dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Gocławek

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 699 000 zł289 m² 9 339,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dzień Otwarty 23.05.2026r. godz. 11:00 - 14:00. Segment środkowy na warszawskim Gocławku | 289 m | potencjał dla rodziny i inwestora Przestronny segment środkowy o powierzchni 289.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 800 zł59,36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 800 zł59,36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 673 zł41,39 m² 17 750,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

835 000 zł66,64 m² 12 530,01 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania na zielonym Gocławiu. Cena do negocjacji. Grunty uregulowane - można nabyć mieszkanie na kredyt. Czynsz administracyjny 800 zł. Księga Wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł56,60 m² 18 356,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Jugosłowiańskiej 15a, na zamkniętym i zadbanym osiedlu Adria na Gocławiu. Lokal o południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 800 zł59,36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klucze W wakacje. Bez prowizji. Proponujemy mieszkanie na ostatnim, 3 piętrze kameralnego bloku z windą. (tylko 17 mieszkań). Blok mieści się na osiedlu z niską zabudową w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł81,80 m² 19 437,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 81,8 m , położone na parterze budynku z windą przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2026. przy ul. Ostrobramskiej, praga-Południe, gocławek. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²73 m² 3 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od 1 sierpnia powierzchnia biurowa 32 m , 28 m i 13 m ( lub całość łącznie 73 m ), znajdująca się na parterze budynku biurowego zlokalizowanego w ok. Marsa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²13 m² 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 32 m , 28 m i 13 m (łącznie 73 m ), znajdująca się na parterze budynku biurowego zlokalizowanego w rejonie skrzyżowania Grochowska,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49,30 m² 14 807,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Widok na zieleń / wyjątkowa, zielona przestrzeń przed oknami / 2 pokoje / osobna kuchnia / osobne wc / loggia / zachód wschód / podwyższony parter / balkon zdystansowany do alejek pieszych wygrodzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł141,50 m² 9 180,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 141,6 m na Gocławiu. Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m , idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 48 m | Loggia | Piwnica | Praga-Południe (gocławek) Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na Pradze-Południe (gocławek), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 665 zł52,20 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! 2 pokoje | 52,2 m | balkon | garaż podziemny | osiedle strzeżone | Praga-Południe Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,2 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,82 m² 13 514,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż / 3 pokoje z możliwością 4 / 64,5 m / gocław / ul. Meissnera / dla rodziny / 3 pokoje z możliwością 4 - funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż na Gocławiu przy ul. Meissnera,.

Szczegóły ogłoszenia

52,86 zł/m²140 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal dwupoziomowy na wynajem - 140 m | ul. Rożnowska | praga-południe | idealny na biuro, gabinety, usługi Przedmiotem oferty jest atrakcyjny, przestronny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²61 m² 4 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do najmu biur przy ul. Jordanowskiej na Pradze Południe. Budynek odnowiony, wokół miejsca parkingowe. Powierzchnia dywanowa 53.2m2 (łącznie 61m2 brutto). Biuro zaznaczone jako nr 1 na rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²110 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do najmu biur przy ul. Jordanowskiej na Pradze Południe. Budynek odnowiony, wokół miejsca parkingowe. Powierzchnia dywanowa 96.5m2 (łącznie 110m2 brutto). Biuro zaznaczone jako nr 1 na rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł752 m² 3 324,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę | Warszawa, ul. Płowiecka Powierzchnia działki: 752 m Projektowany budynek usługowy: powierzchnia całkowita: 1148 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł67,40 m² 20 697,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy, luksusowy apartament Japandi - gotowy do zamieszkania | 67,39 m | Balkon | Rezerwat obok Są mieszkania, które po prostu dobrze się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

585 000 zł27,71 m² 21 111,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka 27,45 m2 | balkon | Gocławek | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż prezentuję funkcjonalną i bardzo dobrze doświetloną kawalerka o powierzchni 27,45 m2, położoną na Gocławku,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł2 150 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka z procedowanym pozwoleniem na budowę *przebudowa i rozbudowa) budynku wielorodzinnego, 2500 m2 pum! Bardzo dobra lokalizacja! Warszawski Gocławek, to obecnie jeden.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł465 m² 9 892,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję na sprzedaż kamienicę na Gocławiu o powierzchni 465 m2 Jest to nadbudowa na kamienicy z 1930r. Budynek jest w trakcie rozbudowy w stanie surowym zamkniętym, z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł58 m² 20 689,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na Gocławiu osiedle Saska, w nowoczesnym apartamentowcu na 8. (ostatnim) piętrze. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²181,92 m² 11 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesne Biuro przy skm Gocławek - Przestrzeń, która napędza biznes! Szukasz biura, do którego Twoi pracownicy dojadą bez korków? Prezentujemy jasną, elastyczną powierzchnię w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł64 m² 13 734,38 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie do adaptacji w świetnie skomunikowanej i zielonej okolicy na Warszawskiej Pradze Południe! lokalizacja: ul. Łukowska, praga Południe, warszawa Dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Po remoncie, podobnie jak klatki schodowe i elewacja. Usytuowane jest na 7 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z nowoczesną windą. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 673 zł41,39 m² 17 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek), ul. Jordanowska 18 Metraż: 41,39 m + balkon 4,50 m Piętro: 2/3 Rok budowy: 2025 Standard wykończenia: stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 673 zł41,39 m² 17 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze W wakacje. Bez prowizji. Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe w kameralnym bloku z windą. Atuty: kameralny blok, tylko 17 mieszkań 230 m do pkp Gocławek blisko ul. Grochowska blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,29 m² 19 111,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na Pradze Południe Zakup od Dewelopera - 0 % prowizji Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z ponad dwudziestometrowym tarasem na szóstym piętrze. Metraż poszczególnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł52,40 m² 15 553,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Cukrownicza 5, warszawa Adres: ul. Cukrownicza 5, dzielnica Praga-Południe (gocławek) Powierzchnia: 36 m Piętro: 2/7 Układ mieszkań: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²76 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest gotowa powierzchnia biurowa, samodzielny moduł biurowy o pow. ok. 76 m2 z klimatyzacją , ulokowany w kameralnym budynku w okolicy ul. Grochowskiej i Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 549,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł513 m² 4 463,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skrót: działka o jasnych i przewidywalnych parametrach planistycznych, położona w dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe (gocławek). Atrakcyjna propozycja dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł59,56 m² 13 935,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56 m² 10 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

|3 pokoje|jeziorko Gocławskie |widna kuchnia| Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Opinogórskiej 1 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na Gocławiu przy ul. Stanisława Rogalskiego. Lokal ma powierzchnię 53 mkw i usytuowany jest na 4. piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł1 000 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warszawa - Praga Południe - zielona, spokojna okolica z dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka położona w jednej z najbardziej pożądanych części Pragi Południe w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal o powierzchni 63 m znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1980 roku z windą przy ul. Orlego Lotu w Warszawie. Dwustronna ekspozycja północ południe sprawia, że.