują przyjaźnią.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

618 000 zł35 m² 17 657,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w stanie deweloperskim, położone na parterze z ogródkiem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nova Viva Garden

Włodkowica 9,Warszawa

Mieszkania od 423 582 zł do 846 488 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:27 - 65 m²

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Olchowy Park

Marii Callas 4,Warszawa

Mieszkania od 427 704 zł do 1 007 471 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:30 - 89 m²

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

485 105 zł34,69 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Traviata

Giuseppe Verdiego 22,Warszawa

Mieszkania od 471 554 zł do 910 524 zł

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

 

Metraże:34,42 - 65,98 m²

Traviata kameralna inwestycja w zielonej części miasta Traviata to wyjątkowy projekt mieszkaniowy stworzony z myślą o osobach, które poszukują harmonii między nowoczesną architekturą,.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Apartamenty Talarowa

Talarowa 3,Warszawa

Mieszkania od 581 449 zł do 913 060 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:38,32 - 64,20 m²

Talarowa to kolejna nasza inwestycja na Tarchominie składająca się z 52 mieszkań w dwóch klatkach schodowych o różnorodnych rozkładach od 38 m2 do 63 m2 z ogródkami, balkonami,.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-31

696 064 zł54,38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dobka

Dobka z Oleśnicy 25,Warszawa

Mieszkania od 478 936 zł do 833 690 zł

 

Termin realizacji:lipiec 2027

 

Metraże:36,56 - 68,91 m²

Osiedle dobka funkcjonalna przestrzeń do życia i inwestycji Osiedle dobka to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa łącząca wysoką jakość architektury, zaawansowane technologie.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Zielony Olesin

Olesin,Warszawa

Domy od 1 330 000 zł do 1 375 000 zł

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

 

Metraże:140,18 - 140,18 m²

Zielony Olesin Nowoczesne Domy na Zielonej Białołęce Zamieszkaj wśród zieleni, w komfortowym i nowoczesnym domu jednorodzinnym na warszawskiej Białołęce. Zielony Olesin to kameralne osiedle.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

1 845 000 zł188,69 m² 9 777,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

= rezerwacja do 2026/07/20 = Szukasz przestronnego domu na warszawskiej Białołęce, chcesz mieć wszystko zawarte w cenie i uniknąć uciążliwego procesu budowy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lumo

Głębocka 110A,Warszawa

Mieszkania od 436 468 zł do 1 174 774 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

 

Metraże:27,51 - 87,09 m²

Lumo Przestrzeń do życia. Odkryj nowoczesną stronę Białołęki. Tylko 80 mieszkań w kameralnej zabudowie. Funkcjonalne układy, przestronne balkony i wygoda, na którą zasługujesz.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Geometryczna

Geometryczna 5,Warszawa

Mieszkania od 556 698 zł do 914 595 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:42,50 - 82,71 m²

Geometryczna Osiedle przy ul. Geometrycznej w Warszawie to komfortowe mieszkania w doskonałej lokalizacji. Niska, starannie zaprojektowana zabudowa tworzy kameralną atmosferę przyjazną.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-29

532 504 zł41,44 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Porto Żerań

Żerań,Warszawa

Mieszkania od 546 700 zł do 1 542 090 zł

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

 

Metraże:35 - 93 m²

Porto Żerań to 159 lokali mieszkalnych oraz 2 lokale usługowe, które powtają na warszawskim Żeraniu. W ofercie znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 35 m do 93 m ,

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Ostródzka 123

Ostródzka 123,Warszawa

Mieszkania od 439 050 zł do 952 568 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:29,27 - 76,82 m²

Osiedle Ostródzka 123 Etap II Komfortowe mieszkania blisko metra Nowoczesne osiedle na granicy Białołęki i Targówka Osiedle Ostródzka 123 Etap II to kontynuacja udanych projektów Pastelowa.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-28

488 006 zł36,31 m² 13 439,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Białołęcka 327

Białołęcka 327,Warszawa

Mieszkania od 1 026 835 zł do 1 098 720 zł

 

Termin realizacji:marzec 2027

 

Metraże:89,29 - 104,64 m²

Osiedle mieszkań i segmentów dedykowanych rodzinom - Białołęcka 327 Możliwość dokonywania zmian lokatorskich na etapie budowy - ściany działowe, instalacje elektryczne, hydrauliczne w tym.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Osiedle Żywiczna

Żywiczna 31,Warszawa

Domy od 1 850 000 zł do 1 850 000 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

 

Metraże:148,15 - 148,15 m²

Osiedle Żywiczna poznaj inwestycję Osiedle Żywiczna to zespół 12 nowoczesnych domów jednorodzinnych, harmonijnie łączących elegancki design, zaawansowane technologie i przemyślaną.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-27

592 511 zł51,32 m² 11 545,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł103,65 m² 12 349,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Nowoczesny dom w cenie mieszkania z 31-metrowym strychem w bonusie Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny lub wymagającej pary? Marzysz o własnym ogrodzie i sielskim spokoju bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 462 zł50,45 m² 13 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Zapytaj o rabaty. Z pobliskiego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 733 zł62,82 m² 12 157,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Z pobliskiego przystanku autobusowego dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 975 zł34,90 m² 14 325,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny, w nowoczesnej zabudowie dom o powierzchni 180 m , w spokojnej dzielnicy Białołęka Kobiałka w Warszawie. Miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Okazja cenowa nowe, 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie za 565 tys. zł! Idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 000 zł134 m² 11 679,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Deweloper mieszkaniowy Willa Invest Sp. z o.o. specjalizujący się w budowie segmentów i mieszkań bezczynszowych bezpośrednio sprzeda nowo budowany segment w stanie deweloperskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 034 zł40,82 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Oddane do użytku Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 532 zł36,85 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 700 zł70,62 m² 12 824,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja! Biuro sprzedaży dewelopera oferuje wygodne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 70,62 m2 na Żeraniu. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19,08 m2, - 3 sypialń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 000 zł125,06 m² 11 106,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z garażem i ogrodem 120m - Warszawa, białołęka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu środkowego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Ostatnie dwa gotowe domy w tym etapie! Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez pcc! Domy w Naszej inwestycji mogą nabywać cudzoziemcy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment w zabudowie bliźniaczej położony na działce przy granicy lasu. Dom posiada trzy kondygnacje i jest podzielony na 5 pokoi i 2 łazienki, z możliwością zmiany podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Geodezyjna,Warszawa

Mieszkania od 44,42 m² do 57 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:44,42 - 57 m²

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły inwestycji

Leona Berensona,Warszawa