dowolna

Domy Warszawa Ursynów

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

2 900 000 zł252,32 m² 11 493,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem położona na zamkniętym osiedlu przy zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł804 m² 12 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować luksusową rezydencję zlokalizowaną na Ursynowie nieopodal lasu Kabackiego. Lokalizacja Oferowana nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł457 m² 6 542,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:708 m²

Dom inwestycyjny na ursynowie wysoka rentowność, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna na Ursynowie idealna propozycja dla osób poszukujących stabilnego źródła.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 372 m² 692,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferuję na sprzedaż dwie połączone działki o łącznej powierzchni 1 372 m , zabudowane domem z cegły o pow. około 60 m , który jest w stanie do rozbiórki oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 590 000 zł220 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości na Ursynowie, 10km od centrum Warszawa, ok 400m od przystanku autobusowego. Opis nieruchomości : Dom w zabudowie bliźniaczej, opcjonalnie istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł178,55 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy państwu nowoczesną wille w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Warszawy, na Ursynowie. Okolica charakteryzuje się przyjazną atmosferą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł210,50 m² 8 527,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Dom w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum miasta - zachęcam do obejrzenie materiału video z nieruchomości i umówienia się na prezentację. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Atrakcyjny, czterokondygnacyjny segment o powierzchni całkowitej 270 mkw, w tym 230 m2 powierzchni mieszkalnej i około 40 m2 piwnicy. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł240 m² 45 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 770 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym na granicy Ursynowa i Lesznowoli - duża działka 5770 m . Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na końcu Ursynowa - w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł350 m² 7 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:922 m²

Willa w cichej i pięknej ,zielonej dzielnicy Warszawy jakim jest Ursynów - Grabówek. Willa jest przestrzenna ,duża ilością okien ze wszystkich stron. Dom zaprojektowany jest przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 000 zł306 m² 7 467,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta tylko u nas w biurze w promocji 0% prowizji. Bardzo atrakcyjny, środkowy segment usytuowany z dala od gwaru miejskiego blisko Lasu Kabackiego na Ursynowie-Pyry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 500 000 zł267 m² 16 853,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić: exceptional place to exceptional people - Entwined House English version below atuty - Wyjątkowa nowoczesna architektura, niezwykłość bryły - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł345 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji od Kupującego. Bardzo ładny czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie( Stary Służew) na granicy z Wilanowem blisko Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 001 zł255 m² 10 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie. Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Willa o powierzchni 290 m , powstała w 2005 roku, została zaprojektowana z wyraźnym nawiązaniem do tradycji polskiego dworku szlacheckiego. Harmonijna bryła wpisana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 000 zł133 m² 10 977,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Dom nr 13 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł194 m² 10 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Przestronny, nowoczesny dom dla rodziny w kameralnej inwestycji przy Ursynowie. 194,68 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, prywatny ogród, duże przeszklenia oraz ponad 47 m strefy.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł204 m² 13 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry, przy ulicy Farbiarskiej. Dom wybudowany został w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł144,34 m² 10 946,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Oferujemy komfortowy środkowy segment w Warszawie na Ursynowie na ul. Rysy, w cichym i spokojnym miejscu. Idealny dla rodziny poszukującej przestrzeni i wygody do życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 135 000 zł118,10 m² 9 610,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury w ziemi" ?.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł340 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż segment skrajny na Ursynowie. W skład nieruchomości wchodzi m.in. salon z wyjściem do ogrodu, kuchnia z jadalnią, 4 sypialnie, 2 garderoby, 3 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 000 zł306 m² 7 467,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bardzo atrakcyjny, środkowy segment usytuowany z dala od gwaru miejskiego blisko Lasu Kabackiego na Ursynowie-Pyry. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej około 230 m2 plus pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł378 m² 6 613,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:922 m²

Startfragment dom Z możliwością usług - warszawa ursynów / grabówek Powierzchnia całkowita: ok. 380 m (użytkowa 315 m ) Powierzchnia działki: ok. 900 m Przeznaczenie terenu: mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

9 980 zł208 m² 47,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 208 m , położony w spokojnej i zielonej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł296,90 m² 16 167,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu elegancki, w pełni urządzony dom w znakomitej lokalizacji. Dom o powierzchni całkowitej 296,9m2, użytkowej 231,24, to pięć pokoi oraz duży garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł350 m² 18 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:289 m²

Budynek biurowo-usługowy, położony przy ulicy Puławskiej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 350,9 m , posadowiony na działce o pow. 289 m . - 2 pięta- rzuty poglądowe - 7 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ursynów,Warszawa

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dwupiętrowy dom W pobliżu skarpy ursynowskiej Doskonała lokalizacja | Bliskość szkół międzynarodowych | Garaż w bryle budynku ***** rozkład pomieszczeń: na powierzchnię 300m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł212 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić komfortowy dom z bezpośrednim wejściem do Lasu Kabackiego! -english version available below- atuty Wysoka jakość materiałów wykończeniowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł430 m² 11 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 430 m , 14 pokoi, wybudowany w 2004 roku. Działka 640 m + 600 m działki w użytkowaniu Budynek w stanie do zamieszkania. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł182 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment na cele mieszkalne lub biurowe, w odległości 600 m od stacji metra Natolin. Budynek jest przystosowany na cele biurowe. Posiada odpowiednie okablowanie, alarm, serwerownię, klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Willa Dwa Światy wybudowana w 2005 roku, o powierzchni 290 m2, położona na pięknie zagospodarowanej działce. Usytuowana w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Warszawy - na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł130 m² 10 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Nowoczesne osiedle Skarpa Powsińska. To nowoczesne osiedle łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do centrum Warszawy. Inwestycja oferuje estetyczne i funkcjonalne wnętrza, które.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ursynów,Warszawa

6 900 zł150 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment W zielonej okolicy warszawskiego ursynowa Miejsca postojowe | Zwierzęta akceptowalne | Blisko lasu | Dobry dojazd do Centrum ***** rozkład pomieszczeń: dom o powierzchni 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł265 m² 18 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Konstancin-Jeziorna | Dom 265 m | Działka 1 500 m | 5 sypialni | Basen | Garaż na 2 samochody : Dla kogo? Dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł210 m² 80,95 zł/m²