dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Bródno

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Targówku, przy ul. Rembielińskiej. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z: pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38,31 m² 15 635,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie w aktulanej promocji do końca maja. Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera od 27 do 79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł59,69 m² 14 223,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,40 m² 12 640,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% - zakup bez prowizji Ustawne, funkcjonalne i bardzo ciche mieszkanie 3 pokojowe z balonem znajduje się 5 min. spacerem od stacji metra Bródno przy ulicy Nieszawskiej 5 Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł38 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, targówek, bródno, ul. Wyszogrodzka Zakup za gotówkę. Przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł59,20 m² 12 483,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł46,40 m² 17 435,34 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Malborskiej na Warszawskim Targówku w sąsiedztwie drugiej linii Metra i stacji Kondratowicza. Blok jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,50 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.5 m2 w zadbanym bloku na warszawskim Bródnie. 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,50 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł48,10 m² 12 785,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bezpośrednio, 48m2, 3-pok, widok na Park, metro, bródno, możliwość aranżacji na 4-3-2 pokojowe Bezpośrednio sprzedam - bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 166 000 zł79,80 m² 14 611,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedajemy: atrakcyjny, przestrzenny apartament 80 m2 na ul. Rembielińskiej, na warszawskim Bródnie. Pod lupą: lokal znajduje się na 9. piętrze, w 10. piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,40 m² 11 217,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty Ernest Rębelski tel.   Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,40 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż | 799 000 zł | 46,4 m2 | mieszkanie | 3 pokoje | Krasiczyńska 2 | Warszawa Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,50 m² 11 926,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, na warszawskim Bródnie - 3 min. pieszo do stacji Metra Bródno. Okna oraz balkon usytuowane od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł130,55 m² 11 482,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:67 m²

Majowa Promocja! Niższa cena! Dom, w którym codzienność nabiera lekkości! Nowoczesna forma. Jasne wnętrza. Marzysz o domu, który łączy nowoczesną architekturę, przestrzeń i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł25 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustawna kawalerka usytuowana przy ul. Łojewskiej w dystansie 5 min od metra linii M2. Usytuowana na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy, tylko 3 mieszkania na klatce. Wyremontowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł37,70 m² 15 384,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dzień dobry! dziękuje za współpracę pośrednikom. W maju 2026 roku podejmę próbę samodzielnej sprzedaży bez prowizji. Proszę nie dzwonić Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4b, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle zamknięte, wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy do sprzedaży własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego znajdującego się na VI piętrze w X piętrowym budynku przy ulicy Chodeckiej nr 6. Lokal znajduje się w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

485 000 zł30,50 m² 15 901,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przestronna kawalerka z możliwością wydzielenia strefy sypialnej ul. Ogińskiego 1 metraż: 30,50 m2 piętro: 6 z 10 spół. własn. z kw, możliwość posiłkowania się kredytem cena: 485.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

560 000 zł33,50 m² 16 716 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł59 m² 15 339 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 z balkonem. Łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 351 180 zł113 m² 11 957 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 113 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł49 m² 16 224 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 z balkonem. Łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 000 zł78 m² 14 808 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł54 m² 15 648 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem. Łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł37 m² 16 892 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł53,40 m² 14 213,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,40 m znajdujące się przy ul. Poborzańskiej, usytuowane na wygodnym 2. z 10 pięter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1975 roku. Lokal po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie udostępnione za zgodą właścicieli 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu | 38 m | Metro Kondratowicza | Targówek Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł61,41 m² 19 377,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 10. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Rembielińskiej w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41 m² 17 048,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

! nowa oferta! tylko U nas! jak nowe! prawdziwe zdjęcia, nie ai. Zapraszam do zapoznania się z najładniejszym mieszkaniem na sprzedaż na warszawskim Targówku, ofertą mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł40 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m2 w świetnej lokalizacji na warszawskim Bródnie - niedaleko metra. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł41 m² 14 804,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł25,20 m² 17 420,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Targówek - Bródno ul. Wysockiego | 750 m do stacji metra Bródno | autobus 300 m | tramwaje 600 m > 25,2 m2 > 1 pokój + osobna kuchnia z oknem > stan: mieszkanie starszego typu,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52,88 m² 14 183,06 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3pok. | narożne | Metro | miejsce postojowe | Trzypokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnia Warszawa, targówek Bródno, ul. Bolesławicka 26 metraż: 52,88 mkw piętro: 0 z 9 pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł558 m² 10 573,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 680 m²

Na sprzedaż obłędna rezydencja w dworkowym stylu na warszawskim Targówku wraz z dodatkowym domem dla gości. Nieruchomość składa się Z: 1. Głównego domu: na parterze ( wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł47 m² 13 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 47 m | Warszawa Bródno, ul. Łojewska 13 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w budynku bez windy. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2 na Bródnie. Bliski dostęp do metra (900 metrów). Ogólnie okolica posiada dogodną komunikację miejską (metro, tramwaje, autobusy). Mieszkanie jest.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij