dowolna

Domy na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży domów

1 221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 221 ogłoszeń

1 147 000 zł101 m² 11 356,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Opis ; Oferujemy Państwu środkowy segment w stanie developerskim w Miedzeszynie blisko Obwodnicy i linii skm. Cztery pokoje z wydzieloną kuchnią i ogródkiem to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 800 000 zł257,94 m² 18 608,98 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 6-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w II etapie inwestycji Neo Natolin w Warszawie. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 895 000 zł257,94 m² 18 977,28 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 895 000 zł257,94 m² 18 977,28 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

8 900 000 zł488,50 m² 18 219,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:859 m²

Wyjątkowa kamienica z 1956 roku pod inwestycję. Powierzchnia 488,50m2. Taras około 70m2 od strony zachodniej Nieruchomość usytuowana na dwóch działkach o powierzchni łącznej 859m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł416 m² 8 389,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 433 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w "starej" Radości, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł149,86 m² 10 669,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferuję Państwu dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Przylaszczkowej, warszawa, wawer, falenica, mazowieckie. Lokalizacja ta jest doskonała zarówno pod względem dojazdu do centrum Warszawy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł82,50 m² 15 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:738 m²

Oferta sprzedaży 50% udziałów w domu Warszawa Targówek / Zacisze Na sprzedaż wyjątkowe 50% udziałów w domu jednorodzinnym położonym w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

739 000 zł63,99 m² 11 548,68 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Ten dom to dobry wybór dla osób, które poszukują lokalu z własnym ogrodem. Na dole zaprojektowano wygodny salon z aneksem kuchennym, toaletę oraz ustawny hol, w którym bez trudu zmieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

899 000 zł81,17 m² 11 075,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ten przestronny 4-pokojowy dom to dobry wybór dla rodziny z dziećmi. Na parterze, w strefie dziennej mieści się komfortowy salon z aneksem kuchennym, duży hol z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

839 000 zł71,32 m² 11 763,88 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Komfortowy dom w spokojnej okolicy, który zapewni wygodne życie rodzinie. Na parterze domu znajduje się salon z widnym aneksem kuchennym, hol z miejscem na szafę i toaleta. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł268 m² 9 291,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej i zielonej części Ursynowa. Ten przestronny, liczący 268 m skrajny segment z dużym 117m2 ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł615 m² 9 593,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Reprezentacyjna willa O powierzchni 615 m2 wykończona materiałami wysokiej jakości, usytuowana przy samym lesie kabackim Z przepięknym ogrodem oraz wysokością W salonie ponad 3 metry :.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł231 m² 16 450,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom bliźniak Mokotów Służew 23 m2 | duża działka 451 m | garaż | 5 sypialni | metro Wilanowska Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł283 m² 7 067,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:283 m²

Dom z duszą w sercu Wawra | 330 m przestrzeni | rodzinny klimat | ogród | garaż Są domy, które mają jedynie metraż. I są miejsca, które mają historię, atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

2 959 000 zł290 m² 10 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:651 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w doskonałej lokalizacji na pograniczu Mokotowa z Ursynowem przy ul. Chłapowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł173 m² 7 225,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Szukasz wygodnego domu dla rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze atuty: lokalizacja: wesoła/stara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł116,16 m² 7 920,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł116,16 m² 7 920,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł116,16 m² 8 350,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł490 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

0% Prowizji od Kupującego. Bardzo ładny, wykończony dobrymi materiałami, wolnostojący dom, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Ursynowa ( Pyry ). Dom posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł316 m² 11 993,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:524 m²

