dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

520 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia , piękne mieszkanie o powierzchni 80 m , znajdujące się na drugim piętrze w apartamentowcu, bardzo przyjazne dla dzieci, gdyż na terenie zamkniętym jest plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 743 690 zł89,42 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przestronny, 4-pokojowy apartament na 1 piętrze, z aneksem kuchennym, łazienkami, balkonem, mieszczący się w inwestycji Apartamenty Pustułeczki. O inwestycji: inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 962 zł48,18 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przestronny, 2-pokojowy apartament na 1 piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem, mieszczący się w inwestycji Apartamenty Pustułeczki. O inwestycji: inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 605 zł118,39 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przestronny, 4-pokojowy apartament na 1 piętrze, z aneksem kuchennym, łazienkami, wc, balkonami, mieszczący się w inwestycji Apartamenty Pustułeczki. O inwestycji: inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

839 000 zł45,45 m² 18 459,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej 8a na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł43 m² 17 558,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Kłobuckiej 6b w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze budynku z windą, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł143,30 m² 14 863,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

4 pokojowy apartamnent o wyjątkowo dobrej energii. Widny, idealnie cichy, przestronny , z ogrodem, dwoma miejscami w garażu i 2 komórkami lokatorskimi Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 698 000 zł147,30 m² 18 316,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezpośrednio: 5-pokojowy apartament na granicy Ursynowa i Mokotowa świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Bliskość metra oraz dobrych szkół (państwowych i prywatnych) nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,83 m² 16 180,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym. Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny. Ekspozycja południowa ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,90 m² 18 105,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,9 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł60,33 m² 17 984,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta wyłącznie W naszym biurze! zadzwoń po nr   ! zapraszamy! Piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie! Budynek z 2006r. Oferowane z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,10 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zielonej i cichej części Ursynowa : Wygodne i rozkładowe mieszkanie, dla singla lub pary. Miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio komfortowy, czteropokojowy apartament położony na Kabatach, na 3. piętrze budynku z windą. Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 374 000 zł67 m² 20 507,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, dopracowane mieszkanie na ostatnim piętrze osiedla Harmony Park przy ul. Pieskowa Skała. To propozycja dla osób, które szukają gotowego mieszkania w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł47,20 m² 19 470,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,2 m na Ursynowie, w świetnym punkcie komunikacyjnym, około 200 metrów od stacji metra Natolin. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 176 zł63,26 m² 23 998,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego na 4. piętrze w budynku z windą na warszawskim Ursynowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48,30 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne 2 pokoje dostępne od zaraz. Bezpośrednio do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie, usytułowane tuż przy metrze (stacja Imielin) ul. Hawajska 6. Mieszkanie o powierzchni 48,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł48,48 m² 18 873,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż na Ursynowie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z windą i monitoringiem. Idealne dla singla, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 000 zł63 m² 19 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie o powierzchni 187 m w ciszy, zieleni i z pełną prywatnością. To mieszkanie to coś więcej niż standardowe 3 pokoje to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł82,98 m² 15 063,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie przy ul. Płaskowickiej - tuż przy Lesie Kabackim Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z bliskością natury? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49,10 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem, kilka minut od stacji metra Kabaty. Pod lupą Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł112,50 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| w cenie najmu czynsz administracyjny. Przestronne 4 pokojowy apartament w pobliżu Lasu Kabackiego. Zapraszamy rodziny z dziećmi, zwierzęta mile widziane. Umowa najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przy ul. Kopcińskiego dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Jest w bardzo dobrym stanie, zadbane. Mieści się na wysokim parterze, z balkonem 5 m2 z wyjściem na ogródek 40 m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł63 m² 11 746,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Ursynowie przy ul. Polinezyjskiej 12. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

937 000 zł67,40 m² 13 902,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na zielonym Ursynowie, przy ul. Lachmana 2 w Warszawie znajduje się przestronne, funkcjonalne mieszkanie, które łączy komfort codziennego życia w zielonym otoczeniu z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł63 m² 11 746,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,40 m² 12 478,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów, ul. Strzeleckiego Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą. Budynek posadowiony jest na gruncie o nieuregulowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów-Natolin, ul. Lasek Brzozowy. Bezpośrednio od właściciela mieszkanie, chętnie studentom, 58 m2, 3 pokoje (18m, 12m - balkon, 11 m), widna kuchnia. 2-gie piętro w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty. Na sprzedaż mieszkanie na Ursynowie, 7 minut pieszo od stacji metra Ursynów. Do lokalu przynależy loggia 6 m oraz piwnica. Atrakcyjna część Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,49 m² 22 468,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł132,29 m² 11 716,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m , a powierzchni użytkowej 132.29 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,07 m² 15 602,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Metro Natolin 650 m | Park Przy Bażantarni 350 m | Las Natoliński z 150-letnimi dębami 15 min pieszo Dwustronne narożne dwupokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 47,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł70 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Kabaty 70m2, furtka do lasu, 800m do metra, oddzielny garaż! Wynajmę mieszkanie na Kabatach w bardzo cichej i bezpiecznej okolicy. Mieszkanie mieści się w bloku z 12.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł69,90 m² 65,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe, czyste, słoneczne mieszkanie 69,9 m2 przy samej stacji Metro Kabaty do wynajęcia. Okna i oranżeria wychodzą na zachodnią stronę. Oszklona ogrzewana oranżeria 4,4 m2. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,50 m² 18 584,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Wyczółki. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 2 min do Metra Imielin | Ursynów Idealne dla studentów! Wynajmę bezpośrednio ciche, świeżo odmalowane i w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Hawajskiej (ursynów). Idealne dla 3.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł53 m² 17 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Meander na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 700 zł70,50 m² 16 704,96 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Alternatywy. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34,95 m² 15 736,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Małe, dwupokojowe mieszkanie przy Lasku Kabackim ul. Stryjeńskich 19, natolin Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł73,67 m² 18 324,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

[bez prowizji od kupującego!] [english version below] - Nowoczesne i przyjazne rodzinom osiedle Central Park Ursynów - blisko biznesowej części Mokotowa, jednak w komfortowej odległości od jej.