dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

1 220 000 zł82 m² 14 878,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na cichym, zielonym i monitorowanym osiedlu, co zapewnia komfort, spokój i bezpieczeństwo na co dzień. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament | 3 Pokoje | Balkon | 1 piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Najbliższe sąsiedztwo charakteryzuje cicha i spokojna okolica z niską zabudową, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł64,66 m² 22 502,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować bardzo jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli na ulicy Jana Olbrachta 29. To idealna propozycja dla rodziny z jednym dzieckiem lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł257,27 m² 12 438,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 131 856 zł38,83 m² 29 149 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prestiżowy Apartament w Sercu Browarów Warszawskich Design i Klasa Cena: 1 131 855,70 zł Powierzchnia: 38,83 m Lokalizacja: browary Warszawskie, wola/śródmieście Szukasz adresu, który.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł53 m² 16 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Ogrodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 1953 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł138,88 m² 10 728,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą Domów na sprzedaż Bez Prowizji Bez Podatku pcc - 2% Funkcjonalny Dom na Sprzedaż 4-5 pok + ogródek Pełna zieleni okolica, liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł106,92 m² 11 971,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł36,60 m² 15 437 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą okolicy nie brakuje sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dolny Mokotów ulica Konduktorska - 3 pokoje / 48m2 we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Dolnym Mokotowie. 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 653 zł115,25 m² 9 888,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż nowoczesny Segment na Białołęce Bezpośrednio od Dewelopera Bez podatku | Bez prowizji | Gotowe w 2025 roku Parter: - salon z dużym oknami i wyjściem do ogródka - Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie w 4 piętrowym budynku w Warszawie na Osiedlu wsm Bielany, przy ul. Magiera. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł73 m² 24 643,84 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Elegancki apartament z marmurową wanną na warszawskiej Ochocie - idealny dla rodziny Na sprzedaż przestronny, narożny apartament o powierzchni 72,6 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł28,63 m² 15 543,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej (osiedle Lewandów 2) budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł30,44 m² 16 261 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Osiedle, ogrodzone, zamknięte, posiada: - alejki spacerowe, - placyk zabaw, - przy alejkach dużo miejsc parkingowych. Obok: - warszawskiego Centrum Atletyki, - makro, - biedronka 150 metrów, - węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł68,50 m² 10 656,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż przestronne i widne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 68,5 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy Rembertowa przy ul. Admiralskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł49 m² 23 040,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1940 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł600 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana działka z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w południowej części Ursynowa w prężnie rozwijającej się okolicy ulicy. Oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, praga-Południe przy al. Waszyngtona budynek / osiedle Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku. Rok budowy: 1963 Winda: tak.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,50 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości | 37,50mkw | 2 Pokoje | Oddzielna, zamknięta kuchnia | Ustawny Projekt Wnętrza | Orientacja wschodnia | Piwnica | 290m Metro - Rondo onz | Mieszkanie Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50,36 m² 16 858,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 11 na warszawskim Żeraniu. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł61 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | Białołęka Nowodwory | 61 m | tramwaj 200 m Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m, położone na parterze w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82,03 m² 18 164,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie | balkon I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy komfortowe czteropokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 070 679 zł130,89 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M03, taras: 14,65 m, ogródek: 124,16 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,10 m² 15 286,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią zlokalizowane nieopodal Galerii Mokotów. Aktualnie mieszkanie jest przedmiotem najmu i generuje rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,70 m² 11 669,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu niezwykle atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł38,58 m² 15 552,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Sprawnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 492 zł25,08 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczną kawalerkę na 2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,07 m² 19 940,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia oddzielna-ciemna, łazienka z wanną, przedpokój z szafą. Instalacje częściowo po.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł540 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Część mieszkalna+łącznik dla pracowników i ich pomieszczeń, idealne na firmę, dobre miejsce przy Estrady, gaz + światło, instalacje, woda w plastikach, dach z blachy 2004r, media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 880 000 zł256 m² 15 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Projekt z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolonostojącego - realizacja 10 m-cy (oddanie do użytkowania I kwartał 2027) Działka z projektem i pnb w administracyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł25,74 m² 15 928,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - gotowa do odbioru w stanie Deweloperskim Klucze na 30 marca 2026 Bezpośrednio od Dewelopera przkładowa załączona aranżacja przedstawia możliwość wydzielenia aneksu sypialnianego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Bezpośrednio kontakt   oferta sprzedaży domu ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 871 m² 693,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 2871 m.kw. Działka budowlana położona jest w Warszawie w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Białołęka. Wjazd bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł63 m² 23 809,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45,80 m² 14 628,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie urok zielonej Sadyby z funkcjonalnością miejskiego życia? Oto ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m - idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 061 700 zł79,59 m² 25 904,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Trzypokojowy apartament 79,59 M2 Z ogódkiem W odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Prestiżowy adres w sercu Mokotowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,02 m² 16 296,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,70 m² 16 076,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł79,14 m² 18 941,12 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, dwustronnego mieszkania z loggią o powierzchni 8,16 m2, położonego na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu wow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Doskonały adres na sprzedaż! Na dziewiątym piętrze codzienność zwalnia, a światło i przestrzeń budują naturalny komfort życia. Przemyślana architektura wnętrza oraz panoramiczny widok.