Dom z klimatem przy Wyścigach - przestrzeń, zieleń i funkcjonalność! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni całkowitej 391.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 999 zł422 m² 6 161,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty w środę 20.05 pomiędzy 16.30-18.30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Przestronny segment w spokojnej, zielonej części Bemowa obok lotniska Bemowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 975 000 zł272 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Lokalizacja - sadyba! Ładny skrajny segment ( kaskadowe posadowienie domów). Ostatni "duży" remont - dach, okna - 2005r. Podłogi - klepka dębowa Piwnica: parter: kuchnia, pokój dzienny , wc; piętro:3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny, w nowoczesnej zabudowie dom o powierzchni 180 m , w spokojnej dzielnicy Białołęka w Warszawie. Miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł180 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Przedwojenny dom W zabudowie bliźniaczej na starym mokotowie na działce O powierzchni 420 m2 : Dla kogo? Idealny dla osób szukających harmonii pomiędzy miejskim stylem życia a kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł158 m² 16 772,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący przy ul. Gruszy o powierzchni 158 m2. Dom znajduje się na działce wynoszącej 1163 m2. Zlokalizowany jest w zielonej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł460 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:356 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na warszawskim Marymoncie, zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi zlokalizowanej w dogodnym położeniu komunikacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł216,60 m² 11 772,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł340 m² 13 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:929 m²

Zapraszam do zakupu. Nieruchomość doskonała pod inwestycję - bliźniak o powierzchni 240 m , 10 pokoi. Każdy pokój wynajęty długoterminowo z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł220 m² 9 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż przestronny segment położony w zielonej, spokojnej części Warszawa Ursynów, w okolicach ul. Puławskiej. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł240 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:567 m²

Dom inwestycyjny składający się z dwóch mieszkań i lokalu usługowego przy ul. Jeziorowej na Wawrze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 725 632 zł211,81 m² 12 868,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Terra verde wilanów I dom nr 6 | wilanów - zawady Dom nr 6 to wyjątkowa propozycja w ramach prestiżowej inwestycji Terra Verde Wilanów, zlokalizowanej przy ul. Glebowej. Budynek ten, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł204 m² 19 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, nowoczesny oraz funkcjonalny dom na warszawskiej Augustówce. Dom jest wykończony z najwyższej jakości materiałów, stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł207 m² 12 801,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży bliźniak o pow. 270 m 2. Położony na działce o pow. ok. 700 m 2. Dom odnowiony i odświeżony, do zamieszkania. Dom cichy, ogród kameralny, cichy, sąsiedztwo:.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł144 m² 14 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszawa | Wawer. Dom wolnostojący o powierzchni 144 m , 5 pokoi, na dużej działce 1000 m . Zielona, spokojna okolica z lasem na wprost posesji. Zadbany ogród, kominek ogrzewający.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł637 m² 4 003,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Duży podpiwniczony dom o pow. 637 mkw zlokalizowany na 1176 metrowej, pięknie zagospodarowanej, ze starodrzewiem działce. Obecnie budynek przystosowany jest do prowadzenia działalność takich jak:.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł114,55 m² 16 150,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowy słoneczny segment przy ul. Trombity 31 w Warszawie! informacje O nieruchomości: nieruchomość to 5-pokojowy segment z balkonem o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł320 m² 17 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wilanów | dom na sprzedaż 320 m | 5 sypialni | ogród | 2 miejsca postojowe W garażu Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, kameralnej części Wilanowa. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł280 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej 280 m w Falenicy, dzielnica Wawer, warszawa. W ostatnim czasie Wawer jest najczęściej wybierany przez nowych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Sprzedam atrakcyjny lokal 75,96m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Chodzieska Lokal bez czynszowy o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł380 m² 6 839,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wyjątkowy i komfortowy dom z uroczym ogródkiem, w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce (tarchomin). Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł120 m² 13 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

W wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wiosenna przecena! Oferta ograniczona czasowo tylko do 30 maja! Skorzystaj z wyjątkowej obniżki i zamieszkaj w zielonym Wawrze w nowej, super cenie! Nowoczesny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, położoną w cichej i zielonej okolicy warszawskiej Białołęki. Jest to doskonała propozycja dla rodzin, które.