dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 405 ogłoszeń

1 405 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkania od 460 473 zł do 3 671 712 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:26 - 176 m²

Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich to inwestycja powstająca w Mysiadle przy granicy z warszawskim Ursynowem. Docelowo dzielnica Paryż" składać się będzie z 8 budynków obecnie.

Szczegóły inwestycji

Lumo

Głębocka 110A,Warszawa

Mieszkania od 436 468 zł do 1 174 774 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

 

Metraże:27,51 - 87,09 m²

Lumo Przestrzeń do życia. Odkryj nowoczesną stronę Białołęki. Tylko 80 mieszkań w kameralnej zabudowie. Funkcjonalne układy, przestronne balkony i wygoda, na którą zasługujesz.

Szczegóły inwestycji

1 389 418 zł72,60 m² 19 137,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*rezerwacja* mokotów W takiej cenie to już praktycznie nieosiągalne 3 pokoje gotowe do odbioru od zaraz bez pcc, bez prowizji i bez czekania 2 lat na budowę! Jedno z ostatnich takich.

Szczegóły ogłoszenia

Aura Mokotów

Bluszczańska,Warszawa

Mieszkania od 628 278 zł do 2 103 299 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:32,76 - 126,47 m²

Aura Mokotów Miejsce dla Ciebie Doskonałe miejsce w nadwiślańskiej części Mokotowa, przy ulicy Bluszczańskiej na warszawskim Mokotowie, powstające z myślą o tych, którzy potrzebują.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Traugutta Wołomin

Traugutta,Wołomin

Mieszkania od 460 442 zł do 682 621 zł

 

Stan inwestycji:zrealizowana

 

Metraże:38,23 - 59,41 m²

Inwestycja Traugutta to wyjątkowy, kameralny projekt mieszkaniowy, zlokalizowany w prestiżowej części Wołomina, który harmonijnie łączy nowoczesne rozwiązania architektoniczne z dostępem.

Szczegóły inwestycji

697 865 zł36,68 m² 19 025,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! ostatnie 2-pokojowe mieszkanie W takiej cenie na mokotowie! Bez prowizji! Bez pcc 0%! Bezpośrednio! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartamenty Talarowa

Talarowa 3,Warszawa

Mieszkania od 581 449 zł do 913 060 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:38,32 - 64,20 m²

Talarowa to kolejna nasza inwestycja na Tarchominie składająca się z 52 mieszkań w dwóch klatkach schodowych o różnorodnych rozkładach od 38 m2 do 63 m2 z ogródkami, balkonami,.

Szczegóły inwestycji

Osiedle Sfera II

Oleńki 12,Dawidy Bankowe

Mieszkania od 538 560 zł do 976 775 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

 

Metraże:49 - 114 m²

Kameralne, spokojne z mnóstwem zieleni dokładnie takie będzie Osiedle Sfera w Dawidach Bankowych, zacisznej miejscowości sąsiadującej z warszawskim Ursynowem. To miejsce dla wszystkich.

Szczegóły inwestycji

661 469 zł37,95 m² 17 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 90 - 661 469 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Augustówka Residence

Kostrzyńska,Warszawa

Mieszkania od 646 598 zł do 2 110 240 zł

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

 

Metraże:35 - 96 m²

Augustówka Residence Twój nowy adres w zielonym sercu Warszawy Wyobraź sobie miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z naturą, a każdy dzień zaczyna się od.

Szczegóły inwestycji

Aura Nova

Kapucka,Ożarów Mazowiecki

Mieszkania od 506 418 zł do 858 787 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:40,60 - 75,91 m²

Aura Nova to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w doskonale skomunikowanej z Warszawą, dynamicznie rozwijającej się części Ożarowa Mazowieckiego. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz.

Szczegóły inwestycji

1 109 602 zł74,42 m² 14 910 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena mieszkania nr 7 - 1 109 602 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Nova Wola Park

Przepiórki,Nowa Wola

Mieszkania od 639 000 zł do 999 000 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

 

Metraże:62,80 - 99,24 m²

Osiedle Nova Wola Park, zlokalizowane przy ul. Przepiórki w Nowej Woli, to miejsce, gdzie Twoje marzenia o własnym segmencie czy mieszkaniu staną się rzeczywistością. Nova Wola Park to.

Szczegóły inwestycji

Powstańców Residence

Powstańców 19,Ząbki

Mieszkania od 545 597 zł do 945 615 zł

 

Termin realizacji:luty 2026

 

Metraże:40,11 - 75,95 m²

Kameralnie i w zielonej okolicy: powstańców Residence to inwestycja, która łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury. Zlokalizowana w spokojnej okolicy, tuż obok Lasu.

Szczegóły inwestycji

695 000 zł30,39 m² 22 869,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

| świetna inwestycja dla inwestorów pod wynajem, apartament 2 pokojowy o pow. 30,39 m kw w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament usytuowany na najwyższej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Osiedle Dobry Poranek

Sowia,Stefanówka

Mieszkania od 535 874 zł do 763 498 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:45,65 - 68,97 m²

Dobry Poranek to osiedle, które zapewnia doskonałe warunki życia w spokoju i w otoczeniu natury. A ponadto gwarantuje doskonały dojazd do Warszawy i głównych węzłów.

Szczegóły inwestycji

Piastova Osada

Henryka II Pobożnego,Warszawa

Mieszkania od 484 853 zł do 892 754 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:30 - 68 m²

Victoria Dom uruchomiła Akcję Lojalnościową Doceniamy tych, którzy cenią nas. Zapoznaj się z zasadami akcji: akcja przeznaczona jest dla osoby rekomendującej zakup lokalu mieszkalnego.

Szczegóły inwestycji

627 034 zł40,82 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Oddane do użytku Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkania od 458 237 zł do 559 200 zł

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

 

Metraże:45 - 62 m²

Osiedle zatopione w zieleni i ciszy z myślą o tych, którzy pragną odpocząć w zaciszu konstancińskich okolic. Teren wyróżnia się zielonym, leśnym sąsiedztwem Chojnowskiego.

Szczegóły inwestycji

Osiedle Idea

Szkolna,Marki

Mieszkania od 570 000 zł do 880 000 zł

 

Termin realizacji:październik 2027

 

Metraże:53,70 - 110,07 m²

Osiedle idea to przemyślana inwestycja w dogodnej lokalizacji, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta obejmuje zarówno mieszkania jednopoziomowe, dwupoziomowe jak również.

Szczegóły inwestycji

463 254 zł21,16 m² 21 892,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowy lokal inwestycyjny - użytkowy na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem. Parametry: - powierzchnia: 21,16 m - Układ: kawalerka (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Zielone Tarasy Piastów - Etap IV

Dworcowa 51,Piastów

Mieszkania od 849 000 zł do 949 000 zł

 

Termin realizacji:marzec 2027

 

Metraże:83,52 - 90,20 m²

Zielone Tarasy Etap IV Z przyjemnością prezentujemy Państwu udoskonaloną odsłonę Zielonych Tarasów w kolejnym, czwartym etapie. Inwestycja łączy w sobie bliskość i łatwy.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

BW18

Bohaterów Warszawy 18,Pruszków

Mieszkania od 622 050 zł do 629 625 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:47,85 - 50,37 m²

Budujemy z myślą o Tobie Koniecznie zobacz naszą nową propozycję! Przy ul. Bohaterów Warszawy 18 powstaje nowoczesny, kameralny budynek mieszkalno-usługowy, charakteryzujący się wysokim.

Szczegóły inwestycji

462 764 zł34,69 m² 13 339,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle na "zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. Eco budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszystko to razem daje.

Szczegóły ogłoszenia

Traviata

Giuseppe Verdiego 22,Warszawa

Mieszkania od 471 554 zł do 910 524 zł

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

 

Metraże:34,42 - 65,98 m²

Traviata kameralna inwestycja w zielonej części miasta Traviata to wyjątkowy projekt mieszkaniowy stworzony z myślą o osobach, które poszukują harmonii między nowoczesną architekturą,.

Szczegóły inwestycji

Osiedle Zielony Zakątek

Legionów 142A,Wołomin

Mieszkania od 459 980 zł do 654 750 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

 

Metraże:42,20 - 67,50 m²

Osiedle Zielony Zakątek etap II Wołomin, ul. Legionów / ul. Zielona Zamieszkaj w zielonej części Wołomina komfort, cisza i natura na wyciągnięcie ręki Osiedle Zielony Zakątek etap

Szczegóły inwestycji

412 300 zł26,60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie z zakończonym terminem budowy. Balkon 6,5m2! Możliwość wydzielenia sypialni! Nowe, od dewelopera, stan deweloperski, 5 lat rękojmi.

Szczegóły ogłoszenia

Miasteczko Nova Sfera

Marywilska 11,Warszawa

Mieszkania od 526 853 zł do 1 150 217 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:36 - 83 m²

Szczegóły inwestycji

Manufaktura Marki 2

Stawowa,Marki

Mieszkania od 529 000 zł do 629 000 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

 

Metraże:46 - 56 m²

W markach, prężnie rozwijającym się mieście należącym do aglomeracji warszawskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej. Na terenach zielonych, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły inwestycji

3 999 zł56,67 m² 70,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie Państwo mieszkania do wynajęcia w Warszawie, mieszkania: nowego, wykończonego w wysokim standardzie na bezpiecznym i zamkniętym osiedlu to ta informacja jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Broniewskiego 20

Broniewskiego 20,Pruszków

Mieszkania od 770 000 zł do 939 000 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

 

Metraże:69 - 86 m²

Broniewskiego 20 w Pruszkowie to kameralna inwestycja składająca się z zaledwie 12 mieszkań w niskiej, dwupiętrowej zabudowie. Projekt powstał z myślą o osobach, które chcą.

Szczegóły inwestycji

Geometryczna

Geometryczna 5,Warszawa

Mieszkania od 556 698 zł do 914 595 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:42,50 - 82,71 m²

Geometryczna Osiedle przy ul. Geometrycznej w Warszawie to komfortowe mieszkania w doskonałej lokalizacji. Niska, starannie zaprojektowana zabudowa tworzy kameralną atmosferę przyjazną.

Szczegóły inwestycji

603 000 zł41 m² 14 707,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, możliowsc darmowego notariusza. Gwarancja najniższej ceny W danym okresie. w sprzedaży również inne mieszkania w przedziale 28 - 60 m2. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Metro Art

Żupnicza,Warszawa

Mieszkania od 499 020 zł do 1 860 148 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:25 - 104 m²

Szczegóły inwestycji

Zbytki

Zbytki 9,Warszawa

Mieszkania od 497 100 zł do 815 864 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:33,14 - 59,99 m²

Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie nowoczesności, natury i wygody. Położone w sąsiedztwie nadwiślańskich terenów rekreacyjnych oraz rozległych lasów przy ul. Marcina.

Szczegóły inwestycji

778 000 zł60 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Trakt Lubelski - Etap III

Trakt Lubelski 181,Warszawa

Mieszkania od 599 480 zł do 686 463 zł

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

 

Metraże:42,82 - 55,81 m²

Inwestycja Trakt Lubelski Etap III zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Wawer przy ul. Trakt Lubelski 181C i 181D. Przedsięwzięcie składa się z dwóch budynków (D1 i D2),.

Szczegóły inwestycji

Dobka

Dobka z Oleśnicy 25,Warszawa

Mieszkania od 478 936 zł do 833 690 zł

 

Termin realizacji:lipiec 2027

 

Metraże:36,56 - 68,91 m²

Osiedle dobka funkcjonalna przestrzeń do życia i inwestycji Osiedle dobka to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa łącząca wysoką jakość architektury, zaawansowane technologie.

Szczegóły inwestycji

997 101 zł60,84 m² 16 388,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim, położone na Włochach w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Bakalarskiej - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Nova Viva Garden

Włodkowica 9,Warszawa

Mieszkania od 423 582 zł do 846 488 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:27 - 65 m²