dowolna

Mieszkania Warszawa al. Aleje Jerozolimskie

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja, na styku Ochoty, woli i Śródmieścia - 100 m od siedziby Prawa i Sprawiedliwości. Cena: 520 000 zł (sprzedaż bezpośrednia - 0% prowizji). Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu bardzo ładne , rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrym miejscu Warszawy. Osiedle "ogrody Jerozolimskie" , zlokalizowane u zbiegu ulic Kleszczowej i Alej Jerozolimskich,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2- pokojowe lokal mieszkalny - 60m, w budynku apartamentowo - hotelowym. Idealny pod inwestycję ale także jako mieszkanie. Dobry standard, klimatyzacja. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie 60m znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Jest księga wieczysta Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Avenue Estate z przyjemnością oferuje mieszkanie 34,5 m2 w samym sercu Warszawy - u zbiegu Al. Jerozolimskich i Kruczej. Lokal wymaga remontu. Atuty doskonała lokalizacja - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł18,90 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka 18,9 m z potencjałem | 9 piętro | Świetna komunikacja Szukasz wygodnej przestrzeni dla dziecka studiującego w Warszawie lub myślisz o lokacie kapitału na przyszłość? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł37,30 m² 16 353,89 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

NA sprzedaż / mieszkanie / stara ochota / 2 pokoje / Z balkonem / świetna inwestycja / Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na granicy Śródmieścia i Starej Ochoty idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29 m² 24 103,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe z pięknym widokiem 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum Warszawy. Niezwykle klimatyczne mieszkanie o pow. 29 m2, położone na granicy Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł47,80 m² 18 493,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,8 m w kameralnej zabudowie osiedla Ogrody Jerozolimskie. Budynek, w którym się znajduje, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł58,10 m² 13 476,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonale położone osiedle mieszkaniowe wybudowane w 2023 roku w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Kameralne budynki 6-cio piętrowe naterenie zamkniętym , monitorowanym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł81,10 m² 17 755,86 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24 m² 17 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio Apartament w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Do mieszkania przynależy obowiązkowo płatne 40.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy serdecznie to klimatyczne mieszkanie osobom ceniącym wygodne położenie w centrum miasta, z doskonałym dostępem komunikacyjnym i pieszym do wszelkich atrakcji stolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26,50 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

782 500 zł42 m² 18 630,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 42.00 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł62,32 m² 19 175,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2 w ścisłym centrum Warszawy! Budynek z lat 50-tych znajduje się w Al. Jerozolimskich na odcinku między ul. Marszałkowską i ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł109 m² 28 440,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Unikat: aleje Jerozolimskie 99 - Rezydencja w Kamienicy Rostkowskiego Z ogromną przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowego, 4-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w ścisłym Centrum Budynek zadbany. Świetna lokalizacja. Mieszkanie : - pokój 20 m umeblowany z wyjściem na balkon 4 m - kuchnia 3 m wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

942 180 zł45,96 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Premium deweloper l 2 pokoje | 2 balkony | Dom Development | mdp Partners prezentuje nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Dom Development, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

907 535 zł44,27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | balkon | jasne | wysoki standard I top lokalizacja | Dom Development mdp Partners przedstawia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Dom Development,.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 600 zł57,23 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | klimatyzacja | top lokalizacja I top deweloper | Dom Development mdp Partners prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Dom Development,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

421 323 zł26,50 m² 15 898,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowanego przy Al. Jerozolimskich 216 w warszawskiej dzielnicy Ochota. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł55 m² 107,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Warszawy | 3 pokoje | Aleje Jerozolimskie | Śródmieście Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł32,17 m² 15 539,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kawalerka o powierzchni: 32.17 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł59,55 m² 19 311,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English below Obejrzyj wideoprezentację! .:Kupujący nie płaci prowizji:. Dwupak inwestycyjny - Dwa mieszkania w cenie jednego Przedstawiam Państwu nowy, świeżo wykończony, unikalny dwupak.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37,50 m² 16 773,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania z uregulowanym stanem prawnym w doskonale skomunikowanej części Warszawy, które możesz urządzić dokładnie według własnej wizji? Ta nieruchomość przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł34,36 m² 21 827,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 116 290 zł133,10 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Oferta sprzedaży wyjątkowo przestronnego 133,1 mkw. mieszkania znajdującego się na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "ogrody Jerozolimskie" w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 m² 20 789,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19 m, położona na ostatnim, 10. piętrze w zadbanym budynku przy Al. Jerozolimskich 137. Mieszkanie do remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł29,36 m² 17 029,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Możesz wyobrazić sobie lokal, który przynosi dochód od pierwszego dnia. W nowoczesnym budynku w sercu Włoch, z doskonałym dojazdem do Lotniska Chopina, gotowy do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł60,47 m² 20 257,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa | Aleje Jerozolimskie 190 3 pokoje | 60 m | loggia | balkon | miejsce postojowe Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja - bezpośrednio obok biurowca Atlas Tower, niemal przy samym Placu Zawiszy. Dwa osobne i słoneczne pokoje. Okna z ekspozycją zachodnią wychodzą na zielone, wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

17 730 zł197 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę. Lokal posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł116,44 m² 15 802,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie z dużym salonem, otwartą kuchnią i 3 sypialniami, balkonem i garażem, oraz pomieszczeniem użytkowym na poddaszu. Kameralny apartamentowiec - tylko 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł113,62 m² 14 073,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

A gdyby tak mieć klimat słonecznych wakacji na co dzień? Zapraszam do odkrycia niezwykłej nieruchomości, która urzeka niewymuszoną elegancją, ciepłem wnętrz i dopracowanym stylem inspirowanym.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł32,17 m² 16 039,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,17 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

11 999 zł73 m² 164,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Apartament 73m2 zlokalizowany na IV piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Balkon Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym sercu Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 21. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł43,30 m² 16 974,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone przy Alejach Jerozolimskich 145 - w doskonale skomunikowanej części Warszawy, zapewniającej szybki dostęp do centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł122 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich. To miejsce, które.