dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 405 ogłoszeń

1 405 ogłoszeń

1 142 000 zł92 m² 12 413 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament dwupoziomowy, każdy poziom ma oddzielne wejscie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na II i III piętrze o pow. 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

721 442 zł52,70 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 loggie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VII piętrze o pow. 52,7 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 128 562 zł59 m² 19 128 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj na mokotowie! Proponowane mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone na I piętrze składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 21,5 m2 - dwóch sypialni 12,3 m2 i 10,7 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

560 048 zł39,50 m² 14 178 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne ekoosiedle dla wymagających, niższe opłaty, idealne dla alergików Z filtrem powietrza. Cisza I spokój. Las. Osiedle wyposażone w pompy ciepła, fotowoltaikę które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

681 143 zł29 m² 23 488 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

631 408 zł47,10 m² 13 406 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na II piętrze o pow. 47,1 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 417 zł107,50 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 3-4 pokoi. 2 ogródki Z tarasami 38 I 26 M2! Prezentujemy Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

872 208 zł53,80 m² 16 212 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

5 minut piechotą do planowanego metra Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 53,8 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 940 zł82 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z bardzo dobrym dojazdem do centrum Funkcjonalne, słoneczne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do pkp tylko 200 metrów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

953 343 zł53,50 m² 17 819 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

594 270 zł33,50 m² 17 739 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

200 metrów od planowanego metra! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 na 1 piętrze. Mieszkanie składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z wc. Logia 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

818 662 zł27,30 m² 29 988 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie kompletnie wykończone! nigdy nie zamieszkałe. Zakup od dewelopera. Ogródek 67 M2. Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym na pograniczu Woli.

Szczegóły ogłoszenia

911 721 zł72 m² 12 663 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 720 zł56,60 m² 19 253 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 56,6 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

754 866 zł59,90 m² 12 602 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z oddzielnym wc. 59 M2 ogródek! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 59,9 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

951 527 zł63,60 m² 14 961 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

5 minut piechotą do planowanego metra. Mieszkanie Z garderobą! oddzielna widna kuchnia! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 63,6 m2 na 1 piętrze. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

713 700 zł58,50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 loggie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na III piętrze o pow. 58,5 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 958 zł84,90 m² 16 089 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Narożny apartament! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 84,9 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 583 zł84,50 m² 16 338 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 808 477 zł92,20 m² 19 615 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! dwa tarasy 18,54 M2 I 58,5 M2! 2 łazienki Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 92,2 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 647 756 zł111 m² 14 845 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 5 pokoi. Ogródek Z tarasem 134 M2! Prezentujemy Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 332 544 zł87,30 m² 15 264 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! intrygujący apartament dwupoziomowy. Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 87,3 m2 na 2 i 1 piętrze. Wysokość poziomów 2,8 m. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

806 954 zł34 m² 23 734 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią położony na VIII piętrze o powierzchni użytkowej 34 m2. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 15,1.

Szczegóły ogłoszenia

961 234 zł51,70 m² 18 593 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 602 352 zł92 m² 17 417 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł69,50 m² 17 914 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z dobrym dojazdem do centrum. Pełna infrastruktura. Możliwy harmonogram płatności 20/80. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

755 722 zł44 m² 17 176 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44 m2 na V piętrze. Apartament składa się pokoju dziennego z kuchnią 23,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

726 263 zł36,70 m² 19 789 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

960 641 zł69 m² 13 922,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 68,22 m2 + 2 balkony ( 7,19m2 i 4,96m2 ) ) do odbioru już W tym roku parking podziemny W cenie 20.000 ZŁ UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA.

Szczegóły ogłoszenia

716 881 zł60 m² 11 948 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 60 m2 z balkonem. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, 2 wc, holu, oraz balkonu. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł58 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z balkonem. Łazienka z wc i wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 970 000 zł158,50 m² 25 047 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Segment skrajny Z ogródkiem dla wymagających. Polecamy nową kameralną inwestycję charakteryzującą się atrakcyjnymi apartamentami z przestronnymi pomieszczeniami oraz z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

624 668 zł36,30 m² 17 208 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

5 minut do skm!n żyj bez korków! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 36,3 m2 na II piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

1 494 870 zł78,70 m² 18 995 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! dwa tarasy 44 M2 I 54 M2! 2 łazienki Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 78,7 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

935 695 zł64,30 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

5 minut piechotą do planowanego metra. 2 ogródki! oddzielna widna kuchnia! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 64,3 m2 na parterze. Apartament składa się z salonu, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

773 043 zł46 m² 16 805 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 46 m2 na I piętrze. Apartament składa się pokoju dziennego z kuchnią 25 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 847 zł57 m² 30 348 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bardzo dobra lokalizacja W budynku znajduje się 15 apartamentów. Apartament składa się z: hol wejściowy: 5,38 m2 Łazienka: 4,39 m2 Salon z kuchnią: 28,85 m2 Sypialnia: 12,1 m2 Wnęka na.

Szczegóły ogłoszenia

944 419 zł61 m² 15 482,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 60,25m2 + duży ogród 109m2 parking od 10.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł60,50 m² 15 041 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Loggia 25 M2! Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 z olbrzymią loggią.

Szczegóły ogłoszenia

777 150 zł56,50 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, tylko rynek pierwotny