dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

1 250 000 zł79,80 m² 15 664,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,80 m zlokalizowane na warszawskim Ursynowie (natolin) przy ul. Bronisława Pietraszewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53,81 m² 19 513,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Żabińskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53,81m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Symfonii 5 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe z balkonem (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 666 000 zł83,33 m² 19 992,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Ursynów, ul. Gandhi | Metro Imielin | 83,33 m Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie przy ul. Indiry Gandhi 35. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Stokłosy budynek Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł131,76 m² 17 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Natolin to jedna z najbardziej spokojnych części Warszawy. Jej przyjazny klimat z licznymi terenami zielonymi sprawia, że przyciąga zarówno rodziny z dziećmi jak i zwolenników.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł64 m² 14 218,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł78 m² 18 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 77,17 m , zlokalizowane przy ulicy Tanecznej 61f na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł39,30 m² 16 412,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39,3m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie | Ursynów, ul. Polinezyjska | Metro Imielin Na wynajem zadbane, świeżo odświeżone mieszkanie 3-pokojowe położone na warszawskim Ursynowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł50 m² 16 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle sakura | 2 pokoje Z dużym balkonem | klimatyzacja | gotowe do wejścia Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym po prostu rozpakujesz walizki i zaczniesz żyć, nie martwiąc się.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł63 m² 14 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy samym kampusie sggw, ok 1000m od Metro Imielin, o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 277 zł16,73 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

| stara cena: 17 200 zł/mkw. Nowa cena: 16 200 zł/mkw. Szczegóły dotyczące lokalu: apartament o powierzchni 16 mkw. pokój, łazienka, przedpokój wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł67 m² 12 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Są mieszkania, które się ogląda i takie, które się wybiera. To jest właśnie jedno z nich 3 pokoje | ogród | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł32,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 32,8 m2, położone na 2 piętrze 6 piętrowego bloku oddanego do użytku w 1985 roku. W bloku wyremontowane klatki i balkony, nowoczesna widna, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł90 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesne, umeblowane, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90m2 położone na Kabatach przy ul. Kabacki Dukt. Mieszkanie dwustronne, ciche, położone przy Lesie Kabackim niedaleko stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,60 m² 13 498,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Budynek bez windy. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł85,20 m² 41,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie płąci prowizji - 0% Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest 750.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł69,30 m² 16 594,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mandarynki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

863 500 zł64 m² 13 492,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie 800m od Metro Kabaty, o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku bez windy oraz parkingiem dla mieszkańców za.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie dla singla lub pary przy ulicy Nugat nieopodal Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 999 zł75 m² 16 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m przy ul. Franciszka Łukaszczyka na Ursynowie (stary Imielin). Lokal położony na 2 piętrze w zadbanym 3-piętrowym budynku z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Ursynów, ul. Pileckiego 104 | 54 m | 2 pokoje + oddzielna kuchnia Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł226,37 m² 16 742,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, starannie zaprojektowane mieszkanie z bezpośrednim wjazdem windą do lokalu, położone na drugim ostatnim piętrze kameralnego osiedla na Ursynowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł64 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie położone na Ursynowie przy samej stacji metra "ursynów". W okolicy dużo sklepów w tym "żabka", "e.Leclerc", restauracje, siłownia i fitness club. Na.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł57 m² 13 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3 pokojowe mieszkanie Ursynów Centrum, ul. Szolc Rogozińskiego Pow. użytkowa: 56,8 m + piwnica ok. 2 m Rynek: wtórny, blok z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł63,30 m² 67,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie 3 min. od St. Metra Ursynów Mieszkanie ciche dwustronne, widne i rozkładowe - wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł70 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł62,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Makolągwy. Budynek na osiedlu zamkniętym, z windą. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł93,60 m² 17 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 93,60 m2, na którą składają się: - salon z otwartą kuchnią - trzy sypialnie, - łazienka, - toaleta, - oraz przedpokój. Dodatkowo do lokalu przynależą:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,10 m² 16 218,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zwięźle I na temat: dobra lokalizacja, charakterystyczny budynek i mieszkanie, które można urządzić dokładnie po swojemu. Jeśli zależy Ci na wygodzie Ursynowa, bliskości metra.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł140 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy samym Lesie Kabackim, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 132.

Szczegóły ogłoszenia

964 110 zł45,65 m² 21 119,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł106 m² 19 623 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł41,34 m² 18 118,05 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1989 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł63 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje Z balkonem | nowe budownictwo 2025 | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska | ursynów | nowa inwestycja develia | patio | usługi | przy sggw | metro Przedstawiamy przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament 4-pokojowy | 90 m | Ursynów | Nowe Budownictwo 2023 english version below Wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o powierzchni 90 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, wykończone mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ul. Magellana 8. parter Lokal jest gotowy do natychmiastowego wprowadzenia i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł72 m² 19 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

: krótko: dwustronne, funkcjonalne mieszkanie na Ursynowie || 3 pokoje || 72 m2 || 2 balkony Blisko metra || Ekspozycja wschód i zachód || miejsce postojowe w garażu podziemnym : Dla Kogo? Dla.