dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kowalskiego

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

887 556 zł59,97 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 001, ogródek: 185,63.

Szczegóły ogłoszenia

850 722 zł59,91 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 022, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

681 112 zł44,81 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 038, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 810 zł75,78 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 045 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 018 845 zł75,47 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 053 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

875 562 zł59,97 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 036, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

669 175 zł46,15 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 032, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 800 zł67,52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 048 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

651 780 zł42,60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 037, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

863 712 zł59,98 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 035, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 629 zł108,07 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 046 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

723 128 zł48,86 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 007, ogródek: 31,43.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł32,40 m² 19 413,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, targówek, ul. Aleksandra Kowalskiego 3 Metraż: 32,4 m Piętro: 8/10 Rok budowy: 1970r. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

681 112 zł44,81 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 027, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 498 zł81,13 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 052 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 563 966 zł102,22 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 047 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 051 515 zł77,89 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 054 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

850 722 zł59,91 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 033, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 205 zł82,29 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 051 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 082 783 zł72,67 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 049 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

634 740 zł42,60 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 017, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

875 562 zł59,97 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 025, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

771 224 zł51,76 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 004, ogródek: 158,28.

Szczegóły ogłoszenia

845 718 zł59,98 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 013, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

863 712 zł59,98 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 024, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

669 175 zł46,15 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 043, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

863 568 zł59,97 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 014, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

672 150 zł44,81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 009, ogródek: 34,10.

Szczegóły ogłoszenia

1 615 608 zł106,29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 044 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 078 zł72,22 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 050 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

899 700 zł59,98 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 002, ogródek: 281,30.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

662 550 zł32 m² 20 449,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Uwaga: ogłoszenie bezpośrednie. Agencje zapraszam tylko z klientem. Ogłoszenie przedstawia wizualizacje, a remont zakończy się w marcu 2026r. Warszawa - Targówek, ul. Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, targówek - Bródno, ul. Aleksandra Kowalskiego 1 Metraż: 60 m + komórka lokatorska ok. 10 m Piętro: 10/12 (2 windy) Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

875 000 zł46 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Posiadamy w naszej ofercie eleganckie, świeżo wyremontowane, nigdy nie zamieszkane - nowoczesne mieszkanie wykończone W wysokim standardzie. Zamieszczone zdjęcia są wizulizacjią - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

637 864 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na Targówku. Kameralny budynek idealny zarówno dla rodzin, par jak i na inwestycje na Bródnie Podgrodziu. Planowany termin oddania 1 kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

637 864 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

455 000 zł35 m² 13 074,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przestronna kawalerka z balkonem i oddzielną kuchnią z oknem jedynie 200 m do stacji Metro Kondratowicza. Powierzchnia nieruchomości to 34,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalskiego

Bródno Podgrodzie,Warszawa

772 049 zł60 m² 12 930 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - bezpłatnie i komfortowo. Skorzystaj z wakacyjnego rabatu na wykończenie wnętrza i otrzymaj kompleksowe wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 512,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Doskonała lokalizacja - 3 minuty spacerem do stacji metra kondratowicza. -Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą zlokalizowane -warszawa, targówek, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaoferować trzypokojowe mieszkanie, położone na Bródnie przy ul. Kowalskiego 3. Usytuowane na 5 piętrze w 11-piętrowym budynku z dwoma nowymi windami, wzniesionym w 1977.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 512,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek