dowolna

Domy Warszawa Ursynów

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 450 000 zł90 m² 16 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Nieruchomość na działce z atrakcyjnym mpzp, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa Pyry Leśne, przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:926 m²

* english version below* Avenue Estate prezentuje przestronny, klimatycznie i stylowo urządzony dom/bliźniak na Ursynowie, w otoczeniu kameralnej zabudowy willowej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł226 m² 8 402,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie blisko ulicy Puławskiej i Lasu Kabackiego. Dom o powierzchni 226m2 wybudowano w technologii tradycyjnej i przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Komfortowy, przestronny dom o pow. 250m2, usytuowany na pełnej zieleni działce o pow. 1177m2 na Ursynowie Grabowie. To jedno z tych miejsc, które wciąż zachowują spokojny, niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 900 000 zł882 m² 11 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch budynków (1 wolnostojący i dwa segmenty połączone ze sobą) w których znajdują się 23 pokoje gościnne oraz część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł204 m² 13 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry, przy ulicy Farbiarskiej. Dom wybudowany został w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł345 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji od Kupującego. Bardzo ładny czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie na granicy z Wilanowem blisko Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 000 zł306 m² 7 467,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta tylko u nas w biurze w promocji 0% prowizji. Bardzo atrakcyjny, środkowy segment usytuowany z dala od gwaru miejskiego blisko Lasu Kabackiego na Ursynowie-Pyry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Atrakcyjny, czterokondygnacyjny segment o powierzchni całkowitej 270 mkw, w tym 230 m2 powierzchni mieszkalnej i około 40 m2 piwnicy. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł615 m² 9 593,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja położona w drugiej linii zabudowy od Lasu Kabackiego, lokalizacji, która jest wyjątkowa i stanowi jeden z najbardziej pożądanych atutów tej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł180 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle domów jednorodzinnych Pachnąca to oaza ciszy i spokoju między skarpą wiślaną - polami szkoleniowymi sggw na Nowoursynowskiej - a ulicą Rosoła. Rano i pod wieczór słychać.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 295 000 zł101,44 m² 22 624,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na prestiżowym osiedlu Modern House przy ul. Cymbalistów na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość z 2021 roku została.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł500 m² 17 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 782 m²

Wyjątkowy dom na skarpie z basenem w bryle budynku, położony na dużej, kameralnej działce w prestiżowej części Kabat. Rezydencja o powierzchni około 500 m łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156 m² 7 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc, bez prowizji. Lokalizacja domów: baszkówka koło Warszawy. Usytuowane między Tarczynem a Piasecznem. Zakup przez obcokrajowców bez pozwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł252,32 m² 11 493,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem położona na zamkniętym osiedlu przy zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł520 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

0% Prowizji od Kupującego. Oferta tylko u nas w biurze. Wolnostojące dwa domy o łącznej powierzchni 520 m2 posadowione na działce o powierzchni 2137 mkw usytuowane na granicy Pyr.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł235 m² 40,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Parametry nieruchomości Parter: hol z garderobą, schowek pod schodami, otwarta sala kinowa, łazienka z prysznicem, kotłownia/prania, sauna, garaż na jeden samochód 1 piętro: salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł490 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

0% Prowizji od Kupującego. Bardzo ładny, wykończony dobrymi materiałami, wolnostojący dom, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Ursynowa ( Pyry ). Dom posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł571 m² 6 637,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Wyjątkowy dom, w którym przestrzeń spotyka się z solidną jakością wykonania. Zapraszamy do zakupu wolnostojącej rezydencji o imponującej powierzchni całkowitej 571 m (370.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł457 m² 6 542,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:708 m²

Dom inwestycyjny na ursynowie wysoka rentowność, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna na Ursynowie idealna propozycja dla osób poszukujących stabilnego źródła.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 460 000 zł133 m² 10 977,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Dom nr 13 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł212 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Funkcjonalny dom Z furtką do lasu dane techniczne: segment środkowy - dom jednorodzinny o powierzchni 212m2 to idealna propozycja dla ceniących styl i poszukujących spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 237 900 zł161 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Wyjątkowa inwestycja premium Domów Jednorodzinnych z własną Księgą Wieczystą na granicy Ursynowa i Wyścigów w okolicy ulicy Poleczki z w Inwestycję wyróżnia: - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł210 m² 80,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Nowoczesny i przestronny lokal 210 m do wynajęcia | Jezioro - blisko natury i miasta | Warszawa Komfortowy dom na kameralnym osiedlu - gotowy do zamieszkania od zaraz! Do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ursynów,Warszawa

6 900 zł150 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment W zielonej okolicy warszawskiego ursynowa Miejsca postojowe | Zwierzęta akceptowalne | Blisko lasu | Dobry dojazd do Centrum ***** rozkład pomieszczeń: dom o powierzchni 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 057 200 zł148 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego przy kameralnej ul. Wodzirejów na warszawskim Ursynowie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł430 m² 11 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 430 m , 14 pokoi, wybudowany w 2004 roku. Działka 640 m + 600 m działki w użytkowaniu Budynek w stanie do zamieszkania. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł260 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

DO wynajęcia wolno stojący dom na cele biurowe. Lokalizacja - Pyry, okolica wjazdu na obwodnicę s2. Powierzchnia - 260 mkw Powierzchnia działki- 420 mkw Stan techniczny - bardzo dobry, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł138 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom w stanie developerskim z wykończeniem pod preferencje najemcy (właściciel wykończy dom w konsultacji z najemcą). Lokalizacja: - około 500 m do ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł296,90 m² 14 819,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu elegancki, w pełni urządzony dom w znakomitej lokalizacji. Dom o powierzchni całkowitej 296,9m2, użytkowej 231,24, to pięć pokoi oraz duży garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł178,55 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Nowoczesny, przestronny dom dla rodziny w kameralnej inwestycji przy Ursynowie. 178,55 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, prywatny ogród, duże przeszklenia oraz ponad 40 m strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 001 zł255 m² 10 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie. Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł345 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji od Kupującego. Bardzo ładny czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie( Stary Służew) na granicy z Wilanowem blisko Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

Pyry - las kabacki! Do sprzedania wygodny dom w ciszy i wśród bujnej zieleni - 200m od ściany Lasu Kabackiego. Pięknie zagospodarowany, ustronny ogród - oryginalne nasadzenia, kwiaty, oczko.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł220 m² 9 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy