dowolna

Domy Warszawa Ursynów

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

1 760 000 zł190,38 m² 9 244,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Segment środkowy w cichej i zielonej części Ursynowa na Starym Imielinie. Okolica willowa. Dom oddany do użytku w 1995 roku. W technologii murowano drewnianej z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego i eleganckiego domu, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł290 m² 9 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dzień otwarty 8 listopada w godz. 10-15.00 (wymagana telefoniczna rezerwacja godziny) Mądry dom z basenem o powierzchni 290m2 z kosztami utrzymania na poziomie 1500,00 zł/ m-c Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł212 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Funkcjonalny dom Z furtką do lasu dane techniczne: segment środkowy - dom jednorodzinny o powierzchni 212m2 to idealna propozycja dla ceniących styl i poszukujących spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

3 250 000 zł210 m² 15 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim | na pograniczu warszawy oraz konstancina Wysoki standard | Stan deweloperski | Cicha okolica | Pierwsza linia lasu Kabackiego | Bliskość Ogrodu Botanicznego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 000 zł804 m² 24 751 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować luksusową rezydencję zlokalizowaną na Ursynowie nieopodal Lasu Kabackiego. Lokalizacja Oferowana nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł520 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

0% Prowizji od Kupującego. Wyjątkowa oferta dla inwestora lub firmy. Wolnostojące dwa domy o łącznej powierzchni 520 m2 posadowione na działce o powierzchni 2137 mkw usytuowane na granicy Pyr.

Szczegóły ogłoszenia

4 899 000 zł458 m² 10 696,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - Pyry Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 890 000 zł210 m² 13 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom nad jeziorem z prywatną plażą | Warszawa-Ursynów Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż miejsce, w którym codzienność nabiera innego rytmu, bliżej natury, w ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:915 m²

Z dumą oferujemy na sprzedaż wyjątkową willę, usytuowaną na działce o powierzchni 915 m . Dom składa się z dwóch kondygnacji naziemnych - przestronnego parteru oraz pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł500 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, dla dwóch rodzin? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł125,33 m² 15 080,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w zabudowie dwulokalowej w stanie deweloperskim | Ursynów | pow. całkowita 125,33 m2 | działka | działka 660 m2 | blisko lasu | 11 km od Centrum Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł213 m² 9 624,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Dom z ogrodem i dużym potencjałem aranżacyjnym - Ursynów-Pyry. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 213 m , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

Pyry - las kabacki! Do sprzedania wygodny dom w ciszy i wśród bujnej zieleni - 200m od ściany Lasu Kabackiego. Pięknie zagospodarowany, ustronny ogród - oryginalne nasadzenia, kwiaty, oczko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 200 000 zł246 m² 17 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić: exceptional place to exceptional people - Entwined House English version below atuty - Wyjątkowa nowoczesna architektura, niezwykłość bryły - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł162,14 m² 15 172,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Wyjątkowa nieruchomość W zielonej części ursynowa Balkon i taras otoczony zielenią | Wysoki standard wykończenia | Kameralna zabudowa segmentowa I Spokojna, zielona okolica I Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:926 m²

* english version below* Avenue Estate prezentuje przestronny, klimatycznie i stylowo urządzony dom/bliźniak na Ursynowie, w otoczeniu kameralnej zabudowy willowej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł300 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Elegancki segment skrajny Rodzinny segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w zielonej części Ursynowa. Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, ciszę i bezpieczeństwo. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł150 m² 17 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą, wybudowany w latach 60., położony w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy przy ulicy Prawdziwka, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł850 m² 14 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość, której historia zaczęła się od marzenia. Przez trzy lata Właściciele poszukiwali idealnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł218 m² 41,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Atrakcyjny, czterokondygnacyjny segment o powierzchni całkowitej 270 mkw, w tym 230 m2 powierzchni mieszkalnej i około 40 m2 piwnicy. Dom zlokalizowany na kameralny osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł295 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dom narożny w zabudowie szeregowej na działce 218m2, wybudowany w technologii tradycyjnej w 1994r Budynek składa się z czterech kondygnacji o powierzchni całkowitej 295m2. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł295 m² 8 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:926 m²

Klimatyczna połowa bliżniaka W sąsiedztwie lasu kabackiego Stylowe wykończenie | Doskonała lokalizacja | Idealny dla rodziny | Przepiękny ogród | Garaż na dwa samochody ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 237 900 zł161 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Wyjątkowa inwestycja premium Domów Jednorodzinnych z własną Księgą Wieczystą na granicy Ursynowa i Wyścigów w okolicy ulicy Poleczki z w Inwestycję wyróżnia: - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł210 m² 11 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł178 m² 10 056,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesne osiedle Skarpa Powsińska. To nowoczesne osiedle łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do centrum Warszawy. Inwestycja oferuje estetyczne i funkcjonalne wnętrza, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł178,55 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Nowoczesny, przestronny dom dla rodziny w kameralnej inwestycji przy Ursynowie. 178,55 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, prywatny ogród, duże przeszklenia oraz ponad 40 m strefy.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł600 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 409 m²

Wyjątkowa rezydencja z basenem, sauną i ogrodem przy Lesie Kabackim | 662 m | Działka 3409 m | Warszawa, ul. Kuropatwy Na sprzedaż przestronna rezydencja wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 500 000 zł212 m² 21 243,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:304 m²

Przedstawiam Państwu urokliwy dom na sprzedaż, który znajduje się w wysokim standardzie na kameralnym osiedlu. Ten segment skrajny z 300-metrowym ogródkiem oferuje niezwykłe możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Ursynów,Warszawa

1 189 000 zł105 m² 11 323,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Do sprzedaży oferujemy niewielki segment na Ursynowie na zamkniętym kameralnym osiedlu z końca lat 90tych niedaleko ul. Puławskiej i trasy S2. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 700 000 zł268 m² 10 074,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej i zielonej części Ursynowa. Ten przestronny, liczący 268 m skrajny segment z dużym 117m2 ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cymbalistów

Ursynów,Warszawa

2 295 000 zł102 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej dla rodziny. Nowoczesny dom bliźniaczy | Ursynów Jeziorki | wysoki standard Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyczółki

Ursynów,Warszawa

3 790 000 zł316 m² 11 993,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:524 m²

Wyjątkowa rezydencja W zielonej części warszawy Na sprzedaż przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł131 m² 12 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych willi, stworzone z myślą o osobach ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard życia. Idealna propozycja dla rodzin oraz inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł133 m² 10 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom nr 14 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodzirejów

Ursynów,Warszawa

2 057 200 zł148 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego przy kameralnej ul. Wodzirejów na warszawskim Ursynowie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Nowoczesna willa w kameralnej inwestycji Ursynów / Mysiadło Kameralne osiedle 29 nowoczesnych willi, stworzone z myślą o osobach ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 970 000 zł195 m² 10 119,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 135 000 zł118 m² 9 610,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²