dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Rakowiec

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

856 263 zł54 m² 15 856,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,98m2 + balkon 8,55m2 parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Dostępne inne metraże, rozkłady i piętra mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 796 zł30 m² 18 026,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,09 m2 + ogród 66,28m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 7 MINUT SPACEREM WKD 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 499 zł54 m² 15 101,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,64m2 + balkon 12,97m2 parking podziemny W cenie 20.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD + 10 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 679 zł30 m² 17 522,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,62 m2 + balkon 4,96m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ OSTATNIE KAWALRKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 7 MINUT SPACEREM WKD 15.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

848 000 zł49,40 m² 17 165,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na 10. piętrze zadbanego budynku przy ul. Wiślickiej, na granicy Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł37 m² 17 108,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 37 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 320 zł65 m² 15 004,92 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 64,02 m2 + ogród 53,97 m2 parking 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 514 zł55 m² 15 500,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,90 m2 + 2 balkony ( 6,27m2 i 3,47m2 ) parking 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 773 zł34 m² 17 463,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 33,52m2 + ogród 28,08m2 promocja na parking podziemny W cenie 10 000 zł przyjdź I zobacz inwestycję na żywo ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

916 960 zł62 m² 14 789,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 61,16m2 + balkon 7,07m2 parking podziemny W cenie 20.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 242 zł73 m² 14 482,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 72,25 m2 + 2 ogródki ( 56.23m2 i 13,58m2 ) MIESZKANIE 4-POKOJOWE DWUSTRONNE OGRÓD Z DWÓCH STRON - PIĘKNE ZACHODY ORAZ WSCHODY SŁOŃCA PARKING PODZIEMNY TYLKO 20.000 ZŁ.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,60 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,6 m2 na Ochocie (rakowiec). Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1972 roku. Budynek ocieplony, klatki schodowe czyste. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,40 m² 14 716,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2,usytuowane na drugim piętrz czterokondygnacyjnego budynku, wybudowanego w latach 70-tych. Rozkład pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego przy ul. Mołdawskiej w zielonej i cenionej części Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36 m² 18 055,56 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentujemy Państwu stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Siemieńskiego na warszawskiej Ochocie. To oferta skierowana do osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Sierpińskiego 3 na zielonej Ochocie - w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł28 m² 16 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na Ochocie przy ul. Grójeckiej. To propozycja łącząca wygodę codziennego życia z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1-pokojowe ( obszerne studio z możliwością oglądania i wcześniejszej rezerwacji ) położone na 3 piętrze w nowym apartamentowcu z windą o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28 m² 96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia kawalerka położona na ulicy Wiślickiej na Ochocie. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł97 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu przestronne i komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 97 m , zlokalizowane przy ul. Bohdanowicza 7.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "ciemnym kwadratem w bloku"? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł205,90 m² 16 027,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę wyjątkowego apartamentu przy ulicy Racławickiej przestrzeni, której charakter trudno opisać samymi liczbami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,10 m² 16 811,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Ochocie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 mkw, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, zlokalizowanym w zielonej części Ochoty -.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m , położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,10 m² 22 371,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Opis mieszkania na sprzedaż - Warszawa, ochota, ul. Wiślicka Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego przy ul. Mołdawskiej w warszawskiej dzielnicy Ochota. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36,30 m² 68,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,3 m , zlokalizowane w Warszawie - dzielnica Ochota, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy alei Dwudziestolatków 2 (ochota Rakowiec), w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie (rakowiec),- 48 m Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Wiślickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż świeżo odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 45 m dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 65 m | dwustronne | parking za szlabanem | Rakowiec Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 65,2 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł49 m² 19 102,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 9/12 z windą, w budynku z 1974 r., Ochota Rakowiec. Wyremontowane, eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł37 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37 m - Warszawa, ochota (rakowiec) Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana Baleya budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Klatka czysta, zadbana, regularnie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,10 m² 22 371,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo odnowione trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 55 m dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł38,60 m² 16 787,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,50 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48 m - Warszawa, ochota (rakowiec) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie w budynku 2000 roku, który w 2020 roku został odnowiony, ma zupełnie nową elewację i izolacje. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 92 m2, posiada trzy sypialnie, salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł48,90 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia na Warszawskiej Ochocie-Rakowiec. Mieszkanie dwustronne po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu jest.