dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Łojewska

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

739 000 zł59,20 m² 12 483,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł25 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustawna kawalerka usytuowana przy ul. Łojewskiej w dystansie 5 min od metra linii M2. Usytuowana na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy, tylko 3 mieszkania na klatce. Wyremontowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

749 000 zł62 m² 12 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł40 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m2 w świetnej lokalizacji na warszawskim Bródnie - niedaleko metra. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł45,94 m² 11 950,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Łojewskiej na spokojnym i zielonym Bródnie dwustronne, dobrze nasłonecznione, z balkonem oraz przynależną piwnicą. Bardzo dobra lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł24 m² 18 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł47 m² 15 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe. Umeblowane. Po remoncie. Bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Warszawa Bródno ul. Łojewska 9 47 m | 3 pokoje | balkon | piwnica * jasny, przytulny salon ok. 15,5 m miejsce spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62 m² 12 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,25 m² 12 919,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł47 m² 13 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 47 m | Warszawa Bródno, ul. Łojewska 13 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w budynku bez windy. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,50 m , usytuowane na 2 piętrze z 4 (bez windy), zlokalizowane przy ul. Łojewskiej, w odległości 800.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Z przyjemnością prezentuję kawalerkę o powierzchni 24.5 mkw. Mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie łącznie z wymianą wszystkich instalacji, jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

739 000 zł59 m² 12 483,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

[rezerwacja] Szukasz mieszkania, które łączy ustawność trzech pokoi z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą pod ręką? To propozycja idealna dla młodej pary lub rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych na warszawskim Targówku - Bródno. Bardzo dobra lokalizacja - 7 minut na piechotę do stacji Metra Kondratowicza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

739 000 zł59 m² 12 483,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker oferuje do sprzedaży mieszkanie do generalnego remontu, targówek, bródno, ul.Łojewska 4, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 6 piętro z 10, loggia mieszkanie z KW, można posiłkować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 47 m | Warszawa - Bródno, ul. Łojewska 13 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w budynku bez windy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

759 000 zł59 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 549,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe dwupokojowe mieszkania o pow. 37,64 m2 w budynku z 1968 r. Do wprowadzenia, nie wymaga nakładów. Pokoje usytuowane w kierunku południowym, co zapewnia nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 152 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokoje o powierzchni 37,38 m2. Świetna lokalizacja: metro, niski czynsz. Dodatkowo jest możliwość korzystania z piwnicy. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia; - salon; - kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

840 000 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowiec inwestycyjny | 2-pak | 2pak | 2x kawalerka na 1 księdze wieczystej Bezpośrednio. Bez prowizji. Oferta dotyczy zakupu mieszkania 47m2, podzielonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

460 000 zł38 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - idealne na start lub pod inwestycję! Warszawa, ul. Łojewska 26 | 37,6 m | Piętro 4/4 Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tylko 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lex nieruchomości tel.+48 Oferujemy Państwu bardzo interesujące mieszkanie w kategoriach: - ekonomicznych - lokalizacyjnych - praktycznych, zarówno w celach inwestycyjnych, ponieważ aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecam do sprzedaży mieszkanie przy ul.Łojewskiej. Mieszkanie o powierzchni 47 mkw,3 pokoje. Układ mieszkania: - salon z kuchnią z wyjściem na balkon - jasna, funkcjonalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

814 000 zł62 m² 13 129 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

460 000 zł38 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

667 625 zł57 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż dwustronne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 54,50 m2, znajdujące się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku, cisza i spokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

667 250 zł57 m² 11 644,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 z widną kuchnią i balkonem, znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania odświeżona kawalerka z oddzielną widną kuchnią znajdująca się na Bródnie przy ulicy Łojewskiej 13, kilka minut od Metra. Z okien widok na zielony skwer. Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

425 000 zł28 m² 14 964,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Przytulna kawalerka po remoncie Warszawa Bródno, ul. Łojewska Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka po remoncie, zlokalizowana w spokojnej części Bródna przy ul. Łojewskiej. Mieszkanie.