dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

16 500 000 zł27 616 m² 597,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla Developera. Z analizy pobliskich terenów wynika, że można się starać o Warunki Zabudowy, które pozwolą na realizację około 64 lokali w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł101,26 m² 11 850,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 101,26 mkw., zlokalizowany na osiedlu Młoda Białołęka przy ul. Geodezyjnej w Warszawie. Nieruchomość objęta jest obowiązującą, 5-letnią umową.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł90,41 m² 23 227,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament w nowoczesnej inwestycji Wileńska Express zlokalizowanej na Pradze Północ. Nieruchomość z kategorii premium, z dopracowanym każdym detalem wnętrza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł50,90 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 850 000 zł112 m² 16 517,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1999 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł119,89 m² 11 085,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy segment z ogródkiem, w rewelacyjnej lokalizacji. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkład daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł65 m² 17 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł38 m² 15 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku na warszawskiej Saskiej Kępie jednej z najbardziej cenionych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł61,50 m² 22 747,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących kameralny charakter nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł82,15 m² 20 572,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, podzielone na 3 niezależne lokale, wszystkie aktualnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł2 365 m² 1 150,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka prawie 2.400 m2 | Wilanów - Powsin | ul. Dobrodzieja | mpzp | media - woda, gaz i prąd | mieszkalnictwo jednorodzinne - wolnostojące lub zabudowa bliźniacza | Możliwość wybudowania 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,50 m² 21 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

To mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 3. piętrze w bloku z 1967 roku przy ul. Karmelickiej na osiedlu Muranów w Warszawie. Budynek wyposażony jest w windę i domofon.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł380 m² 6 839,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wyjątkowy i komfortowy dom z uroczym ogródkiem, w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce (tarchomin). Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

973 145 zł40,42 m² 24 075,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top Floor z widokiem - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Stan Deweloperski Szukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl Służewca z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

713 900 zł55 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż rozkładowe 55m2 , w pełni wyposaźone mieszkanie plus garaż podziemny oraz komórka lokatorska. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze, w bloku z 2001 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 324 zł45,23 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***brak podatku 2% pcc*** *** 0% prowizji od kupującego *** Na sprzedaż 2 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 45,23 m , w prestiżowej inwestycji na Wilanowie, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

889 680 zł66 m² 13 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie ul. Turmoncka Targówek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość W mieszkaniu na 66m2 znajdują się trzy pokoje ( salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 100 zł42,12 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w cichej okolicy na Mokotowie *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł120 m² 13 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

W wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł683 m² 5 856,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom w Aninie 683 m powierzchni użytkowej - oferta dla wielopokolenionej rodziny oraz dla pomysłowego Inwestora! Mam przyjemność zaprezentować unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59,38 m² 11 283,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

: krótko: bielany - Chomiczówka (na zbiegu Reymonta i Conrada), ul. Marii Dąbrowskiej 1 | 59,38 m | 3 pokoje | duża loggia | jasne mieszkanie o ekspozycji na wschód i południe | 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł130,40 m² 21 395,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie z tarasem, położone przy ul. Opaczewskiej na warszawskiej Ochocie (szczęśliwice). To idealna propozycja dla rodzin, które szukają komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze apartamentowca z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł103 m² 13 970,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Połącz zalety życia w bloku i domu. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 103m2 ze 100 metrowym tarasem na dachu! Na sprzedaż - 2 poziomowy apartament położony w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł2 795 m² 1 198,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2795m2/ Radość / mpzp mieszkalnictwo jednorodzinne - zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46,77 m² 15 608,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, dwustronne o powierzchni 46.77 m przy ul. Skarżyńskiego na Ochocie. Lokal położony na parterze w zadbanym, 3-piętrowym budynku z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Z balkonem | 2 pokoje | 2,8 m wysokości* Wprowadzenie Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na warszawskich Bielanach, w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł232 m² 15 086,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy przy wyjściu z Metra Stokłosy - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji handlowych Ursynowa. Powierzchnia 232 m , parter, duże witryny oraz wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 056 zł42,92 m² 19 758,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie 42,92 m Zakup mieszkania nie wymaga pozwolenia od mswia dla obcokrajowców! W tej inwestycji pośiadamy równierż inne mieszkania na sprzedaż O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Majdańskiej tuż przy Rondzie Wiatraczna. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,08 m² 15 554,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,08 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł216,60 m² 11 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 502 zł52,86 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł193,70 m² 16 004,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:949 m²

Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m Tkaczy 6, serce Jelonek Cena: 3 100 000 zł Powierzchnia domu: ok. 200 m Powierzchnia działki: 949 m Lokalizacja: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł74,31 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Okopowej 33, blisko Centrum Warszawy. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł180 m² 19 439 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Słoneczny penthouse Z dużym tarasem I widokiem na panoramę miasta Świetna lokalizacja | Strzeżony budynek | Blisko stacji metra Wilanowska | Taras na dachu | Garaż | Klimatyzacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł34,65 m² 23 665,22 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Solidarności budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,50 m² 13 381,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne obecnie 2 pokojowe ale łatwo można zamienić na 3 pokoje, mieszkanie przy ul. 1 praskiego Pułku wp na warszawskim Grochowie. Mieszkanie ma 48,5m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł68,07 m² 17 482 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja i luksus spotykają się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł80,50 m² 24 720,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Loftowy apartament W sercu pragi północ Praga Północ | Praska Moderna | Wysokość 5 m | Antresola | Loftowe przeszklenia | 2 balkony | Metro 3 min | Bardzo jasne i ciche ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 081 379 zł56,05 m² 19 293,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjny rozkład 56,05 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż oferuję.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij