Ostródzka 123
Warszawa, Brzeziny, Ostródzka 123

Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Ostródzka 123
Warszawa, Brzeziny, Ostródzka 123
Warszawa, Brzeziny, Ostródzka 123
Zobacz na mapie
Stan inwestycji
oddana do użytku
oddana do użytku
Ceny
od 11 900 zł/m²
od 11 900 zł/m²
Metraże
od 29,27 do 76,82 m²
od 29,27 do 76,82 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż
garaż
Stan inwestycji
oddana do użytkuCeny
od 11 900 zł/m²Metraże
od 29,27 do 76,82 m²Liczba pokoi
od 1 do 4Miejsca postojowe
garaż1 pokój
od 439 050 zł
2 pokoje
od 492 898 zł
3 pokoje
od 683 893 zł
4 pokoje
od 937 082 zł
| MieszkanieA/10 | 37,06 m² | 13 300 zł/m² | parter/3 | 2 | 492 898 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A/10 |
| MieszkanieA/31 | 29,27 m² | 15 000 zł/m² | 1/3 | 1 | 439 050 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A/31 |
| MieszkanieB/7 | 59,97 m² | 12 000 zł/m² | parter/3 | 3 | 719 640 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B/7 |
| MieszkanieB/35 | 36,23 m² | 13 900 zł/m² | 2/3 | 2 | 503 597 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B/35 |
| MieszkanieB/49 | 37,03 m² | 14 200 zł/m² | 3/3 | 2 | 525 826 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B/49 |
| Mieszkanie22 | 36,95 m² | 14 500 zł/m² | 2/3 | 2 | 535 775 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 22 |
| Mieszkanie23 | 37,01 m² | 14 500 zł/m² | 2/3 | 2 | 536 645 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 23 |
| Mieszkanie24 | 36,95 m² | 14 500 zł/m² | 2/3 | 2 | 535 775 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 24 |
| Mieszkanie29 | 57,47 m² | 11 900 zł/m² | 3/3 | 3 | 683 893 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 29 |
| Mieszkanie33 | 36,98 m² | 14 700 zł/m² | 3/3 | 2 | 543 606 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 33 |