dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Marysin Wawerski

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 000 zł307,48 m² 4 878,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:574 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i spokojnej części Warszawy - Marysinie Wawerskim przy ul. Cedrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 767 zł58,63 m² 14 954,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 418 zł60,88 m² 13 788,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 278 zł61,45 m² 13 788,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie Wawer, marysin Wawerski, ul. Króla Maciusia 9. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami W czerwcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski Południowy,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wykończenie pod klucz - umeblowane. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Korkowa 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski Południowy,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wykończone pod klucz - umeblowane. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Korkowa 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 722 zł44 m² 17 176 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44 m2 na V piętrze. Apartament składa się pokoju dziennego z kuchnią 23,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

773 043 zł46 m² 16 805 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 46 m2 na I piętrze. Apartament składa się pokoju dziennego z kuchnią 25 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47,50 m² 13 242,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Marysin Wawerski | ul. Kościuszkowców 101 Lokalizacja: warszawa, wawer - Marysin Wawerski, ul. Kościuszkowców Powierzchnia: 47,5 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł90 m² 15 544,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest niebanalna nieruchomość o powierzchni 90 m stanowiąca odrębną własność, zlokalizowana w Warszawie - Wawer -> Marysin Wawerski przy ulicy Tytoniowej. 1) lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł516 m² 2 616,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana na Marysinie Wawerskim w dzielnicy Wawer przy ul. Związkowej; działka o pow. 516 m2, wymiary 20 x 26 m., narożna, ogrodzona z brama wjazdową,.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł98,68 m² 75,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 907 zł49,27 m² 17 249,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie o pow.49,27 m2, 5 piętro Stan developerski. Planowany termin zakończenia inwestycji to 30 03 2026 roku Zakup bezpośrednio od developera. oraz jest zwolniony z 2% podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 832 zł87,52 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w cichej okolicy *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: wawer jest otoczony rozległymi terenami zielonymi, parkami i trasami rekreacyjnymi, stanowi doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin Wawerski,Warszawa

1 024 500 zł61,72 m² 16 599,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem! Taki balkon to dodatkowa strefa relaksu dla Twojej rodziny :) Dodatkowo jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 46 000 zł. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy 50 m Marysin Wawerski, warszawa Na wynajem lokal o powierzchni 50 m , położony na wysokim parterze budynku zlokalizowanego w spokojnej części Marysina.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł96,40 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy doskonale skomunikowane duże mieszkanie na bezpiecznym zacisznym osiedlu! Bardzo ładne, jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie, na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Marysin Wawerski,Warszawa

798 000 zł59,48 m² 13 416,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59.5 m2 znajdujące się na 1 piętrze kamienicy w Marysinie Wawerskim przy ul. Czecha. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń z przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48m2 z oddzielną kuchnią i balkonem w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4. Nieruchomość składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł3 280 m² 1 524,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działkę 3280m w Wawrze za 5 000 000 pln. Działka budowlana wymiarowa - kwadrat - zlokalizowana w spokojnej okolicy z infrastrukturą, w sąsiedztwie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 014 000 zł61,10 m² 16 595,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone na zabudowę garderobianą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 836 000 zł122 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:79 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, wykonane w najwyższej jakości materiałów Domy Szeregowe Wille Potockich w stanie deweloperskim w Marysinie Wawerskim. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 627 zł43,81 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w spokojnej okolicy bez prowizji *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: wawer jest otoczony rozległymi terenami zielonymi, parkami i trasami rekreacyjnymi, stanowi doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32,19 m² 13 637,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentuję Państwo przytulne mieszkanie obok lasu! O mieszkaniu: mieszkanie ma 32,19 m2 i ma 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę i hol. Pełna własność, księga wieczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 832 zł87,52 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój nowy etap życia zaczyna się tutaj Są miejsca, do których wracasz z przyjemnością. I są takie, z których nie chcesz wychodzić. Ta inwestycja to propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin Wawerski,Warszawa

731 620 zł43,81 m² 16 699,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

? komfortowe 2- pokojowe mieszkanie dla Was Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł3 450 m² 1 449,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| piękna, kwadratowa działka,położona w Marysinie Wawerskim, granicząca z rezerwatem leśnym w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Blisko do komunikacji, a cicho. Działka wśród nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł320 m² 7 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom wolnostojący pow. całkowita ok. 390m2 / działka ok 950 m2! Budynek wolno stojący z zapleczem gospodarczym o pow. całkowitej 390m2 położony na kształtnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka 400 m Marysin Wawerski, bezpośrednio przy Trasie Siekierkowskiej Na wynajem ogrodzona działka o powierzchni 400 m , położona w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 043 zł46,29 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie o pow.46,29 m2, 5 piętro Stan developerski. Planowany termin zakończenia inwestycji to 30 03 2026 roku Zakup bezpośrednio od developera. oraz jest zwolniony z 2% podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa - Wawer. Blisko Ronda Marsa. Atrakcyjna oferta wynajmu powierzchni użytkowej. Do wynajmu powierzchnia 200 m wolna od zaraz. 3-cie piętro. Parking na terenie ogrodzonym pod budynkiem. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Połówka domu W świetnej lokalizacji Marysin Wawerski kameralne zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Komunikacja mza 200m , szkoła i przedszkole w pobliżu. Budynek dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

31,67 zł/m²120 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy 12om2, 3 pokoje, ostatnia kondygnacja w 2 piętrowym budynku w Warszawie - Marysinie Wawerskim. Wejście z klatki schodowej. Rozkład pomieszczeń: przedpokój 19,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²41 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal Usługowy na Wynajem - Korkowa 45, marysin Wawerski Oferujemy przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 470 m w nowym budynku przy ul. Korkowej 45 w dzielnicy Marysin Wawerski.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 29m2 położone w Warszawie / Marysin Wawerski. Rozkład : przedpokój - ok.2,4m 2 , pokój z aneksem kuchennym - ok.18,6m 2 , mały pokój - ok.5m 2 , łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sępia

Marysin Wawerski,Warszawa

2 199 000 zł317 m² 6 936,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Marysin Wawerski, warszawa, ulica Sępia Oferuję wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w zielonej części Marysina Wawerskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2020 roku. Jest to pierwsza oferta najmu - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rezedowa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, na parterze w spokojnej, zielonej części Marysina Wawerskiego. Budynek jest dyskretnie schowany za tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

39,95 zł/m²200 m² 7 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 7-pokojowe biuro 200 m2 piętro 2/2 bez windy w budynku zmodernizowanym w 2020 r., Wawer, Marysin Wawerski. Doskonałe na siedzibę firmy, kancelarię księgową, dla programistów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marysin Wawerski,Warszawa

944 900 zł65 m² 14 494,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

? komfortowe 3- pokojowe mieszkanie dla Was Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Uwaga : Tylko najem okazjonalny, najemcy bez dzieci i bez zwierząt. Oferta nie jest przeznaczona dla obcokrajowców. Wolne od zaraz. Kaucja 1 miesięczna. Opłaty 2300zł +media Na wynajem 2 pokojowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij