dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 400 ogłoszeń

1 400 ogłoszeń

1 595 050 zł84 m² 18 989 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Z 2 łazienkami I 2 garderobami! Proponowany apartament na II piętrze o pow. 84 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek z wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł54 m² 15 556 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

45 M2 ogródek! Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z ogródkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

961 234 zł51,70 m² 18 593 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 724 371 zł116,90 m² 14 751 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 4 pokoi. 2 ogródki Z tarasami 48,5 I 36,5 M2! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

953 343 zł53,50 m² 17 819 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 568 417 zł107,50 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 3-4 pokoi. 2 ogródki Z tarasami 38 I 26 M2! Prezentujemy Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

721 442 zł52,70 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 loggie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VII piętrze o pow. 52,7 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 301 300 zł59,10 m² 22 019 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazały narożny apartament na ostatnim piętrze Proponowany apartament na III piętrze o pow. 59,1 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

700 378 zł52,70 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 loggie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na V piętrze o pow. 52,7 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

650 256 zł47,10 m² 13 806 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na IV piętrze o pow. 47,1 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł60,50 m² 15 041 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Loggia 25 M2! Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 z olbrzymią loggią.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł45 m² 15 889 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z balkonem. Łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

872 208 zł53,80 m² 16 212 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

5 minut piechotą do planowanego metra Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 53,8 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł58 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z balkonem. Łazienka z wc i wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 004 377 zł48,50 m² 20 709 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 48,5 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

803 790 zł45,70 m² 17 588 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko planowanego metra. Oddzielna widna kuchnia! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 45,7 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się z salonu, oddzielnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 847 zł57 m² 30 348 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bardzo dobra lokalizacja W budynku znajduje się 15 apartamentów. Apartament składa się z: hol wejściowy: 5,38 m2 Łazienka: 4,39 m2 Salon z kuchnią: 28,85 m2 Sypialnia: 12,1 m2 Wnęka na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 909 zł82 m² 19 401 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Blisko planowanego metra. Duży salon! mieszkanie Z garderobą! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 82 m2 na 6 piętrze. Apartament składa się z dużego salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 494 870 zł78,70 m² 18 995 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! dwa tarasy 44 M2 I 54 M2! 2 łazienki Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 78,7 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł34 m² 20 941 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Taras 11 M2! apartament Z dobrym dojazdem do centrum. Pełna infrastruktura. Możliwy harmonogram płatności 20/80. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 985 zł77,20 m² 17 176 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z garderobą! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 77,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 953 zł82,40 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! duży 33 M2 salon! 2 łazienki! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 82,4 m2 na 1 piętrze. Apartament składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 612 353 zł107,50 m² 24 301 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament z tarasem 150 M2! nie ma drugiego tarasu nad tobą! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 107,5 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

674 176 zł52,60 m² 12 817 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

89 M2 ogródek! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 52,6 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc, holu oraz ogródka. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

726 263 zł36,70 m² 19 789 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł78 m² 14 808 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 002 639 zł63 m² 15 915 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wybierz swoje marzenie! Nowa inwestycja położona w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym we Włochach w pobliżu Alei Jerozolimskich. Proponowane mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

773 795 zł37,50 m² 20 635 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

754 866 zł59,90 m² 12 602 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z oddzielnym wc. 59 M2 ogródek! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 59,9 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

949 324 zł80,20 m² 11 837 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Z 2 łazienkami I garderobą! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na I piętrze o pow. 80,2 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

806 954 zł34 m² 23 734 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią położony na VIII piętrze o powierzchni użytkowej 34 m2. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 15,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 720 zł56,60 m² 19 253 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 56,6 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł69,50 m² 17 914 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z dobrym dojazdem do centrum. Pełna infrastruktura. Możliwy harmonogram płatności 20/80. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł54 m² 15 648 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem. Łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

716 881 zł60 m² 11 948 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 60 m2 z balkonem. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, 2 wc, holu, oraz balkonu. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

624 668 zł36,30 m² 17 208 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

5 minut do skm!n żyj bez korków! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 36,3 m2 na II piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

1 808 477 zł92,20 m² 19 615 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! dwa tarasy 18,54 M2 I 58,5 M2! 2 łazienki Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 92,2 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

594 270 zł33,50 m² 17 739 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

200 metrów od planowanego metra! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 na 1 piętrze. Mieszkanie składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z wc. Logia 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 600 zł92,46 m² 16 500,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie na styku Mokotowa i Ursynowa, ul. Bokserska to świetny wybór dla osób pracujących w korporacji, które cenią sobie klimat biznesowego Mokotowa. Mieszkanie 4 pokojowe - 92.46m2.

Szczegóły ogłoszenia

732 400 zł36,94 m² 19 826,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe mieszkanie na styku Mokotowa i Ursynowa, ul. Bokserska to świetny wybór dla osób pracujących w korporacji, które cenią sobie klimat biznesowego Mokotowa. Mieszkanie 2 pokojowe -.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij