dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 400 ogłoszeń

1 400 ogłoszeń

1 436 540 zł46,34 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,56 m² 16 753,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnych 2 pokoi na Mokotowie? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , pierwotnie jednopokojowe, dzięki przemyślanemu układowi i dwóm.

Szczegóły ogłoszenia

3 514 630 zł119,14 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

756 728 zł44 m² 16 982 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | Praga Północ | 44,49 m | rynek pierwotny | bez prowizji Szukasz mieszkania w klimatycznej części Warszawy, z szybkim dojazdem do centrum i świetnym układem? Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 528 850 zł70,80 m² 21 593,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wykończone i nowe gotowe do odbioru 4 pokoje, 70,8 m2 z dużą strefą dzienną 24 m2 i wygodnym układem dwóch sypialni. Niedaleko Galerii Westfield - od renomowanego dewelopera. Dysponuję.

Szczegóły ogłoszenia

839 499 zł44,42 m² 18 899 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie na Bemowie | blisko trasy S8 | funkcjonalny układ | loggia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł53 m² 12 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 500 zł61,72 m² 16 599,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem! Taki balkon to dodatkowa strefa relaksu dla Twojej rodziny :) Dodatkowo jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 46 000 zł. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

609 120 zł38,07 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,07 m , położonego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

777 372 zł46,60 m² 16 681,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań 1,2,3,4 pokojowych z terminem realizacji na III kwartał 2027 roku. W pobliżu powstają.

Szczegóły ogłoszenia

1 286 000 zł67,29 m² 19 111,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na Pradze Południe Zakup od Dewelopera - 0 % prowizji Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z ponad dwudziestometrowym tarasem na szóstym piętrze. Metraż poszczególnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

541 559 zł32,14 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 253 000 zł92,85 m² 13 494,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 2- poziomowe mieszkanie idealne dla rodziny! Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie prywatność, wygodę i elegancki charakter otoczenia, ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł35 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł35,34 m² 15 930,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł134 m² 8 201,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 6-pokojowe, piętrowe mieszkanie o powierzchni 130 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

560 842 zł38,46 m² 14 582,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

828 975 zł48,20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na parterze nowego budynku. Lokal wyróżnia się prywatnym ogródkiem, który stanowi naturalne przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

811 458 zł59,71 m² 13 589,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na Warszawskich Szamotach w dzielnicy Ursus tuż przy stacji pkp Ursus Północny. Mieszkanie kupujesz od dewelopera - bez podatku 2%pcc czy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł29,17 m² 30 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie usytuuwane w bloku na warszawskim Mokotowie między ulicami Domaniewską a Mariana Zdziechowskiego. Doskonały dostęp do dwóch stacji metra: wierzbno i Wilanowska. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł39,71 m² 20 649,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 0% prowizji od kupującego *** Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

663 310 zł58,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu:.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł60,26 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie z balkonem przy lotnisku lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Włochy. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł55,42 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 55,42 m2 Liczba pokoi 3 Piętro 2 Cena 622.

Szczegóły ogłoszenia

945 624 zł57,66 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 - pokojowe mieszkanie idealne dla pary lub rodziny Z dzieckiem Nowe, eleganckie osiedle deweloperskie w spokojnej części Bemowa. Zakup na rynku pierwotnym - bez podatku pcc oraz prowizji! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł70,62 m² 13 452,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie 4 pokojowe. Stan developerski, zakończenie prac 2026 - klucze 1 kwartał 2027 Możliwość zakupu miejsc postojowych , boksów , komórek lokatorskich. Harmonogram 30/70 łączymy.

Szczegóły ogłoszenia

626 500 zł38 m² 16 486,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie czekaj! Sprzedajemy ostatnie mieszkanie. Skrajne, na ostatnim, 3 piętrze w nowym, kameralnym bloku tuż przy lesie. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp.

Szczegóły ogłoszenia

838 925 zł59,71 m² 14 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! 4 pokoje W świetnej cenie ursus! | nowoczesne osiedle | 4q 2026 | 0% prowizji | 0% pcc Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł42 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2 m na ostatnim 7 piętrze, z 2025 roku Mieszkanie znajduję się w bardzo bliskiej odległości od Akademii Leona.

Szczegóły ogłoszenia

724 023 zł40,79 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 40,79 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 286 000 zł67,07 m² 19 174 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,49 m , położone na 6. piętrze budynku realizowanego w ostatnim etapie znanego osiedla na Gocławiu. Gotowe do odbioru. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

624 960 zł32,55 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

602 488 zł39,25 m² 15 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 498 500 zł99,24 m² 15 099,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

99M2/ dwupoziomowy apartament/ kameralny budynek/ bezpośrednio od dewelopera/ bez pcc/ wawer- międzylesie budynek Zwoleńska 90 to nowoczesny, kameralny budynek wielorodzinny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł33 m² 14 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

437 700 zł26,70 m² 16 393,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań z terminem realizacji na jesień 2027 roku Dojazd do Metro Konradowicza według rozkładu 16 minut. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 624 zł58,88 m² 29 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** Wyjątkowa inwestycja Apartamenty Orkana w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

637 901 zł27,70 m² 23 028,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Okazja inwestycyjna: 27,7 m z potencjałem na 2 pokoje | Duża Loggia | Cena Promocyjna! Szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Zainwestuj w mieszkanie, które zarabia na siebie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 658 750 zł88,40 m² 18 764,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 pokoje, 88,4 m2 z dużą strefą dzienną 29,9 m2 i wygodnym układem 3 sypialni i 2 łazienek oraz pralnią. Niedaleko Galerii Westfield - od renomowanego dewelopera. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 460 zł89,71 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament w sercu Mokotowa Wyjątkowa przestrzeń dająca swobodę aranżacji i poczucie przestronności, idealna dla osób poszukujących spokoju w sercu Dolnego Mokotowa.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, tylko rynek pierwotny