dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 219 900 zł77,20 m² 15 801,81 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 000 zł40 m² 25 350 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 000 zł137,20 m² 12 172,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Szukasz domu z ogrodem w mieście, ale nie chcesz rezygnować z wygody Warszawy? Na sprzedaż nowoczesny segment w kameralnej inwestycji przy ul. Człuchowskiej na warszawskiej Woli. To.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Juliana Ordona,Warszawa

Mieszkania od 36,30 m² do 107,50 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:36,30 - 107,50 m²

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Gumińska,Warszawa

Mieszkania od 107,50 m² do 133 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:107,50 - 133 m²

0% prowizji! Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie, w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja na Woli, w doskonale skomunikowanej okolicy. Mieszkanie 4 pokojowe na 9 piętrze. Atuty.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

1 213 450 zł76,80 m² 15 800,13 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,8 m2 na Woli, z balkonem i wygodnym układem pomieszczeń. Salon z aneksem kuchennym, garderoba, 2 łazienki i 2 ustawne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 915 zł108,50 m² 20 284,93 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 586 000 zł133 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0% prowizji! Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie, w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja na Woli, w doskonale skomunikowanej okolicy. Mieszkanie 5 pokojowe na 16 piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł35,82 m² 18 565,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

| świetna inwestycja dla inwestorów pod wynajem, apartament 2 pokojowy o pow. użytkowej 35,82 m kw (po podłodze 39,12 m kw)w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 119 967 zł108,20 m² 28 835 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z dużą loggią 36 M2 Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 108,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 365 958 zł84,90 m² 16 089 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Narożny apartament! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 84,9 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 662 zł27,30 m² 29 988 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie kompletnie wykończone! nigdy nie zamieszkałe. Zakup od dewelopera. Ogródek 67 M2. Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym na pograniczu Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 377 zł48,50 m² 20 709 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 48,5 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 325 985 zł77,20 m² 17 176 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z garderobą! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 77,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 612 353 zł107,50 m² 24 301 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament z tarasem 150 M2! nie ma drugiego tarasu nad tobą! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 107,5 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 720 zł56,60 m² 19 253 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 56,6 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 612 353 zł107,50 m² 24 300,96 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 000 zł52,56 m² 22 146,12 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,56 m , położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji oval sky na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 500 zł56,40 m² 22 757,09 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,40 m , położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji oval sky na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł30,39 m² 22 869,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

| świetna inwestycja dla inwestorów pod wynajem, apartament 2 pokojowy o pow. 30,39 m kw w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament usytuowany na najwyższej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 000 zł41,23 m² 24 423,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Kolejowej, a więc w ścisłym centrum Warszawy. Przestrzeń osiedla zorganizowana będzie zgodnie ze skandynawskim porządkiem, dlatego w ramach przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 281 zł77,23 m² 16 331,49 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum warszawskiej Woli przy stacji pkp promocja * Bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 136 692 zł75,83 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prestiżowy apartamentowiec W sercu biznesowej warszawy Dlaczego warto wybrać tę ofertę? Decydując się na zakup ze mną, zyskujesz nie tylko prestiżowy adres, ale także realne oszczędności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 781 000 zł92 m² 19 358,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Kawalerki od 864 000zł Apartamenty 2 pokojowe 41m2 od 966 000zł Apartamenty 3 pokojowy od 1 381 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł46,16 m² 19 475,74 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas 3 mieszkania na sprzedaż | widok na panoramę Warszawy | atrakcyjny system płatności 20/80 | Stacja Wola III, ul. Gumińska | 2 pokoje + duże balkony | miejsce w hali Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 000 zł36 m² 31 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej 56 na Woli w Warszawie. Lokalizacja Browary Warszawskie - tej inwestycji przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 840 zł30,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Stylowe lobby. Wysokiej klasy restauracja. Do tego ponad 200-metrowa strefa coworkingu. Najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli, to idealny produkt inwestycyjny. 333 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł131,27 m² 19 044,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z zapleczem w Centrum Warszawy *bez podatku pcc* lokalizacja: lokal położony jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje i kawiarnie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 337 993 zł52,13 m² 25 666,46 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne na Browarach Warszawskich lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum Warszawy, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje i kawiarnie. Blisko znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 366 000 zł64,32 m² 21 237,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w centrum Warszawy *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje i kawiarnie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł74 m² 27 013,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy o powierzchni 74m2 z balkonem 9,3m2. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 381 zł58,14 m² 19 115,60 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentowane osiedle to wieloetapowy kompleks mieszkaniowy, zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie jego mieszkańców. Doskonała lokalizacja, funkcjonalne, pełne zieleni wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 224 200 zł66 m² 33 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament w sercu miasta | idealny do życia i inwestycji Szukasz nieruchomości w topowej lokalizacji, która sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 656 zł37,49 m² 34 400 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Grzybowska | ścisłe centrum | idealne pod najem | bez pcc Szukasz nieruchomości w topowej lokalizacji Warszawy, która będzie pracować na siebie? Ta oferta to połączenie prestiżu, świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł52,24 m² 26 033,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z garderobą i dużym balkonem na 11 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 289 zł29 m² 37 561,69 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:1