dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Raków

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

599 950 zł32,61 m² 18 397,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera. Zapytaj o rabaty! Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 269 zł38,30 m² 17 474,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem. Neo Nova Ochota to osiedle, które harmonijnie łączy miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 734 zł63,24 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Neo Nova Ochota 3 to nowy rozdział w miejskim stylu życia miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 147 zł49,35 m² 16 760,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i 2 balkonami. Neo Nova Ochota to osiedle, które harmonijnie łączy miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

948 704 zł58,31 m² 16 270,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z rynku pierwotnego 2025 roku - Warszawa Raków - 0% prowizji | notariusz po stronie dewelopera | parking Kupujesz bez prowizji i nie płacisz za notariusza - wszystkie koszty aktu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,66 m² 78,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga - W lokalu nikt jeszcze nie mieszkał! atrakcyjne nowe mieszkanie - 2 pokojowe - o powierzchni 40,66 m w dzielnicy Włochy ( Raków), przy ul. Równoległej na zadbanym nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

676 648 zł38,62 m² 17 520,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 38,62 m2 z balkonem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Włochy. Stan deweloperski. Bez prowizji i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł35,20 m² 18 948,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje | balkon 5,7 m | garaż | komórka lokatorska | Nowy Raków | gotowe do zamieszkania Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których po wejściu od razu ma się.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł37 m² 19 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** Na sprzedaż w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem podziemnym *** Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję lub na własny wygodny użytek, to jest oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Ochota Raków english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 000 zł27 m² 18 741 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) adres: fajansowa, warszawa przedział cenowy: 506 800,00 pln - 1 498 700,00 pln metraże: 27.17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł30 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) lokale usługowe, place zabaw, przedszkole, kort tenisowy, a nieopodal kilka parków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł34 m² 17 206 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Ochota Raków english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł25 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio | 25 m2 | Balkon | Włochy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 857 zł27,27 m² 20 896,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zlokalizowane na Rakowie osiedle to dwa staranniezaprojektowane budynki, trzy- i siedmiopiętrowy, oraz wewnętrzne patio. Unikatowymrozwiązaniem jest szklarnia, w której każdy może uprawiać.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Raków | Nasienna | Apartamentowiec w kameralnej zabudowie. Apartament o powierzchni 90 m , 3 sypialnie, 2 łazienki, balkon 13 m i 1 miejsce garażowe. I piętro. Kameralny, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł37,94 m² 21 085,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,94m2 | Balkon | skm [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca kameralne osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł51,30 m² 18 304,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim piętrze owoczesnego apartamentowca na osiedlu, które oferuje wygodny styl życia i możliwość ciągłego rozwoju. Dużym atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37,13 m² 22 084,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37.13 m2 | Balkon | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł38,04 m² 22 870,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 38.04 m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [bez prowizji]promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:23

 

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

603 434 zł28,63 m² 21 076,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł50,64 m² 19 470,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 50.64 m2 | Balkon | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Raków | Nasienna | Apartamentowiec w kameralnej zabudowie. Apartament o powierzchni 115 m , 4 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony i 1 miejsce garażowe. parter z ogrodem. Kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Raków | Nasienna | Apartamentowiec w kameralnej zabudowie. Apartament o powierzchni 100 m , 3 sypialnie, 2 łazienki, balkon i 1 miejsce garażowe. I piętro. Kameralny, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

931 000 zł48,56 m² 19 172,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 48,56m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł96,21 m² 16 630,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 96.21 m2 | Balkon | Szybkie połączenie z centrum [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [BEZ PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł65,35 m² 17 215 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy pokoje | 65,35 m2 | Balkon | Szybkie połączenie z centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [bez prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

836 853 zł37,86 m² 22 103,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,86 m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł65,24 m² 17 167,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy pokoje | 65,24 m2 | Balkon | Szybkie połączenie z centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji] Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

861 506 zł37,10 m² 23 221,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,10 m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 000 zł28 m² 18 821 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą rozdział w miejskim stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł75,83 m² 17 143,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cztery pokoje | 75.83 m2 | Ogród | Szybkie połączenie z centrum [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [BEZ PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 9/9 z windą, w budynku z 2026r., przy ul. Al. Krakowskiej, włochy Raków. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla singla/singielki.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł37,97 m² 21 727,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,97m2 | Balkon [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 500 zł48,27 m² 17 598,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wysoką jakość wykonania, ekologię i doskonałą lokalizację? Poznaj nową inwestycję na Styku Włoch i Ochoty kameralne osiedle stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 011 000 zł53,44 m² 18 918,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 53.44 m2 | Ogródek | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Raków,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wagonowa

Raków,Warszawa

4 300 zł66 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Wagonowej oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bakalarska

Raków,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji oferta na wyłączność Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy warszawskich Włoch i Ochoty, przy ul. Bakalarskiej 15. Lokalizacja łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Raków,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Raków,Warszawa

1 680 000 zł86 m² 19 534,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowego do zamieszkania, wykończonego w wysokim standardzie 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 86 m , usytuowanego.