dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

1 995 000 zł105 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferta bezpośrednia - jestem właścicielem nieruchomości. Bardzo atrakcyjne (rok oddania 2005), w pełni wykończone mieszkanie na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" na warszawskich Kabatach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł49 m² 21 204,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie z 2019 roku idealne dla singla lub pary. Zlokalizowane w sercu warszawskiego Ursynowa. Mieszkanie znajduje się w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne 3 pokoje z garażem o powierzchni 60 m2 z wyjściem na duży balkon- przeszklony, ogrzewany, tuż obok stacji metra kabaty Świetna lokalizacja -blisko metro kabaty- las.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 700 zł92,59 m² 72,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wygodny 4-pokojowy apartament na osiedlu echo Rytm Kabaty, 3 minut spacerem od stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się z : przestronnego salonu, z którego wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,80 m² 14 753,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie | sprzedaż | 52,8 m2 I 779 000 pln | warszawa | ursynów | magellana Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy ustawne, zadbane mieszkanie w dobrym stanie o powierzchni użytkowej 37 m kw położone na 3-cim piętrze w budynku 6 piętrowym z roku 2000, znajdujące się w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł47 m² 19 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Jeżewskiego 11a na warszawskich Kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy metrze Kabaty przy ulicy Wańkowicza. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Salon posiada wyjście na balkon oraz połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów Centrum,Warszawa

760 000 zł56,10 m² 13 547,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1m2 zlokalizowane przy ulicy Magellana. Świetna propozycja jako inwestycja na wynajem lub do zamieszkania dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34,20 m² 23 362,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, klimatyczne i w pełni gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 34,2 m na warszawskim Ursynowie. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł60 m² 13 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Ferdynanda Magellana budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł61 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością oferuję dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Natolinie - tuż obok Lasu Kabackiego! Nieruchomość liczy 61 m2 i mieści się na ostatnim piętrze czteropiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł35 m² 22 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa kawalerka z ogródkiem przy ul. Hilarego Koprowskiego w Warszawie - nowoczesna inwestycja Sady Ursynów, wysoki standard wykończenia, zamknięte osiedle i doskonała lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje z widną kuchnią i loggią na cichym osiedlu przy wejściu do parku. Wolne od 01 lipca ale można już oglądać. Mieszkanie : Bardzo ładne! Funkcjonalny układ pomieszczeń. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nutki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł63,40 m² 16 246,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane 500m od Metro Natolin, o powierzchni 63,4 m , położone na parterze w 3-piętrowym budynku. Lokal posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,40 m² 18 016,19 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 1 km od Metro Imielin, o powierzchni 49,4 m , położone na 5. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2007 r. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Hawajskiej na Ursynowie. To propozycja idealna dla pary lub dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 930 zł72,42 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Kłobuckiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 72,42m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

704 900 zł37,10 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta inwestycyjna Pakiet 4 mieszkań - Warszawa Ursynów, ul. Pileckiego Aparthotel lokale niemieszkalne o funkcji mieszkalnej Gotowy produkt inwestycyjny z operatorem najmu Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł89 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już. Przestronne mieszkanie 4 pokojowe. 3 sypialnie plus salon z aneksem kuchennym i balkonem. Duża łazienka z wanną i wc. Dodatkowe osobne wc. Właściciel jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł115,66 m² 15 389,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Apartament z widokiem na Las Kabacki | ul. Stryjeńskich 19115,5 m | 4 pokoje | Dwupoziomowy | klimatyzacjaprzestronny, dwupoziomowy apartament położony na warszawskim Natolinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eng & ru belowdo wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, ursynówoferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m,. Lokal posiada dodatkowo umeblowany taras.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł63,20 m² 12 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie, dwustronne o powierzchni 30 m przy Al. Komisjii Edukacjii Narodwej na Ursynowie/ Stokłosy. Lokal położony na 1-szym piętrze w zadbanym, 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,90 m² 13 179,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ursynów ulica Dembowskiego - 62,9m2 / 3 pokoje + duży balkon we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Ursynowie. 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61,80 m² 14 546,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Metro Ursynów, o powierzchni 61,8 m , położone na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku. Lokal posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3. piętrze budynku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,20 m² 11 623,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł89 m² 16 516,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Puszczyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,20 m² 14 358 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (h: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawskich Kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł104 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szukasz przestrzeni, która zapewni Twojej rodzinie komfort codziennego życia, spokój zielonej okolicy i jednocześnie sprawny dojazd do centrum Warszawy? To mieszkanie na Ursynowie łączy wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł84,28 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2001 roku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł87 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m , usytuowane na 3. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie. Układ mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł56,40 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z windą w świetnej lokalizacji- 100 m od metra Kabaty. Nieruchomość z balkonem, miejscem postojowym w garażu.