dowolna

Nowe mieszkania i domy Białołęka, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Białołęka

238 ogłoszeń

238 ogłoszeń

Rynek pierwotny

567 500 zł45,59 m² 12 447,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł56 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup apartamentu realizowany jest bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w kameralnej inwestycji o ciekawej formie architektonicznej. Ogromnym atutem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł35 m² 14 857 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Mieszkanie owacyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

23 000 000 zł2 200 m² 10 454 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 135 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

689 040 zł51,23 m² 13 449,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy: s8 |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 320 zł73,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rodzinny apartament w nowej inwestycji na Białołęce Na sprzedaż kompaktowe 4 pokojowe o pow. 73,68m2 Salon jasny z aneksem kuchennym 3 sypialnie z oknami Idealna oferta dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł54,75 m² 13 497,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa Białołęka, ul. Ostródzka 123. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, bardzo rozstawne, z widokiem na panoramę miasta. Nowa nieruchomość o powierzchni 54,75 m , odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 672 zł27,04 m² 14 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Młodej Białołęki Drugi etap Osiedla Młoda Białołęka oferuje gotowe lokale usługowe o doskonałym potencjalne inwestycyjnym. Elastyczne przestrzenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 288 zł34,69 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru w czerwcu 2026 roku - super rozkład. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego, a jednoczesnie zapewniamy wsparcie podczas procesu zakupu. Eko-rozwiązania w mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł89,45 m² 17 887,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z tarasem 4 pokoje ok 89 m2 + taras (42 m2) + balkon (5m2) + loggia (8 m2) (oba dodatki B i L przy mniejszych pokojach/sypialniach). Okna na 4 strony świata. 2 łazienki + osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł37,32 m² 15 996,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Oferujemy do zakupu oddane do użytkowania mieszkanie dwupokojowe, położone w zielonej i spokojnej części Białołęki - przy ul. Zdzisława Beksińskiego 5. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 750 zł64,50 m² 12 306,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2 Loggiami. Inwestycja położona w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Lokal idealny do zamieszkania lub pod wynajem. Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 35.84 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Tarchominie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł131 m² 9 923,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Warszawa-Białołęka spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 785 zł64,59 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 750 zł70,62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie rodzinne | układ trójstronny | szkoła 100 m od inwestycji Nowa, czasowa cena specjalna: 12 500 zł/m Na sprzedaż (bezpośrednio od developera - kupujący nie płaci prowizji).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 907 zł113,78 m² 10 203,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Prezentuję Państwu przestronny segment w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej części Warszawy, łącząc wygodę życia w cichej okolicy z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 000 zł34,57 m² 15 533,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 300 zł26,60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł53 m² 12 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 966 zł33,83 m² 14 778,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie z balkonem, idealne na start lub pod inwestycję 0% prowizji | 0% pcc | zakup bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja wygodna na co dzień: szybki wyjazd

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł136,50 m² 13 040,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Atrakcyjny, nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej na sporej i zacisznej działce. Bliska Białołęka, cichy fragment ulicy Ostródzkiej / Wielkopolskiej, około 3,7 km od dwóch stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

4 pokoje 487 720 tyś, III kwartał 2023 Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) 56,0 m2 Pokoje 4 Cena 487 720 zł za 1 mkw 8 643 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł123 m² 9 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom w cenie mieszkania, białołęka pastell - Każdy dom będzie miał również własny ogródek oraz dwa miejsca parkingowe. Dostępne są domy 3- i 4-pokojowe o powierzchniach 101.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 496 zł31,84 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 907 zł115,25 m² 10 072,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnym i zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 813 zł33,63 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru. Uwaga, oferta specjalna. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego, a jednoczesnie zapewniamy wsparcie podczas procesu zakupu. Eko-rozwiązania w mieszkaniach pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 840 zł38,30 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy apartament w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Warzelniczej w Warszawie. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowego mieszkania.