dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

820 000 zł44,90 m² 18 262,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku. Osiedle zamknięte i strzeżone. Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do.

Szczegóły ogłoszenia

917 475 zł47,05 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, wykończone wyselekcjonowanymi ze znawstwem materiałami wysokiej klasy. O mieszkaniu Ustawny salon (22,90 m. kw.) jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł290 m² 9 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 290 m2, działka 600 m2, znajdujący się w bardzo kameralnej okolicy warszawskiego Zacisza. Dom jest po generalnym remoncie, przeznaczony pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 na 2 z 4 pięter w przedwojennej kamienicy z 1933 roku w dzielnicy Praga-Północ. Mieszkania składa się z: - 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

815 000 zł35,65 m² 22 861,15 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

7 881 000 zł7 631 m² 1 032,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 7 631 m2 położoną w Wilanowie przy ulicy Olęderskiej. Nieruchomość to działka budowlana o regularnym kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 452 zł59,12 m² 21 168 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3 pokoje w sercu Mokotowa - odbiór już w tym roku! Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z przemyślanym układem i potencjałem inwestycyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

8 059 200 zł350,40 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: atrakcyjny wykończony lokal biurowy o powierzchni 350 m2, w ścisłym Centrum Warszawy. Zalety nieruchomości: świetna lokalizacja, nowoczesny budynek. Widoczna świetlna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł138,85 m² 9 002,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Falenica I segment skrajny z ogródkiem I 5 pokoi I 138 m2 I 1 250 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł74,81 m² 19 917,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Starej Pragi - ul. Białostocka. Zapraszam do świata wyjątkowego klimatu warszawskiej Starej Pragi, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym komfortem. To tutaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 044 zł38,31 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł146,20 m² 24 965,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w piątek 29/05/2026 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie - Stylowy i jasny apartament z tarasem wychodzącym.

Szczegóły ogłoszenia

994 000 zł63,60 m² 15 628,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ładne rozkładowe mieszkanie z trzema pokojami. Pokoje: 19,9m2, 15,8m2,9m2, kuchnia 5,4m2, łazienka 3m2, wc, przedpokój 9,7m2. Pierwotnie były 4 pokoje. Przy pokoju dziennym loggia 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 171 000 zł117,34 m² 9 979,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117,34 m , położone na 3. piętrze budynku bez windy przy ul. Strumykowej 40a. Układ mieszkania Poziom I - jasna i wygodna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana Baleya budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Klatka czysta, zadbana, regularnie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ta oferta to doskonała propozycja dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Warszawy. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać się.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł95 m² 18 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 94,51 m^2 zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy - Bemowie. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł46 m² 24 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania przytulne i nowoczesne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - przytulnej sypialni - funkcjonalnej łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, 100 metrów od ulicy Słowackiego składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 200 zł54,50 m² 26 425,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament wykończony przez dewelopera. Apartament 1 -pokojowy 871 640zł Apartament 2 -pokojowy 968 808 zł Apartament 3 -pokojowy 1 440 209 zł uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł37,65 m² 11 978,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5 (I piętro) przy ulicy Prądzyńskiego 23b w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 37,65 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

2 529 000 zł132,82 m² 19 040,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam 5-pokojowe mieszkanie, 132,82 m w Śródmieściu, na warszawskim Muranowie, przy ch Arkadia. Niewątpliwym atutem mieszkania jest lokalizacja oraz bardzo dogodna komunikacja. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł103,60 m² 13 503,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przestronny 3/4-pokojowy apartament 103,6 m z balkonem i garażem - Majdańska, grochów Zapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł125,50 m² 17 123,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronna enklawa spokoju przy ul. Paszkiewicza 1 Idealne dla Twojej rodziny! Szukasz wnętrza, które od progu daje poczucie domu ? To wyjątkowe, 125-metrowe mieszkanie łączy w sobie niespotykaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł119,89 m² 9 091,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy budynek w rewelacyjnej lokalizacji stan deweloperski do własnego wykończenia. Idealne miejsce na show-room, pracownię lub biuro. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł170 m² 13 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na urokliwym i spokojnym osiedlu, zaledwie 8 minut spacerem od stacji metra Ursynów. Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł55,60 m² 14 550,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - 5 pokoi - Mokotów okolice Warszawianki Mieszkanie wykorzystywane inwestycyjnie - dobra stopa zwrotu Jak najbardziej można wykorzystywać na własne potrzeby - możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 618 m² 741,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Ursynów, ul. Jeziorki | mpzp | media | świetna lokalizacja Na sprzedaż działka położona w Warszawie, dzielnica Ursynów (pyry), w rejonie ul. Jeziorki i Spornej.

Szczegóły ogłoszenia

16 245 600 zł13 538 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej. Teren z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł44 m² 19 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Dwupokojowe o powierzchni 43,63 m2 m2 w Śródmieściu przy Ogrodzie Krasińskich. Podstawowe informacje: mieszkanie po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł250 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rod forty leonidasa 250 M2 Z drewnianym domem 35 M2 antresolą I tarasem Zadbany ogród z na sadzeniami drzew i krzewów owocowych, oraz roślin ozdobnych. Drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł41,70 m² 18 657,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z dużym ogródkiem. Chcesz zamieszkać w przestrzeni, która łączy w sobie komfort oraz wygodę? Ta inwestycja może być Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,47 m² 25 409,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Kawalerka W centrum warszawy Serce miasta | Wyposażone w pełni | Inwestycja | Kawalerka | Dobrze skomunikowane | Przytulne ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 27m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł139 m² 7 913,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Osiedle nova przylaszczkowa 138,85 m | ogród | kameralna zabudowa | termin: listopad 2026 W zielonej części Falenicy (dzielnica Wawer), przy ul. Przylaszczkowej, powstaje nowe, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

859 900 zł68,13 m² 12 621,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Czy szukasz mieszkania dla swojej rodziny, na spokojnym, zielonym osiedlu? Czy zależy Ci na 3 samodzielnych pokojach i wydzielonej, widnej kuchni? A może ważna jest dla Ciebie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,50 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Juliana Konstantego Ordona. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny (25 m2) Sypialnia (12.

Szczegóły ogłoszenia

812 000 zł55,30 m² 14 683,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł56 m² 18 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Zadumana Ulica Zadumana znajduje się w dzielnicy Ochota, w części nazywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 488 zł39,25 m² 15 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.