dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

494 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

494 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelonki Południowe,Warszawa

899 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Sucharskiego 5/ Bemowo - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 56m2 - Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł32,15 m² 18 662,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Heweliusza 10 na terenie osiedla Metro Zachód wybudowanego przez Dom Development. Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze z balkonem (3,84 m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł42,80 m² 91,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, funkcjonalny i komfortowy apartament wykończony z dbałością o detale. Budynek z dogodnym dostępem do komunikacji publicznej (metro/tramwaj/autobus). Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo odświeżone 2 pokoje z widokiem na zieleń, winda, wanna Szukając mieszkania na Bielanach, zazwyczaj liczy się na dwie rzeczy: spokój za oknem i infrastrukturę, która pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 295 900 zł100 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,70 m² 11 669 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu mieszkania z ogromnym potencjałem zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,70 m² 11 669,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu niezwykle atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt. Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,70 m² 12 878,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

| ustawne 3 pokoje | Świetny układ | Cisza, zieleń i metro | Bemowo Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,7 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł41,43 m² 15 906,35 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Na sprzedaż tylko w naszym biurze, bardzo ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,43 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł40,21 m² 18 652,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje - 40,21 m - Szeligowska - Garaż Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m , zlokalizowane przy ulicy Szeligowskiej w Warszawie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł63 m² 15 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie-Jelonki. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł23 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pobliżu wat-u i metra Bemowo. Do wynajęcia całkowicie niezależna kawalerka w domu 1-rodzinnym na Bemowie. Wokół spokojna dzielnica domów z ogródkami. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w domku jednorodzinnym, całkowicie niezależną z osobnym wejściem na Bemowie (róg ul. Powstańców Śląskich i ul. Radiowej). Mieszkanie dostępne od zaraz dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 400 zł56,30 m² 18 639 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,44 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

EN full English version below contact us anytime! Przytulne mieszkanie na osiedlu Pirenejska, w kameralnej części Bemowa. To nieduże, ogrodzone osiedle z zachowanym starodrzewem. Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł158,22 m² 14 789,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe komfortowe mieszkanie chętnie własnością nowej rodziny się stanie :-) Apartament 5-pokojowy o powierzchni 160 m2 szuka nowego właściciela! Położony w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł71,73 m² 12 059,11 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Posiadam do sprzedaży 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73m ,znajdujące się na 5 piętrze w 12-sto piętrowym bloku z windą. Mieszkanie położone jest na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł41,51 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41,51m2 znajdujące się przy ul. Górczewskiej 200C. Idealne na start lub inwestycje. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 14 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 40 m z osobną kuchnią i balkonem | Bemowo, ul. Rozłogi Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł42 m² 18 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł44,50 m² 17 955,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż / 2 pokoje / bemowo / gotowe do wprowadzenia / garaż / metro 2026 To mieszkanie kupujesz bez remontu, bez stresu i bez czekania. Gotowe, funkcjonalne 2 pokoje na rozwijającym się Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

849 000 zł61,10 m² 13 895,25 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 61,6 m położone na trzecim piętrze w bloku dziewięciopiętrowym z windą. Mieszkanie ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przed Tobą mieszkanie na wynajem o powierzchni 45 m , wykończone w wysokiej jakości. Znajdziesz tu pełne wyposażenie: meble, pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka i piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,43 m² 14 566,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Parametry Na powierzchnię 49,43m2 składa się: kuchnia (widna z oknem) sypialnia salonłazienka z prysznicem wc korytarz Dodatkowo: loggiakomórka lokatorska 2,55m2 Opis mieszkania Szukasz swojego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48,85 m² 13 899,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Parametry Na powierzchnię 48,85 składa się: kuchnia (widna z oknem) - 5,49 pokój nr 1- 16,19 pokój nr 2 - 8,46 pokój nr 3 - 9,82 łazienka z wc - 2,92 korytarz 5,07 dodatkowo - loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,35 m² 17 209,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie przy ul. Lazurowej 168 na warszawskim Bemowie idealną propozycję dla singla lub pary, którzy cenią sobie świetną komunikację, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł84,58 m² 12 993,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Zarabiaj gdy śpisz, zabezpiecz swoją przyszłość. Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Mieszkanie gotowiec inwestycyjny w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł69,71 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze, świeże i w pełni wyposażone. Układ z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną, ekspozycja na zachód i duży balkon, który realnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł95 m² 18 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 94,51 m^2 zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy - Bemowie. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bemowo | 2 pokoje z widokiem na zieleń | Świetna komunikacja | Do własnej aranżacji Lokalizacja: warszawa, bemowo, ul. Kędzierskiego Piętro: 3 z windą Na wynajem dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł52,30 m² 12 543,02 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*istnieje możliwość założenia księgi wieczystej I wzięcia kredytu* Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,30 m i użytkowej 50,20 m położone w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł73,38 m² 23 153,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Awangarda, przy ul. Jerzego Waldorffa 41, w sercu Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł48 m² 18 020,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń i umów się na prezentację przekonaj się, jak duży potencjał ma ta nieruchomość. Słoneczne 3 pokoje przy metrze Lazurowa to idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł54 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz czasem wrażenie, że mieszkania są po prostu za małe na Twoje życie? To jest dokładnie odwrotność tego uczucia. 54 m , które dają Ci przestrzeń jakiej się nie spodziewasz na pracę,.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł72,59 m² 12 660,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie dzielnicy cenionej za wygodę życia, dużą ilość zieleni oraz bardzo dobrą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26 m² 19 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - powierzchnia: 26 m -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł29,62 m² 19 918,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Bemowie. Kawalerka o powierzchni: 29.62 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,99 m² 16 638,88 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 29.99 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 603 zł51,17 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rodzinne mieszkanie 3 pokoje 51 m2 z ogródkiem 24 m2 - Bemowo Chrzanów Cena: 801 603,00 zł To idealna propozycja dla Rodzin z dziećmi zdalnie lub jako inwestycja pod wynajem -.