dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jutrzenki

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

750 000 zł39,27 m² 19 098,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Mieszkanie o powierzchni 39,27 m położone na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy stacji wkd bez prowizji! Do wynajęcia nowa, komfortowa kawalerka w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na ul. Jutrzenki przy stacji wkd. Mieszkanie znajduj się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

620 000 zł38,21 m² 16 226,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38,21m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł60,69 m² 15 653,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

874 000 zł54,23 m² 16 116,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

829 220 zł51,45 m² 16 117 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 039 650 zł66 m² 15 752,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł60 m² 23 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie polecam pięknie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2 znajdujące się na parterze apartamentowca z 2025 roku. Budynek: budynek został oddany do użytku w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł59,50 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie wykończone w standardzie pod klucz , położone na prestiżowym osiedlu Dzielnica Lawendy, będącym kontynuacją jednego z ciekawszych projektów mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł100,21 m² 15 956,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jedyne takie mieszkanie na rynku - funkcjonalny układ. Najważniejsze atuty mieszkanie gotowe do odbioru możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami 5 pokoi na niewielkiej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł66,22 m² 16 535,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,22 m z aż trzema balkonami, usytuowane w prestiżowej inwestycji Reve przy ul. Jutrzenki Warszawa, włochy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 001 000 zł63,06 m² 15 873,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego Brak podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe z dużym ogródkiem. Idealne dla rodziny z dziećmi. Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem. Składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł41,64 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży gotowe, bardzo ciche, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Klucze do nieruchomości zostały już odebrane - po zakupie można od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 595 zł59,58 m² 16 794,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59.58 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

956 000 zł66,22 m² 14 436,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament z tarasem i trzema balkonami, od dewelopera! Bez pcc. Bez prowizji. Apartament składa się z : - salon 21,43m2 - kuchnia 8,22m2 - korytarz 10,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 - pokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 2 piętrze w świeżo wybudowanym, nowoczesnym bloku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,27 m² 19 098,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł35,60 m² 16 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Lokalizacja: włochy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Włochy, ul. Jutrzenki Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 133 000 zł61 m² 18 452,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z prywatnym ogródkiem i klimatyzacją, położone na nowym, zamkniętym osiedlu w zielonej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Już wolne - do natychmiastowego objęcia! kameralne osiedle - miasteczko jutrzenki atrakcyjne 3 pokoje - o powierzchni 50,5 m w dzielnicy Włochy ( Salomea) - ul. Jutrzenki 114 Ciche zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[English below] Jutrzenki | Nowe budownictwo | Funkcjonalne 3 pokoje | Balkon Nowoczesne mieszkanie | Gotowe do zamieszkania Oferuję do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

623 000 zł42 m² 14 962 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

739 000 zł39 m² 18 818,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Włochach przy ul. Jutrzenki. Mieszkanie jest wykończone w subtelnych, minimalistycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

585 000 zł36 m² 16 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 3 piętrze w świeżo wybudowanym, nowoczesnym bloku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

623 000 zł42 m² 14 962 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Salomea,Warszawa

4 400 zł50 m² 87,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe - o powierzchni 50,5 m w dzielnicy Włochy ( Salomea) - ul. Jutrzenki Ciche zadbane osiedle składające się z kilku budynków. Lokal bardzo elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 399 000 zł100 m² 13 960,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 5cio pokojowe mieszkanie położone na pograniczu dzielnic Włochy oraz Ochota w bliskiej odległości od stacji skm/wkd. Mieszkanie w stanie deweloperskim - oddane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

869 900 zł44 m² 19 883,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z ponad 70cio metrowym narożnym ogródkiem zlokalizowane na warszawskich Włochach przy ul. Jutrzenki. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

43 m 2, nowe budownictwo, wyjątkowo zadbane osiedle - widok na fontannę, staw i drzewa. Mieszkanie bardzo widne i przestronne. Kuchnia z wyspą połączona z salonem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 350 zł44 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, zlokalizowane w nowym budynku przy ul. Jutrzenki, dzielnica Włochy. Lokal wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

850 000 zł42 m² 20 233,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,01 m2, znajdujące się na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z 2024 roku budowy przy ul. Jutrzenki, 114b, na osiedlu Miasteczko Jutrzenki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włochy,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m , składające się z dwóch oddzielnych pokoi, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jutrzenki, na terenie osiedle Salomea, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

949 000 zł67 m² 14 164,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na rynku - funkcjonalny układ. Najważniejsze atuty mieszkanie gotowe do odbioru możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami 4 pokoje na niewielkiej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

949 000 zł67 m² 14 164,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 4ro pokojowe mieszkanie położone na pograniczu dzielnic Włochy oraz Ochota w bliskiej odległości od stacji skm/wkd. Mieszkanie w stanie deweloperskim - oddane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia pięknie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ok. 43 m2 znajdujące się na 4 piętrze apartamentowca z 2024 roku. Mieszkanie dwupokojowe (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskich Włochach przy ulicy Jutrzenki, w inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Wspaniała lokalizacja, pełna infrastruktura oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

679 000 zł44 m² 15 605,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do sprzedazy mieszkanie z ogódkiem w stanie deweloperskim, położone w nowoczesnej inwestycji "osiedle Jutrzenki - Dzielnica Lawendy" przy ul. Jutrzenki 106 w Warszawie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

595 000 zł36 m² 16 713,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, eng, ua, ru Na sprzedaż: nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Włochy / Ochota, ul. Jutrzenki 106 Powierzchnia: 35.6 m Piętro: 3/5 Miejsce postojowe w garażu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij